ABC از اینترنت موفقیت

[ad_1]

اولین حقیقت من می خواهم شما را به نگه داشتن به این واقعیت است که هیچ چیز خوب می آید رایگان و یا ارزان: به دنبال مواد? سپس شما آماده برای یک موفقیت بزرگ است. موفقیت خوبی را به شما هزینه چیزی و آن چیزی است که نمی خواهد خرج کردن شما آن را به شما هزینه چیزی است که گاهی اوقات درد شما. چیزی که ممکن است پول خود را, زمان, خواب, محرومیت از آزادی بیش از حد به معاشرت با دیگران و غیره. از شروع من گفتن شما آماده به پرداخت قیمت برای موفقیت اگر شما در حال رفتن به چیزی خارج از خود را کسب و کار اینترنتی.

تعداد هزینه:

آن را به شما هزینه پول; کسب و کار اینترنتی سرمایه گذاری بسیار شبیه به دنیای واقعی در آن طول می کشد زمان برای سرمایه گذاری خود را به عملکرد معنی دار بهره. اگر شما می خواهید سریع نتیجه سرمایه گذاری خود را و شما باید به سرمایه گذاری یک چیز دیگر. و این چیزی است که از وقت خود را; در آن طول می کشد زمان برای سرمایه گذاری برای رشد, اما به شما به عنوان ترکیب پولی خود را سرمایه گذاری با سرمایه گذاری زمان آن را تسریع نرخ بازده. شما باید آماده به کار آن را به شما قرار داده و در بیشتر زمان خود سود را افزایش می دهد با مدت زمان کمتر. بیشتر زمان شما را به توسعه کسب و کار اینترنتی زمان کمتر از آن طول می کشد را به سود و سود.

چیز دیگری که به سرمایه گذاری است که استعداد خود را; هر آنچه خدا به شما داده است که یک دانه به عنوان سرمایه گذاری به نفع خود. سرمایه گذاری است که استعداد استفاده از آن را در تعقیب خود را از اینترنت سود و پول تلاش هر چه استعداد خود را, شما می توانید با استفاده از آن به سود حتی به عنوان یک کسب و کار اینترنتی مرد یا زن. استعداد خود را است قدرت خود را به موشک های شما تا فضای زندگی موفق, استفاده از استعداد به چنگک جمع کردن مقدار نامحدودی از پول و نه فقط آنهایی که در حالی که در همه زمان ها.

ابزار موفقیت

موفقیت در هر تلاش است که تقریبا غیر ممکن است و بدون تسلط بر استفاده از برخی از ابزارهای ضروری. اثربخشی این ابزار استفاده می شود را تحت تاثیر قرار نتیجه این کار انجام می شود. اولین چیزی که من می خواهم به انجام در این نوشتن است که به شما ابزار است که کمک خواهد کرد که شما را به یک موفقیت کسب و کار خود را.

اولین ابزار یا ابزار این است که یک پردازنده پرداخت. این ابزار کمک خواهد کرد که شما را به خرید مواد جمع آوری پول برای چیزهایی که شما را برای فروش در اینترنت و…. آنها بسیار بسیاری از ما پی پال, ClickBank به elertpay, libertyreserve ، اگر شما عامل از نیجریه, من می خواهم به شما معرفی به بهترین پردازنده پرداخت در نیجریه به نام fastecash.com. آن را رایگان برای پیوستن به و شما می توانید با عضویت در حال حاضر و در چند دقیقه شما می تواند افتخار صاحب fastecash.com حساب.

و شما خواهد بود و در حال اجرا با حساب کاربری خود. شما نیاز به تامین مالی این حساب برای استفاده از آن پول در آن است مال شما مانند حساب بانکی خود را. شما نیاز به ارتقاء حساب خود را به حق بیمه و یا کلاسیک اگر شما می خواهید به استفاده از آن برای فروش محصولات اطلاعات خود را به عنوان یک نیجریه, شما می توانید فروش مواد و جمع آوری پول در naira دلار و یا حتی در حالی که شما خواب. این سیستم به انجام این کار برای شما فقط با قرار دادن در محصول خود را و تمام اطلاعات لازم و فورا شما ادامه خواهد داد به چنگک جمع کردن در سود خود را. من شما را تشویق به توقف در حال حاضر و فقط با ثبت نام آنها را از حق دور قبل از آن خیلی دیر می داند که آنها ممکن است تصمیم به تغییر ذهن خود شروع به شارژ مردم برای پیوستن به, چرا عضویت در حال حاضر در حالی که آن را هنوز هم رایگان است ؟

یکی دیگر از ابزار قدرتمند برای موفقیت خود را آنلاین است یک فروم. من می خواهم شما بدانید که وجود دارد مقدار زیادی اطلاعات قدرتمند است که آزادانه در دسترس در انجمن. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از انجمن ها وجود دارد اما من تنها می تواند دو که واقعا کمک خواهد کرد که شما را بیشتر از خود کسب و کار آنلاین, این دو مرجع تخصصی اجباری برای هر کسی که واقعا می خواهید به موفقیت در کمترین زمان ممکن آنلاین. به این دلیل است که بسیاری از تجارت اینترنت ارسال نظرات در این انجمن این تجارت صرف زمان خوبی با کسب و کار خود و همکاران و دوستان و عزیزان در این انجمن است که من می خواهم به شما معرفی.

ثبت نام امروز با naijanetwarriors آن را یکی از بهترین انجمن های اینترنتی در نیجریه. تقریبا تمام تجارت اینترنتی در نیجریه قدرتمند مقالات است که کمک خواهد کرد تا آینده کسب و کار اینترنتی مانند شما. شما باید از این فرصت برای کمک به افراد دیگر پست, سوال از, بهترین اینترنت مغز در نیجریه و دریافت پاسخ های آماده رایگان می باشد. شما همچنین می توانید تبلیغات به صورت رایگان در تبلیغات رایگان منطقه.

دوم انجمن به نام انجمن جنگجو در یافت warriorforum این بهترین انجمن کسب و کار در سیاره زمین شما نمی توانیم به چشم پوشی از این فرصت بزرگ برای پیوستن به بهترین مغزها در اینترنت مسائل بر روی زمین است. شما باید مقدار زیادی برای یادگیری با پیوستن به این دو مرجع تخصصی ذکر شده در بالا برای همه آزاد است. آیا آن را در حال حاضر و کسب اطلاعات بیشتر به طور مستقیم از آنها.

مواد اولیه به اینترنت ثروت

1. یک ایده فوق العاده

2. خود شما شخصی e-mail آدرس/آدرس

3. حساب مرچنت شما را قادر فرآیند دریافت و پرداخت کارت اعتباری شما نیاز به یکی از محل شما (نیجریه) و یکی دیگر که می توانید با تهیه کردن برای مشتریان بین المللی.

4. یک domiciliary حساب است که کمک خواهد کرد که شما را به نگه داشتن ارز بین المللی است که می تواند از هر نقطه در جهان است.

5. یک شرکت بر روی یک چیز تمرکز اینترنت پر است از انواع جذاب چیزهایی است که می تواند منحرف کردن توجه خود را از نکته اصلی. شما نیاز به سطح بالایی از نظم و انضباط قادر به کنار آمدن با سطح بسیار بالایی از جذاب کسب و کار; شما نمی توانید همه چیز را در همان زمان.

6. انتخاب یک یا حداکثر سه ایده ها از ایده های به اشتراک گذاشته شده در این کتاب الکترونیکی; دنبال آن با تمرکز کامل و جدی کار سخت است.

7. نشان می دهد یک لایزال علاقه در هر کسب و کار شما تصمیم به رفتن برای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *