Kabali Rajinikanth: جدید, راه اندازی, پدیده

[ad_1]

Kabali یک خشم در میان آمدن! پس از همه, آن را هر روز که ما می شنویم بسیاری از استارتاپ یا رزرو کل سالن سینما برای کارکنان خود و یا به آنها یک روز از تاریخ انتشار این فیلم. میز تازه, Oyethere.com, Fyndus, GoBumpr, TheSocialPeople و بسیاری دیگر در راه اندازی بزرگ در Kabali احساسات و در حال بیرون رفتن از راه خود را به عقب در دیوانگی. عظیم سرخوشی به نمایش گذاشته شده توسط راه اندازی جامعه اطراف انتشار فیلم منجر به یک ستاره جدید-طرفداران پویا شنیده نمی شود و یا قبل از شاهد.

شیفتگی با فیلم Kabali و در نتیجه سوپراستار تاسیس شده Rajinikanth وضعیت به عنوان یک نماد در میان رو به رشد نژاد کارآفرینان – نمادی از امید, undying روح و الهام بخش است. به عنوان معروف به عنوان او را برای نقش فیلم با نسخه آتی از آخرین تفرج نوپا نیز در حال حاضر نقشه کشی از او بزرگتر از زندگی شخصیت داستان استعداد و جاه طلبی و رانندگی به دم تازه های انرژی به, در غیر این صورت گریم اکوسیستم استارتاپی.

اگر بودجه و پوسته پوسته شد کلید صحبت کردن امتیاز از اوایل 2015, خروجی ادغام اخراج و خاموش شدن ناگهانی سرعت جایگزین فوق در سال 2016. با توجه به yourstory’, سال جاری راه اندازی اکوسیستم دیده است 40 درصد کاهش بودجه نسبت به سال گذشته است.

در چنین سناریویی می آید Kabali یک 65 سال پیر شکست ناپذیر سوپراستار آوردن با او مثبت است که در گذشته تنها می تواند نسبت به عظیم امید که یک احساس با باراک اوباما تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده. یک فرد که شروع کار خود را به عنوان یک هادی اتوبوس در طول سال با تحول طبیعت از ستاره شخصیت تا به امروز تبدیل به یک بخش منحصر به فرد از راه اندازی اکوسیستم بیشتر در جنوب ایالت چنای.

برای مثال چنای حرفهایها Hackathon که در آن گروهی از جوانان و توسعه Rajini زبان نرم افزار کامپایلر به دنبال اخیر “برنامه برای چنای چالش” که در آن به پیامبر خطاب شد به عنوان Rajinikanth و کمال حسن چنای راه اندازی است. و پس از آن وجود دارد Girish Mathrubootham بنیانگذار میز تازه. در کلمات خود – “از هیچ چیز میز تازه بزرگ شده بود و من تا حد زیادی انگیزه Rajini آقا ما کارآفرینی سفر. هر روز صبح قبل از خروج از اتاق من استفاده می شود به گوش دادن به آهنگ “شیشه Kodi Kattu” (افراشتن پرچم پیروزی) از Rajini آقا فیلمهای Padaiyappa (فیلم معمولی ژنده پوش به ثروت داستان و در ابتدای آهنگ Rajinikanth دهکدهای از دست داد همه چیز اما آهنگ به پایان می رسد و او را تبدیل به یک میلیونر). از آن ساخته شده من کار سخت در برابر همه شانس.”

مانند Girish وجود دارد بسیاری از دیگران در هنگام راه اندازی جامعه که با افتخار اعتراف به ادامه الهام از Rajinikanth در کارآفرینی حرفه. با توجه به ویروسی xavier seurat مدیر عامل شرکت TheSocialPeople دیجیتال بازاریابی راه اندازی کرده است که اعلام کردن روز در جولای 22 “مردم هیجان زده هستند. این به ارمغان آورده است بسیاری از انرژی مثبت است.”

در ضمن راه اندازی نیز اعمال نفوذ Rajinikanth starrer Kabali به فشار فروش و تعامل با مشتریان است. GoBumpr یک خودرو خدمات راه اندازی و در حال اجرا است یک کمپین رسانه های اجتماعی, ‘Kabali-سال مالی خود ماشین یا وسیله نقلیه’, دیگران مانند FullyFilmy و CoverItUp نیز شاهد افزایش Kabali الهام کالا.

در میان تمام هیستری های راه اندازی خود را پیدا کرده اند نقطه روشن در Rajinikanth starrer Kabali. یک آیکون – ساده در عین حال قدرتمند شاخص – اجتماعی, فرهنگی, اقتصادی و نمادی از امید, الهام بخش و بشارت. Magizhchi! در واقع.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *