TuneCore Review 2013: خوب و بد

[ad_1]

زمان توزیع موسیقی خود را بکند ؟ عالی و تبریک در ایجاد ارزشمند هنر برای طرفداران خود را! وجود دارد دو توزیع کنندگان توصیه می کنم از جمله TuneCore دیگر اینکه CD عزیزم.

*مقاله به روز شده برای سال 2015*

TuneCore نقد و بررسی 2015 – چیزهای خوب

اولین هنرمندان, دریافت 100 درصد از سود خالص بر فروش. اگر شما به فروش مقدار زیادی از موسیقی این است که قطعا سودآور جنبه برای شما.

دوم شما TuneCore مدیا پلیر برای هدف خاص خود را به ترویج تک/انتشار آلبوم. این به این معنی شما می توانید به اشتراک گذاری آن در سایت های رسانه های اجتماعی خود را, وب سایت, وبلاگ, و غیره.

سوم, شما دریافت روند هفتگی گزارش ها از iTunes به همراه موسیقی رسمی فروش گزارش از تمام فروشگاه های فروش آهنگ های خود را. این بسیار مهم است اگر شما می خواهید به یک برنامه بازاریابی موثر.

چهارم فاقد پوشش هنر ؟ بدون مشکل – TuneCore آن را برای شما.

پنجم TuneCore است با همکاری همه بزرگ دیجیتال شرکت هایی مانند iTunes, Spotify, Google Play, Amazon MP3, Simfy & Deezer.

ششم TuneCore را جمع آوری حق امتیاز نشر را برای شما از جمله mechanicals و عملکرد حقوق برای یک بار پرداخت از $75.00. (TuneCore برش خود حق امتیاز نشر 10 درصد است اما شما در حفظ و مالکیت تنها از آهنگ های خود را).

مهم افزودنیهای پیشنهاد شده: آهنگ های زنگ, توزیع و چیزی که کاملا حیاتی – 24 ساعته خدمات به مشتریان پاسخ به دلیل به ناچار چیزی اشتباه است.

TuneCore نقد و بررسی 2015 – نه چندان خوب

اولین آنها فراهم نمی بارکد UPC برای آهنگ های خود را; این به این معنی شما نمی قادر خواهد بود به رتبه “بالا” فروش نمودار بیلبورد و دیگر اخبار موسیقی قابل حمل ،

دوم TuceCore هزینه سالانه هزینه تا زمانی که شما به فروش موسیقی خود را از طریق آنها. برای مثال شما پرداخت $49.99 در هر آلبوم برای هر سال TuneCore توزیع آن است.

سوم TuneCore تنها پخش موسیقی دیجیتالی – جسمی و فروش. این ممکن است مانند یک معامله بزرگ بسته به اینکه چگونه طرفداران خود را مصرف موسیقی است.

چهارم وجود ندارد بسیاری از موارد دیگر در مقایسه با CD عزیزم.

TuneCore نقد و بررسی – قیمت گذاری

نوع فروش (تمام دیجیتال): تک آلبوم

شما دریافت می کنید: 100% فروش خالص*

TuneCore قطع: $29.99 سال اول; $49.99 در هر سال پس از آن (این است که برای هر آلبوم شما ها)

نوع فروش: تک آهنگ

شما دریافت می کنید: 100% فروش خالص*

TuneCore قطع: $9.99 برای اولین بار در سال و هر سال پس از آن

نوع فروش: تک آهنگ های زنگ

شما دریافت می کنید: 100% فروش خالص*

TuneCore قطع: $19.99 برای اولین بار در سال و هر سال پس از آن

فوق العاده: چاپ و نشر اداره

شما دریافت می کنید: 90 درصد از حق امتیاز**

TuneCore برش: 75 $در یک بار هزینه; TuneCore طول می کشد 10 درصد از تمام هزینه های مجوز انتشار از جمله مکانیکی و عملکرد حق امتیاز

*نگه داشتن در ذهن شما دریافت می کنید 100% خالص فروش است. دیجیتال توزیع کنندگان که TuneCore است با همکاری خود را قطع ، برای مثال iTunes می شود حدود 30¢ per $1.00 آهنگ به فروش می رسد. این به این معنی شما خواهد بود 70¢. توجه داشته باشید که این قاعده برای تمام توزیع کنندگان موسیقی.

**TuneCore فراهم می کند برخی از قدرت پردازش در علاوه بر این به شما 90%. اگر شما موسیقی در حال توزیع توسط شرکت های دیگر مانند ایضا موسیقی شما هنوز هم می توانید ثبت نام کپی رایت خود را از طریق TuneCore. یک بار هزینه خدمات را پوشش می دهد تمام آهنگ های شما ممکن است نوشتن در آینده است. همچنین TuneCore حق امتیاز جمع آوری در سراسر جهان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *