SEO اسرار و ترویج وب سایت خود را به شما صرفه جویی تا 80 ٪ از پول خود را!

[ad_1]

به انجمن خوش آمدید SEO اسرار و انجام آن را به خودتان SEO. این مقاله به بحث در مورد راه های مناسب بهینه سازی وب سایت خود را برای موتورهای جستجو و شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول را به طوری که شما می توانید اختصاص به خوبی به دست آورده پول نقد به دیگر مراحل خود را در جستجوگرها بهینه سازی. من نیز به شما نشان می دهد یکی از اساسی ترین چیز برای انجام در مورد ساختار صفحه, همه چیز برای جلوگیری از (مثبت و منفی). بسیاری از شرکت های جستجوگرها در خارج وجود دارد در حال شارژ هزاران دلار در هر ماه برای SEO نگهداری و من برای پیدا کردن آن بسیار آزار است.

من هم از نوشتن این مقاله برای کمک به مشتریان دیگر خارج وجود دارد چرا که اولین وب سایت من قربانی یک فقیر SEO. یک مشتری آنهایی که به من نزدیک شد و گفت: “شما می توانید مرا جستجو در 2 روز ؟ من می توانم به شما پرداخت $1,500.” من به او گفتم که این تصمیم من اما گوگل. تا زمانی که ما به دنبال قوانین گوگل می توان آن را در یک مقدار مشخصی از زمان است… اما 2 روز.

مرحله 1 – خرید یک دامنه

خرید دامنه شما مهم ترین چیز در جستجوگرها. آیا خرید یک دامنه فقط به خاطر اینکه شما می خواهید برخی از سرد نام دامنه. اگر کسب و کار خود و نام آس گرافیک کامپیوتری و خرید دامنه acg.com شما ممکن است جذب اشتباه کلمات کلیدی پس ACG نیز یکی از کفش نایک نسخه ویژه. و همچنین نه تنها که به شما خواهد شد گرفتن اشتباه ترافیک و مشتریان. بنابراین مطمئن شوید که برای انجام کلید واژه کشاورزی قبل از گرفتن دامنه خود را.

هنگام خرید یک دامنه شما باید مطمئن شوید که دامنه خرید شما مربوط به کسب و کار و خدمات شما انجام دهد. در این مورد من کلمات کلیدی برای گوگل این است که در لاس وگاس طراحان وب. به عنوان مثال:

کسب و کار من است: طراحی وب سایت در لاس وگاس

دامنه: acewebdesignlasvegas

آدرس: las-vegas-وب سایت-طراحان

در این بخش شما باید آشنا با HTML ساده و استفاده از یک نرم افزار برای ویرایش بخش های زیر مانند Adobe Dreamweaver.

شما همچنین نیاز به مطمئن شوید که کلمات کلیدی خود را در منبع کد HTML خود را از قبیل:

<TITLE>لاس وگاس طراحان وب</TITLE></p> <p><META NAME=Keywords CONTENT="las vegas web designers, las vegas web design services, las vegas website articles, las vegas seo, las vegas web design portfolio"></p> <p><META NAME=Description CONTENT="Our Las Vegas Web Designers offers only the best, top quality and affordable websites."></p> <p><META NAME=Author CONTENT=acewebdesignlasvegas@yahoo.com></p> <p><And the Keywords on the content>

خود را در قالب نمره:

دامنه ربط = 100%

URL = 100%

TITLE = 100%

توجه داشته باشید: جلوگیری از کلمه کلیدی چاشنی. و منظورم این است که اجتناب از قرار دادن مانند 50 کلمات کلیدی در صفحات وب شما کد منبع. گوگل نمی مانند این. شما می خواهید نتایج بهتر با 4 یا 5 کلمات کلیدی.

در حال حاضر که ما رو قالب اولیه وب سایت خود را تمام جستجوگرها دوستانه ما در حال حاضر حرکت به مرحله بعد. ما نیاز شما را به ایجاد یک مقاله صفحه و یک صفحه وبلاگ. نوشتن یک مقاله خوب در مورد کسب و کار شما. نوشتن چیزهای مهم است که مردم می خواهم برای شنیدن. چیزهایی است که کمک خواهد کرد آنها را و چگونه آنها را از آن بهره مند شوند. مقاله خود را می تواند 5 پاراگراف. لینک این صفحه به عنوان یکی از دکمه های خود را به طوری که بینندگان خود را می تواند به شما لینک صفحه اصلی. به یاد داشته باشید نام خود را در صفحه مقاله /articles.html و خود را دنبال کنید مرحله 1 راه اندازی بالا در مورد منبع کد تنظیمات و ساختار. شما حتی می توانید یک ویدیو را در مقالات خود را در صفحه. شما می توانید از همان چیزی که در وبلاگ و صفحه.

