Unsticking خود را در بازاریابی شبکه ای کسب و کار – توانمندسازی در عمل

[ad_1]

دورههایی که کسب و کار ما می تواند به نظر می رسد برای آمدن به توقف سنگ زنی. این آسیب پذیر است چرا که ما احساس درماندگی و نا امیدی که در ما تاثیر می گذارد به عنوان کارآفرینان عمیقا از آنجا که ما در حال رهبران طبیعی. در طول این زمان ما می تواند سرگرم کردن افکار از ترک.ما می خواهیم تغییر فوری اما ما احساس ناتوان به انجام هر چیزی در مورد آن. مهم این است که برنامه ریزی در پیشبرد به اقدام لازم برای مقاومت در برابر چسبیده دوره است. اگر ما موفق به انجام این کسب و کار ما می تواند تبدیل به احساسی تخلیه.

استیک با اصول وجود دارد برخی از اقدامات است که شما به ارمغان آورد برخی از سطح از موفقیت است. این منطقه s باید تمرکز و چیزهایی که کار نمی کند باید حذف شود. به منظور رها کردن خود را در بازاریابی شبکه ای کسب و کار مهم است به یاد داشته باشید :قبل از برنامه ریزی های جلوگیری از عملکرد ضعیف.

این روش را در هر کسب و کار از جمله شبکه بازاریابی کسب و کار. اگر کسب و کار شما در حال رشد است و حرکت در آن گیر کرده است. اقدام می ارعاب و ترساندن شما, اما همچنین می تواند قدرت شما را به اتهام در زمان های دشوار است. اقدام موثر آسانسور کسب و کار خود را از فحل در حالی که بی اثر عمل هل کسب و کار خود و بیشتر در یک شیار. اگر شما متعهد به عمل به آن می تواند ارائه سوخت به شما در حفظ و در حال حرکت کسب و کار خود و رو به جلو است . به شما به عنوان توسعه این طرز فکر شما متوجه است که باعث خوشنودی کسب و کار برای تبدیل شدن به گیر در وهله اول. با تحقق آن برنامه ریزی و اقدام را جلوگیری از شکست هنگامی که کسب و کار شروع به حرکت به مهم دوره.

در زیر سه مرحله ساده است که شما نشان می دهد چگونه به unstuck در کسب و کار خود و حرکت آن رو به جلو:

مطمئن باشید به درک کسب و کار شما و راه شما تصور آن را موفق.این مهم است که به دلیل درک اهمیت حرکت رو به جلو مهم نیست که چقدر خوب یا بد شرایط ممکن است برای کسب و کار شما.

تصمیم گیری در مورد چگونه به حرکت رو به جلو و گرفتن همه چیز آغاز شده است. فکر می کنم در مورد کسب و کار شما در حال حاضر و از خود بپرسید چه می توانیم بهتر انجام دهید و چه کار نمی کند. سپس فکر می کنم در مورد یک اقدام گسترده شما می توانید برای الهام بخشیدن به رشد است. آن را لزوما به عنوان یک اقدام بزرگ اما اقدام بزرگ ایجاد هیجان و امتداد دید. با این حال کوچک عمل می توانید شروع به ساختمان حرکت مثبت. یک عمل کوچک است بهتر از هیچ عمل است.

ایجاد انگیزه در خود را به اقدام مهم نیست که چه خارجی و چالش های کسب و کار خود و چهره. این ممکن است به نظر می رسد دشوار است که کسب و کار شما گیر کرده است و یا حتی ترسناک اما به یاد داشته باشید که اغلب چیزهایی که شما از ترس کشف شجاعت مورد نیاز برای رفتن به سطح بعدی. حتی اگر شما یک دلیل روشن برای احساس ترس حقیقت این است که خود را در یک منطقه راحتی. در واقع یک منطقه راحتی است که باعث کسب و کار چسبیده. فکر می کنم در مورد موفقیت برای مبارزه با ترس از شکست. به کسب و کار خود و این فرصت را برای موفقیت و حرکت رو به جلو است. به عنوان شما را که در گام اول اجازه نمی دهد انتظارات منفی به شما گیر کرده است.

هنگامی که شما برنامه ریزی و عمل نگه دارید هل دادن به جلو حتی کوچک مراحل ایجاد یک unsticking عامل. در بازاریابی شبکه ای مهم است که برای قرار دادن به جلو مثبت تلاش برای ایجاد تغییرات در کسب و کار شما. وجود دارد بسیاری از منفی و رد در بازاریابی شبکه ای است که می تواند کسب و کار خود و گیر سریعتر از اکثر کسب و کار. خبر خوب این است که اقدام به سرعت شروع به ساخت شتاب اما مراقب باشید غیر از عمل می تواند به تقویت منفی و رکود فعال بودن می تواند به ایجاد یک چرخه مثبت است که همچنان به رشد کسب و کار شما. کسب و کار می شود قوی تر و سود آور تر و آسان تر می شود به unstuck در طول زمان است که دیگران ترک و کسب و کار برابر شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *