6 راهنمایی جستجوگرها برای رتبه بندی موتور جستجو بهتر

[ad_1]

پس از راه اندازی وب سایت خود را یکی از خسته کننده ترین کارهایی است که برای دریافت ترافیک به وب سایت خود را و به عنوان همه ما می دانیم که بدون ترافیک وب سایت خود را مانند یک مرکز خرید در وسط هیچ جا هیچ کس نمی خواهد می دانم که در مورد وب سایت خود را و شما برنده't قادر خواهید بود برای به دست آوردن یا فروش از طریق وب سایت خود را.

یکی از بهترین راه ها برای جلب ترافیک به وب سایت خود را با انجام مناسب بهینه سازی موتور جستجو هر دو سایت و خارج از سایت. این را افزایش می دهد وب سایت خود را's حضور در موتورهای جستجو و باعث می شود آن را آسان تر برای مشتریان بالقوه برای پیدا کردن وب سایت شما در اینترنت است. بهتر است خود را در جستجوگرها بهتر شانس شما برای جذب مشتریان جدید و زمین فروش بیشتر.

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن 6 نکات خوبی پیدا کنم بسیار مفید در مبارزات جستجوگرها. این 6 نکته به شما کمک خواهد کرد افزایش دوستی موتور جستجو وب سایت خود را و به شما کمک خواهد کرد رتبه وب سایت خود را بالاتر در موتورهای جستجو. این نکته نیز بسیار آسان به پیاده سازی و به شما در دراز مدت نتایج خود را در جستجوگرها.

نکته 1: ایجاد منحصر به فرد مطالب آموزنده که می خواهید مردم به خواندن

اولین نکته I'm دادن به شما یک نکته که کمک خواهد کرد که خود را با سایت بهینه سازی موتور جستجو و همچنین به وب سایت شما اعتبار بیشتر.

ایجاد منحصر به فرد و محتوای اصلی در وب سایت خود را – که آیا شما یک وبلاگ و نمونه کارها یک وب سایت تجارت الکترونیک و یا هر نوع دیگر از سایت گوگل و سایر موتورهای جستجو عشق منحصر به فرد و محتوای اصلی!

با ایجاد منحصر به فرد و محتوای اصلی در وب سایت خود یا با ایجاد پست جدید در وبلاگ و یا با اضافه کردن محتوا به صفحات وب سایت خود را, شما قادر خواهید بود به رتبه بالاتر در موتورهای جستجو و وب سایت خود را بیشتر موتور جستجو دوستانه است.

شما نیز باید خود را در مطالب آموزنده – تمام محتوای موجود در وب سایت شما وجود دارد باید برای ارائه اطلاعات یا با فراهم کردن خواننده با گام به گام دستورالعمل برای کمک به آنها را به انجام یک وظیفه خاص به اطلاع خواننده از چیزی که اتفاق افتاده یا اتفاق خواهد افتاد یا با دادن خواننده دسترسی به منابع کمک خواهد کرد که آنها خود را بهبود کسب و کار خود و یا هر جنبه دیگر از زندگی خود را.

بیشتر آموزنده مطالب خود را است بهتر است شانس خود را از داشتن آن مشترک و با داشتن مطالب خود را به اشتراک گذاشته در شبکه های اجتماعی وب سایت شما آغاز خواهد شد برای دریافت اتوماتیک با کیفیت بالا, بک لینک, که به معنی رتبه بالاتر و ترافیک بیشتر.

نکته 2: همیشه ماندن در بالای پژوهش و کلمه کلیدی

پژوهش و کلمه کلیدی است یک راه عالی برای پیدا کردن کلمات کلیدی به هدف در وب سایت خود را و می تواند کمک به شما در قرعه کشی بیشتر ترافیک به وب سایت خود و همچنین کسب درآمد بیشتر از تبلیغات خود را اگر شما در حال استفاده از یک شبکه تبلیغ مانند حستبلیغ گوگل در وب سایت خود یا وبلاگ.

با انجام تحقیقات کلمه کلیدی شما خواهد بود قادر به پیدا کردن کلمات کلیدی ارزش بالا که شما می توانید هدف خود را در محتوای لینک و دامنه خواهد شد که در نتیجه در رتبه بندی بهتر و بهبود یافته بهینه سازی موتور جستجو برای وب سایت خود را. پژوهش و کلمه کلیدی نیز می تواند کمک به شما در تعیین چگونه بسیاری از جستجوهای وجود دارد هر ماه برای کلمات کلیدی خود را انتخاب و همچنین حدود چقدر شما می توانید کسب درآمد از درآمد تبلیغ شما باید با استفاده از یک شبکه تبلیغ.

شما باید انتخاب کنید یک کلمه کلیدی هدف برای وب سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان مورد 4 تا 6 کلمات کلیدی اضافی شما می توانید استفاده کنید. کلمات کلیدی این خواهد بود وب سایت خود را's کلمات کلیدی و اصلی. سعی کنید به استفاده از خود را هدف اصلی کلمه کلیدی در دامنه خود را به عنوان به خوبی به عنوان در صفحه اصلی وب سایت خود را و پس از آن نیز ادغام کلمات کلیدی اضافی بر روی صفحه اصلی وب سایت خود را. شما باید متوسط با استفاده از کلمات کلیدی هدف خود را و مطمئن شوید که شما شامل یک مقدار متعادل از کلمات کلیدی در مقابل محتوا.

اگر شما وبلاگ نویسی و یا ایجاد صفحات متعدد در وب سایت خود شما باید انجام تحقیقات کلمه کلیدی برای هر قطعه از مطالب جدید شما در حال اضافه کردن و بهینه سازی مطالب خود را برای کلمات کلیدی شما را انتخاب کنید که قطعه خاص از محتوا است.

جای دیگری شامل کلمات کلیدی خود را در تگ هدر در صفحات محتوای خود را. هدر دسته هستند

و غیره.

نکته 3: تمرکز بر روی کیفیت بیش از کمیت در هنگام ساخت بک لینک

فکر می کنم از بک لینک به عنوان ستون فقرات خود را خارج از صفحه بهینه سازی موتور جستجو استراتژی – بک لینک ها عامل اصلی است که تاثیر خود را در سایت's رتبه بندی و با کیفیت بالاتر بک لینک شما با اشاره به وب سایت خود را بالاتر وب سایت خود را رتبه بندی در موتورهای جستجو.

یکی از تاسف عامل شما نیاز به در نظر گرفتن بد است, بک لینک به وب سایت خود را. این است دلیل اصلی شما باید تمرکز بر روی کیفیت بیش از کمیت – 100 با کیفیت بالا بک لینک با اشاره به وب سایت شما است که به مراتب با ارزش تر از 10,000 کم کیفیت بک لینک به وب سایت خود را. یکی دیگر از عوامل است که شما باید در نظر هنگام ساخت بک لینک است که بد بک لینک می تواند آسیب رتبه بندی وب سایت خود را به جای بهبود رتبه بندی خود را.

در حالی که ساخت بک لینک برای وب سایت شما نیز سعی کنید برای گرفتن بک لینک از سایت's مشابه در تو رفتگی در دیوار. اگر شما از فروش محصولات زیبایی, بک لینک از یک وب سایت فروش خودرو و ماشین آلات سنگین را حس بسیار را ندارد اما با داشتن بک لینک از دیگر مربوط به زیبایی وبلاگ ها و وب سایت خواهد شد در واقع حس و کمک به شما در ساخت وب سایت خود را's رتبه بندی است.

بک لینک from.gov and.edu وب سایت نیز در نظر گرفته شده که بسیار ارزشمند است و می تواند کمک به افزایش وب سایت خود را's رتبه بندی با توجه به اعتبار بالا از این نام دامنه.

نکته 4: ارسال به موتورهای جستجو

چهارمین نکته این است که به ارسال وب سایت شما به موتورهای جستجو.

بله موتورهای جستجو به طور خودکار می خزد وب سایت و شامل آنها را در پایگاه داده خود را برای گنجاندن در نتایج جستجو, اما اگر شما نمی دستی ارسال وب سایت شما به موتورهای جستجو این است کاملا در حالی که برای وب سایت خود را به crawled شده و موجود در پایگاه داده موتور جستجو.

این است که چرا آن's بسیار مهم است به ارسال وب سایت شما به موتورهای جستجوی بزرگ به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید سعی کنید برای انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان وب سایت خود را می رود زندگی می کنند. با ارسال وب سایت خود را به موتورهای جستجو به عنوان اوایل به عنوان ممکن است وب سایت شما خواهد بود crawled سریعتر و اضافه شده به پایگاه داده از موتورهای جستجو دیر.

نکته 5: متا تگ ها

اگر چه برخی از موتورهای جستجو آیا استفاده از متا تگ ها به عنوان آنجا که قبل از دیگر, آن است که هنوز هم یک عامل مهم در وب سایت شما's کد.

متا تگ ها در وب سایت شما's کد بگویید موتورهای جستجو و وب سایت های دیگر چه وب سایت شما و در نتیجه اجازه می دهد تا برای بهتر طبقه بندی وب سایت شما در پایگاه های داده.

موتورهای جستجو هستند که نه تنها تکنولوژی است که دسترسی و استفاده از وب's متا تگ ها. قرار دادن یک لینک به وب سایت خود را در Facebook – you'خواهید دید که در Facebook به طور خودکار بازخوانی اطلاعات مهم از وب سایت خود را از جمله صفحه عنوان و توضیحات – برگرفته از متا تگ ها از وب سایت خود را. بسیاری از وب سایت های دیگر و خدمات را با استفاده از متا تگ ها از وب سایت خود را به خزیدن و جمع آوری اطلاعات مهم در مورد وب سایت خود را, بنابراین مطمئن شوید که حداقل شامل توضیحات و کلمات کلیدی متا تگ ها در وب سایت شما's کد.

نکته 6: Directory listing

لیست دایرکتوری ها استفاده شده توسط هزاران نفر و می تواند یک راه عالی برای به دست آوردن ترافیک بیشتر به عنوان به خوبی به عنوان با کیفیت بالا, بک لینک به وب سایت خود را.

از جمله وب سایت شما در لیست دایرکتوری های سیستم عامل شما ایجاد اضافی بالقوه برای وب سایت شما – مردم می توانید فهرست این دایرکتوری ها و پیدا کردن وب سایت شما وجود دارد و سپس وب سایت خود را; و یک پیوند ایجاد شده است به وب سایت خود را که به معنی افزایش رتبه بندی است.

دو بسیار مهم لیست دایرکتوری های سیستم عامل است که شما حداقل باید وب سایت خود را در DMOZ و Yahoo's دایرکتوری. این دو هر دو دارای رتبه صفحه بالا که به معنی با کیفیت بالا, بک لینک به وب سایت خود را.

نتيجه گيری

6 نکته مشترک در این مقاله بسیار ارزشمند است و می تواند کمک به شما در افزایش رتبه بندی از تمام وب سایت خود را. آن's مهم به نظر بسیاری از عوامل در هنگام کار بر روی یک موتور جستجو بهینه سازی مبارزات انتخاباتی به منظور شما را به تصمیم گیری درست و مناسب بهینه سازی موتور جستجو برای وب سایت خود را.

با استفاده از این 6 نکته شما را فورا یک گام نزدیک تر به اول صفحه رتبه بندی برای وب سایت شما. به سادگی ادامه کار در وب سایت خود ساختمان با کیفیت بالا و لینک دهنده و نگه دارید ارسال محتوای منحصر به فرد به طور منظم. انجام این کار خواهد شد به طور مداوم به وب سایت خود را افزایش's رتبه بندی و کمک خواهد کرد که شما را به صفحه 1 از موتورهای جستجو معروف.

[ad_2]

Source by Gerhard G Homveld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.