Oracle E-Business Suite در مقابل مایکروسافت دینامیک AX – Axapta: LATAM و برزیل

[ad_1]

در این مقاله ما تنها تمرکز بر روی مایکروسافت دینامیک Axapta (و نمی خواهد در نظر مایکروسافت دینامیک دکتر خانوادگی و NAV) در مقایسه با اوراکل مالی/E-Business Suite/برنامه های کاربردی و بومی سازی و پیاده سازی در آمریکای لاتین و برزیل.

o معماری و چرخه عمر. به نظر ما هر ERP/لوازم بسته بندی باید ابتدا در نظر گرفته از معماری آن اصول و گام در آن چرخه. Oracle E-Business Suite باید در نظر گرفته شود به عنوان بسیار بلوغ محصول و آن را به طور سنتی در موقعیت قوی در میان شرکت های بزرگ مشتریان. اوراکل برنامه های کاربردی طراحی شده است در حال گذار به Oracle Fusion پروژه, اما شما احتمالا باید در نظر بگیرید آن را به عنوان نه سنتی. مایکروسافت Axapta/مایکروسافت دینامیک تبر دارای طراحی مدرن (پایان XXth قرن و آغاز بیست و یکم). Axapta هدف قرار داده است به بالا اواسط بازار و همچنین به عنوان بالا پایان ERP برای شرکت های بزرگ است. داشتن طراحی مدرن – Axapta پتانسیل به فروش می رسد و افزایش سهم بازار خود را فقط بر اساس واقعیت از معماری مدرن.

o LATAM محلی سازی. چالش های بومی سازی است که در ترجمه به زبان اسپانیایی یا پرتغالی (هر دو Axapta و اوراکل مالی وجود دارد) بلکه در کد مالیاتی تصویب – این بزرگترین سوال در برزیل در صحبت به زبان اسپانیایی قسمت جنوبی و مرکزی امریکا مالیات محلی است که پیچیده نیست.

o در دسترس است. Oracle E-Business Suite است که به طور سنتی در دسترس است (با توجه به اوراکل کمپین در 1990th) در LATAM و برزیل Axapta در حال گسترش در سراسر کشورهای اسپانیایی زبان مانند کلمبیا و ونزوئلا و شیلی, آرژانتین پرو, بولیوی و مکزیک و در حال حاضر آن را در دسترس است در برزیل (آوریل 2006)

o ساخت سازه های دریایی ERP. در مورد هر دو Oracle و Axapta شما می توانید آن را به نصب و سرويس رايگان فورشيرد در مقر خود در حالی که محلی پیاده سازی و آموزش کاربر باید انجام شود محلی مشاوران در LATAM/برزیل. اگر شما در حال گسترش در سراسر کشورهای متعدد در آمریکای جنوبی – در نظر گرفتن منطقه ای شریک (در سائو پائولو و یا ریو دو ژانیرو به عنوان مثال) که می تواند خود را در خدمت منطقه ای باید از طریق اختصاص داده شده تماس بگیرید و پشتیبانی مرکز با سفر مشاوران به عنوان مورد نیاز است. در برخی موارد شما می توانید پیدا کردن LATAM مشاوره به نرخ معقول و سوئیچ ستاد پشتیبانی به شما LATAM Axapta یا Oracle E-Business Suite شریک است.

لطفا دریغ نکنید برای تماس و یا ایمیل با ما ایالات متحده آمریکا 1-866-528-0577, 1-630-961-5918 برزیل: +55-11-3444 4949, مکزیک,: 52-55-535-04027 اروپا: +44 20 8123 2580, +45 36 96 55 20 [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *