5 راهنمایی بزرگ برای کسانی که در بازاریابی اینترنتی و یا بازاریابی شبکه ای

[ad_1]

آنچه من می خواهم انجام اگر من فقط با شروع کردن در بازاریابی اینترنتی و یا بازاریابی شبکه ای است ؟ در اینجا من 5 بهترین نکات بازاریابی اینترنتی برای کمک به شما شروع به سمت راست!

من 5 بهترین بازاریابی اینترنتی و یا بازاریابی شبکه ای راهنمایی

کلیدی به یاد داشته باشید به عنوان یک بازاریاب اینترنت و یا شبکه است که آن را همه چیز در مورد اصلی 3 چیز است: 1) ارائه گسترده ارزش 2) روابط ساختمان 3) توسعه بازاریابی سیستم های

چگونه من شروع اگر من با نام تجاری جدید برای بازاریابی اینترنتی و یا بازاریابی شبکه ای است ؟

هدف من این است که برای تشویق شما به آنها اعمال می شود… می شود و در سطح انبوه موفق!

1. دریافت یک مربی!!! من سعی کردم به انجام بازاریابی اینترنتی خود من برای چندین سال و احتمالا به طور متوسط حدود 20 دلار برای هر صد ساعت من را در آن قرار دهید. من تا به حال کشف هیجان انگیز و به چالش کشیدن راه به 20¢ یک ساعت! LOL!!! هنگامی که من در نهایت یک مربی بزرگ… من شروع به ساختن پول واقعی در 30 روز اول… و در حال حاضر من را شگفت پول تقریبا بر روی خلبان اتوماتیک! خواننده هشدار! نمی تواند به عنوان احمق به عنوان من بود… یک مربی حق دور! داشتن یک مربی را در سال خاموش منحنی یادگیری خود را و صرفه جویی در شما یک تن از هزینه های سرخوردگی و تشدید. آن را بسیار آسان تر به کسی نشان می دهد چیزی است که شما و دست شما ابزار نسبت به تلاش برای ایجاد آن از ابتدا توسط خودتان. (98.4 درصد از افرادی که سعی به یادگیری بازاریابی اینترنتی / بازاریابی شبکه ای خود را… شکست!)

2. تمرکز بر روی راه اندازی اینترنت خود را / بازاریابی شبکه ای و سیستم های انجام کار. بهترین مشاوره هر کسی می تواند به شما است که به دنبال مربی خود را دستورالعمل و اقدام گسترده برای 90 روز اول. ما به این “بتونه کاری پمپ!” – هنگامی که شما برای اولین بار شروع به استفاده از استراتژی های بازاریابی اینترنتی شما شروع به قرار دادن محتوا و ارزش را به “اینترنت جهان” و به طور معمول کم و یا هیچ چیز اتفاق می افتد در 30 روز اول. در این مرحله بسیاری از فکر می کنم آنها در حال شکست… اما در آینده 30-60 روز… شما شروع به دیدن مردم ثبت نام برای لیست ایمیل خود را… ثبت نام زیر شما را در بازاریابی شبکه ای کسب و کار… و شروع به دیدن فروش محصولات وابسته به خود را. آن است که در 35+ روز است که شما واقعا شروع به دیدن مزایای کار سخت خود را. این است که چرا ما آن را “بتونه کاری پمپ”… چه اتفاقی می افتد زمانی که شما نخست یک پمپ ؟ در ابتدا شما در حفظ و پمپ و پمپاژ… و هیچ چیز بیرون می آید! پس از آن همه ناگهان درست زمانی که شما آماده به رها کردن و ترک شما شروع به دیدن یک جریان کوچک آب… شما در حفظ و پمپاژ بیشتر و… همه ناگهانی آب (پول $$$) می آید جوشان! هرگز فراموش نکنید که این است که چگونه سیستم کار می کند! (“ترک نیست قبل از این معجزه اتفاق می افتد!”)

3. مطالعه کمی هر روز در مورد بازاریابی اینترنتی و بازاریابی شبکه ای است. یک راه برای رسیدن به این هدف با هیچ زمان از دست رفته است که برای حفظ صوتی آموزش با شما بر روی تلفن همراه, پخش MP3 و یا سی دی که شما می توانید در ماشین خود را در حالی که شما در حال رانندگی در اطراف. اگر شما گوش دادن به آموزش صدا فقط زمانی که شما در حال رانندگی در اطراف در ماشین و آن را برابر با حدود 200 ساعت یا بیشتر در هر سال از آموزش… که 5 Full 40 ساعت در هفته آموزش در سال… وای! این است که چگونه شما تبدیل به یک “Genuis’ در بازاریابی سریع!

4. استفاده از قوی ابزار بازاریابی اینترنتی سوئیت مانند MLSP. در حال حاضر آن را ندارد به من سرب سیستم نرم افزار, اما چیزی شبیه به آن است که آموزش عالی در نسل منجر شود و برای شما انجام می شود صفحات فشار به طوری که شما باید یک راه برای کسب درآمد با وبلاگ خود و یا وب سایت. بخشی نیز به شما راه را به پول حتی اگر آنها نمی خرید اولیه خود را فرصت بازاریابی شبکه ای. MLSP را فراهم خواهد کرد شما را با تمام اولیه بازاریابی ابزار شما نیاز به موفقیت در اینترنت و بازاریابی با تلاش بسیار کمتر و نگاه واقعا حرفه ای است. آنها همچنین باید یک مقدار شگفت انگیز از آموزش در MLSP سایت است که سال ها خاموش منحنی یادگیری خود را و کمک به شما در ایجاد ترافیک بیشتر و فروش و سود. زمانی که من شروع به ساختن پول واقعی انجام بازاریابی اینترنتی… MLSP اولین برنامه من با امضا. MLSP به من داد تن از آموزش و پول نقد سریع برای بوت استرپ من اینترنت / بازاریابی شبکه ای کسب و کار.

5. راه اندازی یک برنامه روزانه. من در واقع استفاده روزانه از اینترنت / بازاریابی شبکه ای به لیست که در آن کارهای اصلی من (یا تیم) باید انجام رساندن هر روز… و سعی کنید به کسانی که همه چیز انجام می شود قبل از من حرکت بر روی هر چیز دیگری. در پایان روز این لیست است که همیشه انجام می شود! این یکی از کلیدهای موفقیت… و من احتمالا نمی خواهد که از آن ساخته شده بدون! این چیزهای ساده است که شما هر روز تکرار کنید که شما را موفق انبوه از طریق تداوم و خالص تجمع!

لطفا منبع کادر زیر اگر شما به دنبال اطلاعات بیشتر رایگان و آموزش بازاریابی اینترنتی.

به وفور!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *