7 مزایای بازاریابی یوتیوب

[ad_1]

یوتیوب یکی از پر بازدید ترین وب سایت در اینترنت است. که بدان معنی است که اگر شما به دنبال برای ترویج خودتان و یا کسب و کار شما آن است که یک محل عالی برای فعال می شود.

خبر خوب دیگر این است که هزینه های تولید با کیفیت خوب فیلم می تواند بسیار کم است. به خصوص اگر شما در حال ایجاد نوع اطلاعات انجمن که در آن شما می توانید ایجاد یک ارائه در Microsoft's پاورپوینت یا اپل's کلیدی و تبدیل آنها به فرمت های تصویری.

بنابراین اجازه دهید's نگاهی به برخی از مزایای عمده:

1. آنلاین کشف

شدن در اینترنت یافت می شود می تواند یک سردرد بزرگ و هزینه. با یوتیوب شما می توانید کشف شده به طور مستقیم در یوتیوب, موتور جستجو, به علاوه شما می توانید کشف شده در گوگل,'s مرورگر وب است. و برای برخی از محصولات و خدمات آن است که آسان تر برای گرفتن رتبه بندی موتور جستجو بالا برای یک ویدیو یوتیوب از آن است که برای یک وب سایت.

به علاوه فیلم ها بسیار آسان برای به اشتراک گذاشتن از طریق دیگر رسانه های آنلاین مانند رسانه های اجتماعی و وب سایت ها و وبلاگ ها برنامه های تلفن همراه و غیره. همه از آن می افزاید: به خود جمعی آنلاین کشف.

2. اتصال به طور مستقیم با مردم

ویدئو اجازه می دهد تا شما را به اتصال با مردم بسیار مستقیم و شخصی در راه است. این فوق العاده است برای تقویت روابط آنلاین است که در زمان می تواند بسیار غیر شخصی در طبیعت است.

ساختمان روابط در قلب موثر بازاریابی آنلاین است. به عنوان آن را از طریق این روابط است که اعتماد و اقتدار را می توان ساخته شده است. که در زمان ترجمه به احتمال بالاتر از فروش و بودن توصیه می شود.

3. سرگرمی به آموزش و پرورش

مردم عشق “چگونه به” فیلم ها. اگر شما می توانید برخی از عناصر فیلم های خود را سرگرم کننده و همچنین آموزشی و سپس شما're بر روی یک برنده.

این نوع از چیزی که مردم آینده را برای نگه داشتن زمان و دوباره آنها را به آسانی به اشتراک گذاشتن با دوستان خود و همکاران.

4. مردم را تشویق به اقدام

با قابلیت حاشیه نویسی بر روی YouTube video editor شما به طور فعال تشویق مردم به شرکت. به عنوان مثال به آن را شست و یا نظر و یا با کلیک بر روی دیپلم لینک وب سایت و یا به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی.

5. یوتیوب ارتقاء

شما می توانید تشویق یوتیوب برای ترویج فیلم های خود را به صورت رایگان با استفاده از یک مشترک و منحصر به فرد هش تگ پیام به این شرح از همه شما فیلم های مرتبط. این ظاهر خواهد شد در سمت راست از روی صفحه نمایش زیر توصیه می شود ویدئوها بخش است.

6. یوتیوب تبلیغات

شما همچنین می توانید فیلم های خود را به عنوان پرداخت می شود تبلیغات در یوتیوب. در زمان نوشتن هزینه تبلیغات در یوتیوب به طور قابل توجهی کمتر با استفاده از استاندارد گوگل AdWords است. هنوز یوتیوب با استفاده از همان جستجوی شبکه.

7. کانال یوتیوب مشترکین

شما می توانید خود را ایجاد کانال در یوتیوب که مردم می توانند به اشتراک. این اجازه می دهد تا شما را به ساخت شبکه ای از پیروان که دریافت اطلاع هر بار که شما با انتشار یک ویدیوی جدید به آن کانال.

که یک راه بسیار خوبی برای ماندن در تماس با مخاطبان خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *