Social Media Advertising روند شما باید به تماشای

[ad_1]

رسانه های اجتماعی یک ابزار با ارزش برندها می توانند و باید با استفاده از به منظور افزایش حضور خود و ساخت یک زیر وفادار. شرکت هایی که موفق بازاریابی رسانه های اجتماعی, کمپین کارکنان اختصاص داده شده است که باقی می ماند پهلو به پهلو از روند در حال ظهور. این به تنهایی می تواند کمک به خود را با نام تجاری ماندن بگیرید پیش از منحنی و رقبای خود را.

اگر کسب و کار شما نیست و باید در خانه تیم رسانه های اجتماعی برای حفظ گوش زمین شما همیشه می توانید با توسل به رسانه های اجتماعی بازاریابی خدمات. حتی با این خدمات آن را نمی خواهد صدمه دیده به در می دانم در مورد روند صنعت. پس آنهایی که اعتقاد ما بر این اولویت را در سال 2017.

تبلیغات با استفاده از ویدئو زندگی می کنند ویژگی های

تصویری زنده خوردها در حال رشد بیشتر و بیشتر محبوب در میان علامت های تجاری و مصرف کنندگان به طور یکسان. شما می توانید پیدا کردن کسب و کار در برنامه زنده پشت صحنه دسترسی به رویدادها و مصرف کنندگان خود را به اشتراک گذاری افکار و فعالیت های. آنچه ما شاهد رشد پذیرش از جریان زندگی می کنند در هر دو طیف. کسانی که با موارد زیر هستند تقریبا تضمین شده است به هزاران نفر از مردم به تماشای زندگی می کنند تغذیه (اگر برنامه ریزی در زمان مناسب از روز).

در حالی که این روند به ارزش نگه داشتن یک چشم بر روی یکی دیگر وجود دارد که شایسته توجه کنند تبلیغات. تصور کنید یک نانوایی محلی در جریان آماده سازی خود کیک و پای و سپس گفتن بینندگان آمده و یک تکه در حالی که آن را هنوز هم گرم است! هرگز قبل از این انجام شده است به سادگی دلیل آن را مقرون به صرفه (یا به راحتی در دسترس). اینترنت باز کرده است تا فرصت های جدید برای هر دو بزرگ و کوچک کسب و کار پس از دریافت آماده شده است. این روند شما می خواهید به تصویب در انتخاب و استخدام یکی از معتبر رسانه های اجتماعی بازاریابی شرکت است.

بازاریابی با پویا محصول تبلیغات

دوباره رسانه های آنلاین باعث می شود آن را ممکن است برای تبلیغ به انجام کارهایی است که یک بار غیر ممکن است. در گذشته ما نیست قادر به remarket دقیق همان محصول یک مشتری بود که قبلا به دنبال در. اگر هر چیزی را generic آگهی را نشان می دهد اما هرگز یک محصول واقعی مشتری علاقه مند بود. با retargeting شما می توانید صفحه نمایش, پویا, تبلیغات, ویترین محصولات مختلف مصرف کننده شد مشاهده, افزایش شانس آنها را به آینده را برای خرید.

این Chatbots

امروز مصرف کنندگان به دنبال دسترسی فوری به برندها – این است که چرا رسانه های اجتماعی واقعا گرفته شده برای کسب و کار از همه نوع. کسانی که با حضور رسانه های اجتماعی در حال حاکم به دلیل این است که در آن مشتریان ارتباط برقرار کردن با آنها.

بهبود چگونه مشتریان خود را درگیر با کسب و کار خود و کلیدی برای حفظ رضایت بالا نرخ. با جدید chatbot ویژگی مارک می تواند ارتباط برقرار کردن با مشتریان در رسانه های اجتماعی و از طریق وب سایت خود را. Chatbots می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاسخ به سوالات مشتری و حتی تشویق برای خرید بیشتر خود را به سایر محصولات و خدمات. نظرسنجی ها در حال حاضر نشان می دهد که مشتریان مایل به صرف 56 دلار در هر خرید مشتاق در مورد استفاده از chatbots در طول فرایند خرید.

آن سخت است برای پیش بینی که روند چوب در اطراف برای مسافت های طولانی اما یک چیز است برای برخی از — در این سال خواهد شد یک زمان برای تبلیغات خلاقیت است. امیدوارم شما از رسانه های اجتماعی بازاریابی شرکت در دست است که می تواند به شما کمک کند و خود را با نام تجاری هموار کردن راه برای یک جدیدتر و بهتر راه تبلیغات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *