MLM اکتشاف – شما تدریس برای غلبه بر ایرادات?

[ad_1]

  • من اصلا به زمان
  • من هیچ پول
  • این برای تلفن های موبایل مانند یکی از کسانی که هرم چیز
  • من نیاز به بحث بیش از آن را با همسر من

اینها همه مشترک “اعتراض” است که برخی از MLM مربیان آموزش به شما چگونه به مقابله با. اما مربی عالی علامت Januszewski فکر می کند در برخورد با اعتراض یک دسته از مزخرف! چرا ؟

  • مناسب با هدف قرار دادن می توانید اکتشاف عملا “رد رایگان”
  • شما باید درک نیازهای مقابل می خواهد

چگونه شما را به اکتشاف رد-بنابراین وجود دارد هیچ اعتراض برای مقابله با? شما تنها در حال حاضر محصول خود را و یا فرصت برای کسانی که موافقم به آن را بشنوند! نمونه:

  • شما می شنوید کسی ذکر مشکل شما می تواند کمک. شما بپرسید: “می خواهم شما را به انجام کاری در مورد آن؟”
  • “من می خواهم به شما بگویم یک داستان است. در آن طول می کشد حدود 2 دقیقه است. آن را ممکن است به شما مقدار زیادی از پول و یا آن را نمی ممکن است. شما می خواهم به آن را بشنود؟”
  • شما تماس با یک دوست قدیمی و بگویید: “من واقعا فراخوانی برای دیدن اگر شما یک چشم انداز برای کسب و کار من. (خنده) من نفرت انجام این تماس تا آنجا که نفرت شما آنها را گرفتن اما می شود آن را OK اگر من در زمان 90 ثانیه از وقت خود را به توضیح آنچه که من انجام می دهند؟”

هنگامی که کسی موافقت کرده است به شنیدن آنچه که شما باید حداقل شما می دانید که وجود دارد این است که برخی از سطح از علاقه. که می زند از یک دسته کامل از اعتراض. اگر شما هنوز هم اعتراض شما نیاز به درک تفاوت بین نیازها و می خواهد.

اگر شما بخواهید اکثر مردم “آیا شما تا به حال نیاز به چیزی است که شما نمی خواهید ؟” آنها معمولا می گویند “هیچ” از آنجا که آنها به فکر نیاز دارد از نظر غذا و لباس و سرپناه و پول است. اما به این فکر کنید: آیا شما نیاز به دندان های خود را تمیز? (این ایده خوبی است!) اما آیا شما می خواهم به? آیا شما نیاز به وسیله نقلیه خود را بازرسی? آیا شما می خواهم به? آنچه در مورد تمیز کردن توالت, اهدای بستر گربه و یا گرفتن زباله ؟ من فکر می کنم شما ایده را دریافت کنید در حال حاضر!

مهم نیست که چقدر شما فکر می کنم کسی که نیاز خود را به محصول و خدمات و یا فرصت کسب و کار آنها ممکن نیست می خواهم آن. برخی از افراد فقط می خواهم به ناله و شکایت در مورد وضعیت خود را, اما آنها واقعا نمی خواهید برای انجام هر چیزی در مورد آن! برخی از مردم ترجیح می دهند که قبول حد وسط در زندگی خود را از کار برای بهبود امور است. حتی اگر شما نمی توانید این افراد را به خرید محصول خود را, آنها احتمالا هرگز دوباره مرتب. اگر شما آنها را به پیوستن به کسب و کار خود و آنها احتمالا هرگز در آن کار.

اگر کسی نمیخواهد آنچه به شما ارائه دهد. حرکت در. وقت خود را هدر ندهید و یا آنها!

یک چیز بیشتر: یک درخواست برای اطلاعات بیشتر و یا زمان به فکر می کنم آن را بیش از همیشه اعتراض. اگر کسی مایل به گوش دادن به داستان خود را و سپس می پرسد برای اطلاعات بیشتر و یا آنها فقط ممکن است یک “سبز” (تحلیلی) شخصیت. آنها را به اطلاعات بیشتر و به آنها بگویید که تمام وقت آنها نیاز دارید. سپس آنها را با یک سوال به اندیشیدن:

“اگر شما انجام هر گونه اقدام خواهد شد شرایط خود را تغییر دهید؟”

اگر آنها واقعا می خواهید برای تغییر زندگی خود آنها خواهد آمد در سراسر. و اگر آنها نمی خواهند برای تغییر, آن را مبارزه نیست!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *