CNBC سریع پول و حاصل کار دو گزارش

[ad_1]

CNBC سریع پول های مالی نشان می دهد بحث در ما عمدتا بحث معاملات سهام است. از سال 2007 آن است که پخش هر شب در 5 ساعت یا یک ساعت پس از انعقاد NYSE. اما در سال 2011 این سرمایه گذاری مالی برنامه های تلویزیون منتقل شد به روزهای دوشنبه تا پنج شنبه خود را به ویژه برنامه ها و معامله در بازار فارکس در روزهای جمعه. نشان می دهد که ضبط در NASDAQ دفتر مرکزی آن در نیویورک است. پس از Dylan Ratigan که در حال حاضر میزبان سریع پول ؟

پر جنب و جوش و پویا پنل به عنوان سریع پول پنج و میزبان Melisa لی ارائه می دهد تعاملی معاملات سهام بحث نشان می دهد. زمانی که تجارت بسته است, ملیسا و سریع فراهم می کند پنج ورودی مورد مالی قابل توجهی روند و چگونه بینندگان می توانید سود به دست آورید. چگونه می تواند به شما دست آوردن پول نقد سریع با این برنامه ؟

اغلب بازدید توسط معامله گران با تجربه و اعضا, CNBC سریع پول ارائه می دهد بینش ارزشمندی برای بینندگان که علاقه مند در معاملات سهام و فرد و یا شرکت های بزرگ سرمایه گذاران در جستجوی اطلاعات حیاتی. با جالب بخش ها و امکانات برنامه فراهم می کند که نشانگر مهم ترین میآید قطره و قابل توجه بازیکنان در بازار سهام این برنامه است که به کارگردانی مالی جهان و catered برای کمک به معامله گران در موفقیت روز. آنچه در مورد این برنامه رتبه?

اول 13 قسمت از CNBC سریع پول در سال 2006 در چهارشنبه 8 ساعت بودند بسیار پایین در حدود 110,000 بینندگان یک هفته. این برنامه منتقل شد به یک سانس در ساعت 5 بعد از ظهر منجر به پذیرش بهتر و بالاتر رتبه بندی. بینندگان دو برابر شده در عرض چند هفته. سپس بعد از این 5 ساعت تست شبکه دوباره راه اندازی برنامه در 8 pm به امید آن ممکن است به دست آورده اند جای پای پس از تکثير بینندگان. آن شکست خورده است. رأی دوباره کاهش یافت. خوشبختانه CNBC دوباره این برنامه در ساعت 5 بعد از ظهر بود و آن را به دست آورد بینندگان در نظر گرفته شده برای خوب است. آنچه در مورد نتیجهی گزارش ؟

CNBC سریع پول حاصل کار دو گزارش مشابه فرمت اما پخش بعد از ظهر. این نشان می دهد عرضه در سال 2010 و آغاز شد, از این بخش در CNBC قدرت ناهار. این نسخه ویژه است توسط اسکات واگنر و پخش زنده از جهانی HQ در نیوجرسی. در ابتدا پخش به عنوان یک 30 دقیقه ای صحبت نشان می دهد حاصل کار دو گزارش شد یک ساعت برنامه تلویزیونی در سال 2011 نقل مکان کرد و تا موقع ظهر برنامه نویسی. این جایگزینی از لغو نمایش “استراتژی جلسه” رنج می برد که از رتبه های بسیار پایین. فرد و شرکت معامله گران و سرمایه گذاران می توانند به تماشای این نشان می دهد برای نظارت بر روند فعلی در سهام تجارت و دریافت آخرین بینش از کارشناسان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *