Seecrets در گوگل: تقریبا همه چیز شما می خواهید بدانید در مورد گوگل

[ad_1]

اخبار گوگل

این داستان نیست واقعیت-بررسی می شود. خبرنگاران خود را نه روزنامه نگاران [words from CNN’s Global Edition]. موجود در استرالیا انگلیسی در کانادا انگلیسی, هنگ کنگ, زبان هند, زبان انگلیسی, سنگاپور, انگلیسی, انگلستان, زبان انگلیسی, زبان سانسکریت سلسله تانگ چین و اسپرانتو. برای اخبار واقعی را ببینید, MSN News یا اخبار یاهو.

گوگل انجام دهید-هیچ-بد

این سرود است که به خوبی مندرج در گوگل است. شاید آنها با توجه به استفاده از همان منطق به عنوان رئیس جمهور کلینتون در طول Lewinsky قسمت. “ما نمی انجام بدی شاید ما انجام داده ام چند چیز بد – nosirree ما بد نیست. کشتن 20 میلیون بومی آمریکایی ها بد است. پایمال, بر یک میلیارد افراد حریم خصوصی است بد نیست یک کوچولو بد شاید”.

گوگل آگاهی جمعی در زمان واقعی

[Below are extracts from Google’s pages. This author’s comments are enclosed in square brackets.]

“گوگل اسیر جستجوهای برتر و نهادینه شده آنها را به عنوان Google Zeitgeist [German for spirit of the time]یک زمان واقعی پنجره به آگاهی جمعی.

کشیدن هم جالب جستجوی روندها و الگوهای نیاز به گوگل بشر و قدرت محاسباتی با هم. آمار جستجو به طور خودکار بر اساس میلیون ها نفر از جستجوهای انجام شده در گوگل طی یک دوره معین از زمان – هفتگی-ماهانه و سالانه. با کمک برخی از انسان ها [read manipulated]و یک کبوتر یا دو هنگامی که آنها این آمار و روند راه خود را از اعماق گوگل درایو سخت [read kept indefinitely] برای تبدیل شدن به Google Zeitgeist گزارش.

ما باید توجه داشته باشید که در تدوین این زمانه هیچ فردی جستجوگر اطلاعات در دسترس است و یا در دسترس ما [who are you kidding]. چیزی که اینجا می بینید یک تجمعی عکس های جالب و جوهای مردم در حال پرسیدن – برخی در طول زمان در برخی از حوزه های کشور و برخی در Google.com – که شاید فاش کردن یک بیت از شرایط انسانی است. ما قدردانی از همکاری تمام کاربران گوگل را به این بیت از اطلاعات جذاب [to sell to governments, repressive or not, to spy on its own people at grossly inflated prices].”

برای محافظت از حریم شخصی خود خوانندگان باید خنثی جستجوهای خود را که در حال ورود به یک اضافی و مخالف جستجو برای هر جستجو. نمونه جشن تولد, مراسم تشییع جنازه, مشاوره ازدواج, مشاوره طلاق, موارد, منبع باز, نرم افزار ثبت اختراعات; جورج بوش ، هوش و ذکاوت شما باید تصویر را دریافت کنید در حال حاضر.

گوگل GMail

داشتن بازدارنده برداشته به آگاهی جمعی است که ظاهرا کافی نیست. در حال حاضر هدف این است که فرد را از افکار و شخصیت از طریق صاحب ایمیل. راهنمایی در بی طرفی نمی تواند به راحتی به ایمیل. برای حفاظت از حریم خصوصی خود را با استفاده از رمزنگاری. تازه تشویق به خواندن “ملایم مقدمه برای رمزنگاری”.

Google Translate

[Original paragraph from Marketing Plan for Joe Nogood Gift Store] شاید یک موضوع ممکن است ممکن است “هدیه دریافت عادات اهالی بوش آمریکایی” آنهایی متمرکز در سی منطقه است. Bushmen استفاده از زبان عجیب و غریب مانند “من آرزو می کنم به نکته پاسخ من” است که به سختی قابل فهم توسط مردم است. پیگیری یک مقاله مانند “Bushmen هدیه – تاثیر در عراق اقتصاد” ممکن است ارائه علمی شهرت جو باید به عنوان خوانده شده برای فکر می کنم تانک در سراسر جهان است.

[Google Translated to German] Möglicherweise kann ein mögliches Thema “Gewohnheiten der Buschmannamerikaner Geschenk-Empfangen”, die, die im DC-Bereich konzentriert werden. Buschmänner verwenden merkwürdige Sprache wie ich wünschen zum Einspruch مین Antwort” مرگ durch die Öffentlichkeit kaum verständlich ist. Ein Anschlußartikel wie “Buschmanngeschenke – مرگ Auswirkung auf اقتصاد des Iraks” kann دس gelehrte Renommee für جو zur Verfügung stellen, müssen-لاس für denken Behälter um die Welt.

[Google Translated back from German] احتمالا ممکن است موضوع “عادات درختچه مرد آمریکایی ها هدیه ای دریافت” را می, که, که متمرکز در DC محدوده. درختچه مردان عجیب و غریب با استفاده از زبان به عنوان “من آرزو می کنم برای اعتراض من پاسخ” است که به سختی قابل درک است چرا که ، اتصال ماده مانند “درختچه مرد هدیه – اثر بر اقتصاد عراق” می تواند شهرت علمی موجود در جو باید به عنوان خوانده شده برای فکر می کند ظروف در سراسر جهان است.

این نویسنده جرات ندارد ترجمه فوق به زبان فرانسه با استفاده از گوگل ترجمه. با توجه به فرانسوی تردید با آمریکا [read Google]; یک جنگ واقعی فقط ممکن است شکستن.

نقشه گوگل

پیشرفته تصاویر دارای رزولوشن یک پا [30 cm. for the rest of the world]. اگر یک استارک مرد برهنه به نظر می رسد غرور و شادی نمی خواهد واجد شرایط به یک صفحه [dot] اما خود را چاق** می توانید.

کیف پول گوگل [Payment Beta]

این خواهد شد در نسخه بتا تا گوگل محققان حل تناقض – که در آن رشد بود پس از گوگل تمیز کردن همه از پول خود را. اقامت مردمی است. در ضمن لطفا به یاد داشته باشید “خدا ما اعتماد دیگران پرداخت نقدی وجود ندارد مسیرهای پیاده روی برای اطلاعات-کارگران معدن”.

گوگل ما جذب منبع باز, بازاریابی,

رتبه یک موفقیت فوق العاده. وجود دارد هزاران نفر که slogged و ترویج این ایده بدون پرداخت یک درصد. در حال حاضر گوگل است که به دنبال به استخدام بسیاری از بیشتر به ترویج PageTrust. به یاد داشته باشید بازاریابی از این ایده منبع باز است بنابراین برای همه خستگی ناپذیر تلاش های تبلیغاتی شما را دریافت غرامت از گوگل. پرسنل در گوگل به شما تشویق و جشن در خوراک شناس مواد غذایی.

گوگل ما در حال استخدام

موقعیت های بسیاری وجود دارد در دسترس برای پرسنل مجرب از جامعه اطلاعاتی. داشتن امنیت بسیار بالا و ترخیص کالا از کشور خود را از محل یک دارایی باارزش. پرسنل از NSA, کا گ ب, MI5, موساد هستند صمیمانه دعوت به ارسال رزومه کاری خود را. کسانی که با تجربه گسترده ای از زیمبابوه میانمار کره شمالی و از بین رفته واحد صدام هوش نیز استقبال می شود.

استعدادهای استثنایی است که می تواند تبدیل ویژگی های تجزیه و تحلیل [stock charting] ایده ها را به نرم افزار ثبت اختراعات به شدت در پی.

کارشناسان فنی در هوش مصنوعی [especially from Google rivals – there is a current lawsuit] نیز تشویق به e-mail در برنامه های کاربردی خود را.

استن Seecrets اصل: “با استفاده از یک استدلال به مشتق در یک نتیجه گیری است که تبلیغات با استفاده از چند استدلال اجبار است.”

[No elaboration required.]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.