مرحله 2 – ارسال وب سایت خود را به گوگل, یاهو و بینگ

هنگامی که وب سایت خود را ارسال شما می توانید به Google اضافه کردن آدرس سایت

بسیاری از مردم خارج وجود دارد نیز می رود به این لینک بدون کار بر روی مرحله 1. من به شما تضمین می کنند که گوگل نمی خواهد شاخص شما. به یاد داشته باشید گوگل می خواهد به شاخص های هوشمند وب سایت. یک وب سایت مناسب با تلفظ فرمت تصاویر کوچک در اندازه. جلوگیری از کامل فلش صفحه به این دلیل است که یک جامد دیوار آجری برای گوگل.

پس از ارسال وب سایت خود را به بالای گوگل ارسال کننده ابزار آن را احتمالا یک یا دو هفته به نمایه. در حالی که انتظار برای ایندکس می شود ما در حال رفتن به محل کار بر روی چیزهای دیگر. شما باید برای دریافت Twitter و Facebook Account. در توییتر و اضافه کردن به عنوان بسیاری از کسب و کارهای محلی است که توییتر در منطقه خود را مشابه با Facebook و ایجاد یک صفحه فن برای Facebook. رفتن به Facebook Developers صفحه است که به شما آموزش چگونه برای ایجاد دکمه ها و میانبر ابزارک برای مثال: (مثل و ارسال) را فشار دهید. لینک خود را در twitter و Facebook به تلفن همراه خود و ارسال یک پیام به یک روز و حداقل در حال حاضر شما باید حداقل قرار گرفتن در معرض برای وب سایت خود را.

برای بررسی اگر شما به فهرست وب سایت و SEO سنترو.

این سایت به شما خواهد گفت که موقعیت و صفحه شما را در. اگر شما در حال حاضر نمایه و گوگل پذیرفته وب سایت خود را به لیست خود. شما احتمالا تا پایان در یک موقعیت ضعیف در یک عدد عجیب و غریب نتیجه مانند صفحه 200. نگران نباشید در مورد موقعیت. نکته خوب این است که شما در حال حاضر نمایه شده و ما می توانیم حرکت به مرحله بعد.

مرحله 3 – لینک فرایند ساخت

هنگامی که ما صحبت از ساختمان پیوند ما در حال صحبت کردن در مورد تبادل لینک کلیک کنید. گرفتن موقعیت خوب نتایج جستجو در گوگل است که اساسا در مورد پیوند ساختمان. شما لینک به دیگر وب سایت های رتبه بندی و رتبه بندی وب سایت به شما. اگر شما فقط خود را شروع ساختمان و لینک وب سایت خود را هنوز هم 0 مرتبه آن سخت است برای متقاعد کردن دیگر سایت های رتبه بندی بالا به لینک با شما. پس در این صورت آنها ممکن است می گویند “شما 0 رتبه بنابراین من نمی خواهد می خواهید به لینک با شما به دلیل آن خواهد بود بد برای وب سایت من. در این مرحله قرار نیست در یک اخم.

این جایی است که شما یک متخصص SEO به کار خود ماهانه پیوند ساختمان. وجود دارد بسیاری از جستجوگرها متخصص که ادعا می کنند آنها را دستی ارسالی است که در مورد بسیاری از, اما آنها تنها به ارائه 10 مقاله در روز است. در این نرخ از زمان و مقدار پول شما در حال پرداخت آنها را شما در واقع از دست دادن کسب و کار. اما وجود دارد بسیاری از ساختمان لینک نرم افزار خارج وجود دارد که انجام خواهد شد این ساختمان پیوند بخش از سایت به طور خودکار و به آنها ارسال به هزاران نفر از بوک مارک در هر زمان. به یاد داشته باشید انجام این کار بدون خواندن بقیه از دستورالعمل بالا.

در طول ساخت لینک فرایند اجازه می دهد فقط می گویند وجود دارد در حال حاضر 500 لینک با اشاره به وب سایت خود را. این لینک که شما را به رتبه صفحه در گوگل و نمایش شما در بالاتر صفحه نتایج. کسانی که مردم نیز خود را به خواندن سایت و وبلاگ و مقالات و ممکن است مشتری بالقوه. آنها را با کلیک کردن بر روی Facebook و ویدجت توییتر و کارگردانی به شما اجتماعی فیس بوک نیز هست. به همین دلیل است ماهانه لینک های تعمیر و نگهداری ساختمان است چرا که وب سایت می آیند و بروید تا شاید 1 ماه از هم اکنون خود را 500 لینک اشاره به شما ممکن است تنها 450 لینک کلیک کنید. بنابراین 50 لینک از 500 در حال حاضر بد است که شما نیاز به خلاص شدن از شر و یا آن را به آرامی به جلو و وب سایت خود را.

در ادامه این تکرار و بررسی وب سایت خود را برای لینک های بد بنابراین شما می توانید آنها را. در طول این مرحله دیگر صاحبان وب سایت خواهد بود برای تماس با شما برای درخواست تبادل لینک. مطمئن شوید که آنها حلال وب سایت و بررسی و رتبه بندی خود را قبل از شما انجام دهید.

اگر شما این مراحل را دنبال کنید من به شما اطمینان دهم, وب سایت شما خواهد شد در 3 اولین صفحات گوگل و قبل از شما آن را بدانید شما در صفحه 1.

گام 4 – چک کردن رتبه الکسا

امکان استفاده بین رابطه الکسا و گوگل است. مردم بیشتر به وب سایت خود را بالاتر خود را Alexia رتبه بندی خواهد بود. بالا = نزدیک به 0 است که به معنی Facebook باید #1 #2.

آنهایی که وب سایت شما بازدید 3 موقعیت در گوگل در صفحه 1 این بدان معنی است که وب سایت خود را در حال حاضر تقریبا یک وب پورتال. در این مرحله تماس با من طراح وب خود را و من شما ایجاد تبلیغات نقطه از مناطق برای افرادی که می خواهم به شما پرداخت ماهانه برای آرم خود را قرار داده شده در وب سایت خود را برای تبلیغات.

توجه داشته باشید برای همه کسب و کار با تکیه بر اینترنت به آنها پول:

کسب و کار خود و عشق را از قلب خود را. داشتن یک وب سایت ضعیف می تواند به راحتی از بین بردن و یا کاهش کسب و کار شما. شما سرمایه گذاری هزار دلار در کسب و کار ما در عین حال شما تنها کسی که تنها می داند که 20% در مورد طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت بازاریابی مراقبت از وب سایت خود را. اگر شما ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار خود و انتظار آن را به کسب درآمد برای شما لطفا برای پیروی از قوانین طبیعی از جستجوگرها مناسب. نه SEO برنامه نویس خود نگران اما آن چه گوگل فکر می کند و همچنین. اگر وب سایت خود را نتواند کسب و کار شما با شکست مواجه خواهد شد به عنوان به خوبی و وب سایت خود را از دست داده خواهد شد. همچنین جلوگیری از انجام تبادل لینک فقط با هر کسی. در صورتی که کسی فقیر وب سایت رتبه بندی, من پیشنهاد می کنم شما را با آنها.

نیز وجود دارد وب سایت مشتریان وجود دارد که برای یک وب سایت خوب به دنبال ساخته شده و رفتن را از طریق تمام جستجوگرها بهینه سازی و در نهایت بالا در جستجو. در حال حاضر تحقق آنها بالا جستجوی آنها در حال حاضر قطع خدمات جستجوگرها فکر آنها وجود دارد خواهد بود برای همیشه لطفا برای و تحقق آنها در حال قطع تمام لینک به روند ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری پس همه کسانی که سخت کار می رود در حال حاضر همه به هدر. وقتی این اتفاق می افتد وب سایت شما در حال حاضر در یک منطقه به نام “منطقه گرگ و میش” من فقط ساخته شده است که, اما وب سایت شما خواهد شد در یک مرحله که در آن سخت به انتخاب کنید تا از این نقطه آن را قطع کردم چرا که آن فقط یک ماده از ارتباط دوباره. ما در حال حاضر نیاز به صبر برای گوگل به واکنش نشان می دهند در همان زمان. پس لطفا اگر وب سایت شما بالا است تا جستجو و گرفتن شما کسب و کار خوب. لطفا به سرمایه گذاری در یک جستجوگرها مناسب نگهداری به نگه داشتن خود را رتبه بندی بالا. به عنوان شما می توانید ببینید که چرا آن نیاز به این باشد که راه. به این معنی که اگر شما یک وب سایت به آن نیاز دارد به یک SEO به عنوان به خوبی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.