7 شایع ترین جستجوگرها اشتباهات است که شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از

[ad_1]

تا آنجا که بازاریابی محتوا است نگران وبلاگ خود و یا وب سایت باید بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو. اگر چه تکنیک های SEO در حال تغییر با زمان جستجوگرها است که هنوز هم مهم است برای رتبه بندی بهتر. در حالی که بهینه سازی سایت برای جستجوگرها, مطمئن شوید که شما اجتناب از برخی از اشتباهات رایج است. داده شده در زیر چند مشترک SEO اشتباهات است که بسیاری از افراد.

1. انتخاب اشتباه کلمات کلیدی

بهینه سازی محتوای boils پایین به گرفتن وب سایت خود را رتبه بندی برای کلمات کلیدی خاص. آن's مهم است که شما انتخاب کردن برای کلمات کلیدی مرتبط. شما نمی خواهید به چشم پوشی از اهمیت کلمات کلیدی دم بلند.

قبل از اینکه شما شروع شما ممکن است بخواهید به انجام تحقیقات خود را. برای این منظور شما می توانید با استفاده از چند ابزار مفید مانند Moz, search engine land, Google Trends Google AdWords Keyword Planner, فقط به نام چند. امید بستن برای کلمات کلیدی اشتباه یک اشتباه بزرگ است.

2. چاشنی کلمات کلیدی

یکی دیگر از اشتباهات رایج است که استفاده از کلمات کلیدی بیش از حد. با استفاده از همان کلمات کلیدی بیش از حد بسیاری از بار در یک قطعه از محتوا در نظر گرفته شده است هرزه نگاره توسط موتورهای جستجو است. پس از آن خواهد صدمه دیده خود را رتبه بندی در موتورهای جستجو.

در حالت ایده آل چگالی کلمه کلیدی باید 0.5 تا 1 درصد. گوگل می تواند تشخیص دهد استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی را با یک تکنیک به نام نمایه سازی معنایی نهفته (LSI).

3. ایجاد مطالب بی ربط

یکی دیگر از اشتباهات رایج است که برای تولید محتوا است که بی ربط به مطالب خود را. موتورهای جستجو مانند گوگل تنها در خدمت این صفحات را به جستجوگران آنلاین که حاوی کلمات کلیدی مرتبط و محتوا. بنابراین اگر مردم زمین را در سایت خود اما همین't پیدا کردن محتوای آنها برای جستجو وب سایت خود را برنده't رتبه بندی کنید.

4. چاپ و نشر حقایق محتوا

این نکته در مورد کیفیت مطالب شما انتشار در وبلاگ و یا سایت. محتوای شما در حال رفتن به انتشار در وبلاگ خود باید اصلی و یا سایت خود می خواهد جریمه توسط گوگل است. آن's یک ایده خوب برای کپی کردن مطالب از سایت های دیگر و استفاده از آن در سایت خود ،

محتوای تکراری برنده't مفید باشد در همه. آن's بهتر است که شما سرمایه گذاری در محتوای اصلی. اگر شما می توانید't نوشتن مقالات خود را, شما می توانید استخدام یک مترجم آزاد است.

5. با استفاده از تگ عنوان و توصیف متا

توصیف متا و عنوان دسته بسیار مهم برای SEO است. نادیده گرفتن این جنبه از جستجوگرها برای وب سایت خود را رتبه بندی. اشتباه دیگر این است که فراموش اضافه کردن برچسب های تصویر. مشکل این است که رباتها موتور جستجو نیست برنامه ریزی برای خواندن متن بر روی تصاویر. بنابراین شما باید شامل تگ alt برای کمک به موتورهای جستجو می دانید آنچه شما تصاویر مورد.

6. کم شدن کیفیت بک لینک

امروز بازاریابان محتوا باید درک اهمیت گرفتن کیفیت بک لینک. اما آنها اشتباه گرفتن مقدار زیادی از کیفیت پایین بک لینک به جای چند کیفیت لینک دهنده از اقتدار وب سایت.

به عبارت دیگر شما باید دریافت بک لینک از سایت های که دارای شهرت خوب و عالی رتبه.

7. با استفاده از بیش از حد بسیاری از لینک های داخلی

لینک های داخلی نیز مهم است برای رتبه بندی بهتر. آنچه شما باید انجام دهید این است که لینک در پست های وبلاگ خود و یا مقالات به بالا انجام صفحات و بالعکس. اما مطمئن شوید که مقاله شما در ارتباط هستند مرتبط است. دوباره, شما ممکن است بخواهید به آن را بیش از حد و یا شما ممکن است جریمه دریافت.

در کوتاه, مطمئن شوید که شما don't را از این اشتباهات در حالی که به دنبال تکنیک های SEO.

[ad_2]

Source by Dhanusuya K

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.