9 تا از بهترین دندانپزشکان تهران و شهرهای بزرگ ایران +آدرس – سالم زیبا

دکتر هادی درویش پور دارای درجه دکتری تخصصی در رشته ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت می باشم. استفاده از مواد درجه یک برای ترمیم دندان مسئله مهمی است که باید دندانپزشک به آن توجه داشته باشد. هرچه دندانپزشک بیشتر با بیمارش تعامل کند، می تواند تشخیص بهتر و دقیق تری داشته باشد و درمان بیمار را بهتر دنبال کنید. 3. از آنجایی که هزینه ها دندانپزشکی بالا می باشد، برای گرفتن خدمات ارزان و بی کیفیت دندانهای خود را فدا نکنید.بسیار دیده شده که افراد با مراجعه به دندانپزشکان غیر حرفه ایی با انجام درمان غیر اصولی و اشتباه برای همیشه دندانهای طبیعی خود را از دست داده اند.

نظرات برگزیده: “دکتر فوق العاده ایی هستن خیلی طبیعی عمل میکنن. نظرات برگزیده: “با سلام و احترام . این پزشک نسبتا جوان اما حاذق از نظر علمی در سطح متخصصان ذکر شده در بالا نیست ولی از نظر نظرات مثبت کاربران، نظم و تعهد و اخلاق حرفه ای یکی از بهترین ها در تمام سطح شهر تهران است. اما آیا می دانید سایر مشکلات بهداشتی و جدی نیز ناشی از مراقبتهای ضعیف دهان است؟ گذشته از این شماری از درمان های دندانپزشکی چند مرحله ای هستند و در یک جلسه نمی توان تمامی پروسه درمان را طی کرد و پس از هر مرحله نیاز به گذشت زمان اندک و رفتن به مرحله بعدی درمان است.

ارتباط دهان و دندان با سلامت کلی و نقش آن در دیگر دستگاه ها مانند گوارش، اهمیت حفظ سلامت و صحت دندان را بازگو می کند. زمانی که کارکنان مطب یا کلینیک دندانپزشکی با دندانپزشک ارتباط خوب و موثری داشته باشند می توانند از وظایف و مسئولیت هایشان آگاهی بهتری داشته باشند و در نتیجه با دقت نظر و دلسوزی بیشتری برای انجام امورات مطب تلاش کنند. اگر شما جز افرادی هستید که سلامتی دندان ها برایتان بسیار مهم است ، مطمئنا این سوال برای شما بسیار مهم است که چه زمانی باید به یک متخصص دندانپزشک مراجعه کرد؟ زمانی که دندان دچار پوسیدگی شده و نیاز به ترمیم داشته باشد ، این عمل به دو صورت سطحی یا عمقی انجام می شود.

با وجود روش های بهداشتی متعدد امروزی، مراجعه به متخصص دندان پزشک نه تنها در زمان بروز بیماری و ناراحتی، بلکه به صورت مداوم و در بازه های زمانی مشخص نیز توصیه می شود. علاوه بر اینکه مبتکر طرحی نو در زمینه بیماران مال الکوژن هستند، در حال حاضر استاد تمام وقت بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دارای بورد تخصصی ایران و همچنین بورد تخصصی ارتودنسی اروپا (EBO)، عضو انجمن ارتودنتیست های ایران (IAO)، انجمن بین المللی ارتودنتیست ها (WFO)، انجمن ارتودنتیست های آمریکا (AAO) و عضو انجمن ارتودنتیست های اروپا (EOS) هستند. دکتر میعاد علم عضو انجمن دندانپزشکان ایران ، آمریکا و اروپا ، دارای مدرک زیبایی از CEE آمریکا و دارای 10 سال سابقه کار در زمینه های ایمپلنت ، درمان ریشه ، لمینیت ، کامپوزیت ، ونیر و سایر درمان های دندانپزشکی ص دندانپزشکی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.