SEO, آموزش ساده ساخته شده

[ad_1]

هنگامی که تقاضا برای آموزش سئو به عنوان بالا به عنوان آن است که امروز شما می توانید مطمئن باشید که همیشه وجود دارد کسانی که به دنبال پول نقد خود را با استفاده از دانش محدود از این موضوع است. بهترین راه برای انجام این کار این است که تا حد زیادی پیچیده این موضوع و آن را مانند یک کار بسیار دشوار مهره به کرک. پیچیده تر و دشوار همه چیز به نظر می رسد ساده تر از آن است که به اتهام هزینه های بیش از حد به آموزش مردم در آن است.

من احتمالا شما را متعجب با بیان این که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و بهینه سازی سایت آموزش بسیار ساده است دلیل آن است که در مورد اصول اولیه در حال اجرا هر کسب و کار موفق. آن است که واقعا ساده است.

اجازه بدهید شما را به یک تصویر ساده.

اگر خود را با تجارت و تولید صندلی و شما آمد به شهر برای راه اندازی کسب و کار خود و پیدا کردم که 100 شرکت های دیگر انجام دقیقا همان چیزی که می خواهید انجام دهید ؟ آیا شما می گویند که آن را بیش از حد سخت و پیچیده را به صندلی سودآوری در این شهر ؟ (مردم می گویند که این غیر ممکن است به ویژگی های در 10 صفحه در نتایج جستجو از کلمات کلیدی محبوب است که باید با هر گونه تجارت و که هیچ مقدار از آموزش سئو می تواند شما وجود دارد).

و یا می خواهید به جای نگاه به صورت تو رفتگی در دیوار خود را بر اساس آنچه شما می توانید انجام دهید بهترین و مبتنی همچنین در زمان تقاضا در بازار است ؟ شما می توانید به عنوان مثال محدود کردن خود به ساخت صندلی برای دفتر و سپس رفتن بیشتر و صندلی تنها برای افرادی که اضافه وزن دارند. آیا راهی وجود دارد که شما می توانید صندلی که نه تنها بزرگتر اما همچنین می تواند بسیار راحت تر برای یک واقعا بزرگ, اضافه وزن فرد ؟ که دقیقا چگونه کسب و کار موفق در دنیای واقعی و است که دقیقا چگونه زیرک صاحبان وب سایت سود از مقدار زیادی از ترافیک هدفمند برنده از کلید واژه بازدید از پیشرو موتورهای جستجو مانند گوگل.

[ad_2]

Source by Christopher Kyalo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.