7 کشور سخت برای دریافت گواهینامه رانندگی

ما دوست داریم از مشتریان خودروهای اجاره‌ای خود بشنویم. سوالی که هر چند وقت یکبار مطرح می شود این است: “آیا گرفتن گواهینامه رانندگی در نیوزلند از استرالیا سخت تر است؟” یا «در مورد ایالات متحده چطور؟ آیا قبولی در امتحان رانندگی در آنجا خیلی سخت است؟» بنابراین برای پاسخ به این سؤالات و چندین سؤال دیگر، ما یک اینفوگرافیک ایجاد کرده ایم و اطلاعات مختصری در مورد 7 سخت ترین مکان برای دریافت مجوز شما جمع آوری کرده ایم! 

همچنین ببینید: انواع گواهینامه رانندگی 

همچنین ببینید: گواهینامه رانندگی بین المللی

گرفتن گواهینامه در بریتانیا

بریتانیا:  به گفته 1Driver ، شما باید برای گواهینامه موقت درخواست دهید، قبل از اینکه بتوانید در آزمون عملی رانندگی شرکت کنید، تئوری DVSA را قبول کنید. برای دریافت مجوز موقت، پرداخت 34 پوند (در صورت پرداخت آنلاین) یا 43 پوند (اگر از طریق پست درخواست دهید) است. هزینه آزمون تئوری 23  پوند است ، در حالی که برای رزرو آزمون عملی رانندگی باید 62 پوند بپردازید.

چگونگی خواندن کتاب آیین نامه رانندگی ؟

گرفتن گواهینامه در فنلاند

فنلاند:  رانندگان فنلاندی باید آموزش رانندگی را تکمیل کنند که شامل سه مرحله است: مقدماتی، تمرینی و پیشرفته. همانطور که توسط آژانس ایمنی حمل و نقل فنلاند بیان شده است، تنها زمانی که آنها آموزش های اولیه خود را کامل کرده باشند، می توانند در آزمون های تئوری و عملی رانندگی شرکت کنند  .

گرفتن گواهینامه سنگاپور

سنگاپور: طبق گفته MoneySmart سنگاپور، برای دریافت گواهینامه، رانندگان باید در آزمون های تئوری پایه و نهایی شرکت کنند، 20 تا 25 درس و زمان ثبت نام را با یک مربی تکمیل کنند و هر دو آزمون نهایی تئوری رانندگی و آزمون عملی رانندگی را بگذرانند.

گرفتن گواهینامه ژاپن

ژاپن:  به گفته Lookers ، رانندگان باید در طول کل آزمون عملی در سرعت 30 کیلومتر در ساعت (19 مایل در ساعت) یا کمتر بمانند، در غیر این صورت بلافاصله شکست خواهند خورد. توقف نکردن در چراغ راهنمایی یک شکست آنی است. رانندگان همچنین در صورت عدم ماندن در لاین سمت چپ یا خم نشدن به اندازه کافی برای بررسی وجود گربه ها یا کودکان قبل از حرکت جریمه خواهند شد.

گرفتن گواهینامهآفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی: همانطور که توسط دولت آفریقای جنوبی بیان شده است، قبل از درخواست برای گواهینامه رانندگی، راننده باید گواهینامه زبان آموزی داشته باشد . پارک موازی و همچنین اتصال به کوچه از جمله مواردی است که می تواند در آزمایش ظاهر شود.

گرفتن گواهینامه آلمان

آلمان: به خاطر داشته باشید که «میزان شکست بالایی برای این آزمون وجود دارد، «با توجه به  The German Way and More به عنوان «شما به کتاب نیاز خواهید داشت. اگر در امتحان سوم خود موفق نشدید، باید به Fahrschule [مدرسه رانندگی] برگردید. علاوه بر آن، رانندگان جوان آلمانی ملزم به شرکت در 14 کلاس تئوری و 12 درس رانندگی هستند.

گرفتن گواهینامه عربستان سعودی

عربستان سعودی:  طبق  آموزشگاه رانندگی دالا ، حداقل 590 SAR مبلغی است که برای دریافت گواهینامه رانندگی نیاز دارید که 10 سال اعتبار دارد. لطفا توجه داشته باشید که گواهینامه رانندگی را می توان به سه روش مختلف بسته به موقعیت شما همانطور که توسط Owmega بیان شده است دریافت کرد . شما می توانید برای گواهینامه رانندگی عربستان سعودی، تبدیل گواهینامه از کشور خود و از طریق گواهینامه رانندگی بین المللی اقدام کنید.

لطفا توجه داشته باشید که تمامی قیمت های منتشر شده بدون اطلاع قبلی قابل تغییر هستند.

منبع سایت درایوینگ

سخت ترین مکان ها برای دریافت گواهینامه رانندگی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.