YouTube – یک نیروگاه در وب 2.0 بازاریابی

[ad_1]

یوتیوب ویدئو های وب سایت که در آن شما می توانید فیلم ها را در فقط در مورد هر چیز و به اشتراک گذاری آن با کل جهان است. یوتیوب آنقدر بزرگ است که حتی می توانید اخبار خود را انتخاب ویدئوها از آنجا که فقط در مورد هر کسی با یک کامپیوتر بر روی یوتیوب. وجود افرادی که موسیقی مخاطبین بازیگر مخاطبین و وجود خود را تلویزیون نشان می دهد از قرار دادن فیلم های یوتیوب. در حال حاضر که فقط یک نمای کلی از قدرت از یوتیوب. یوتیوب نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بازار محصول و یا خدمات. بسیاری از مردم فروش محصولات و خدمات روزمره در یوتیوب از طریق ویدئو. به منظور برای شما به فروش محصول و خدمات و یا هر چیزی در یوتیوب ویدئویی خود را و یا مشخصات باید دیده می شود روزانه اصول.

مردم از من بپرسید روزمره چگونه می توانم بیشتر به نمایش فیلم های یوتیوب من و پروفایل? پاسخ آن است که واقعا آسان توانید فیلم های خود را رتبه بندی بالا واقعا در یوتیوب به این دلیل که خود را بالاتر تصویری رتبه ترافیک بیشتر شما خواهد شد آن است که واقعا ساده است. وجود دارد چند راه برای دریافت فیلم های خود را رتبه بندی بالاتر در یوتیوب من قصد دارم به شما یک دید کلی در مورد چگونه به آن را انجام دهد.

به منظور دریافت فیلم های خود را رتبه بندی بالا در یوتیوب آن را متشکل از سه چیزی که نظرات و رتبه بندی. بیشتر از این شما را بالاتر رتبه بندی خود را خواهد شد در یوتیوب هدف این است که به ویدئو های خود را در صفحه یوتیوب. هنگامی که شما تصویری است که در صفحه یوتیوب شما خواهد بود گرفتن ترافیک روزانه و اصول به فیلم های خود را و مشخصات. به یاد داشته باشید که بیشتر مردم از دیدن فیلم های خود را و مشخصات بیشتر به مردم خواهد شد یادگیری در مورد محصولات و خدمات و خرید آنها. در اینجا یک ترفند برای بیشتر تصویری views رفتن به ampviews دات کام سپس با کلیک بر روی خرید نمایش در سمت راست, شما می توانید خرید تا 100,000 نمایش برای هر ویدیو یوتیوب. یک بار دیگر با تشکر از شما برای خواندن من امیدوارم که این اطلاعات مفید بوده و مفید است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *