5 بهترین نرم افزار برای بازاریابی رسانه های اجتماعی

[ad_1]

هر فروشنده آنلاین به رسمیت می شناسد قدرت اجتماعی مرجع تخصصی. آن می تواند باعث شکستن و یا یک کسب و کار است. اما با بسیاری از کانال های رسانه های اجتماعی چگونه می توانم شما اهرم بر روی این سیستم عامل?

این که آیا شما یک فن از اپل, آندروید و یا ویندوز وجود دارد بسیاری از برنامه ها با ویژگی های مختلف است که می تواند کمک به شما در سازماندهی چندین حساب. علاوه بر این این برنامه به اندازه کافی هوشمند به شما نشان می دهد اطلاعات در مورد آنچه روند, آخرین تمرین و چگونه مردم در پاسخ به پیام های خود را.

برای کمک به شما بهینه سازی رسانه های اجتماعی استراتژی های بازاریابی ما ذکر شده اند 5 از بهترین برنامه ها برای رسانه های اجتماعی تجمع.

1. HootSuite.

Hootsuite-اجتماعی فروم پلت فرم مدیریت در خدمت بیش از 15 میلیون کاربر در سراسر جهان است. این در دسترس است در پنج نسخه: رایگان نرم افزار, تیم, کسب و کار و سرمایه گذاری. HootSuite به طور کامل یکپارچه با بسیاری از شبکه های اجتماعی به شما اجازه می دهد برای مدیریت فعالیت های خود را در Facebook, Twitter, Instagram, YouTube و یا لینک حساب ساده داشبورد. این برنامه ساده و بصری داشبورد با پیشرفته محل کار فیلتر. برخی از ویژگی های دیگر از Hootsuite عبارتند از:

1. یک میز کمک برای نمایش داده شد.

2. عاقلانه راهنمای. به شما نشان می دهد چگونه به برنامه پست اضافه کردن یک شبکه اجتماعی چک کلمات کلیدی/اشاره به اشتراک گذاری محتوا با استفاده از Hootlet و شبکه رسانه های اجتماعی.

3. رسانه های اجتماعی دوره های که در آن شما می توانید یادگیری اصول اولیه بازاریابی رسانه های اجتماعی.

4. Hootsuite انجمن ها اجازه می دهد یکی برای اتصال خود را به Facebook یا Twitter صفحه به این فروم.

5. 30 روز محاکمه آزاد برای Hootsuite نرم افزار برنامه

6. ارائه پشتیبانی برای وردپرس وبلاگ است.

2. جوانه های اجتماعی

جوانه های اجتماعی است که خدمات Saas با سه ویژگی های اصلی: تعامل انتشار و تجزیه و تحلیل. به عنوان یک رسانه های اجتماعی خبرخوان ابزار آن هدف ترویج ارتباط بین مردم و کسب و کار. این مانیتور اجتماعی گفتگو, اجازه می دهد تا شما را به انجام وظایف و مدیریت نمونه کارها از یک پلت فرم واحد. برنامه کردم تا به ویژگی های از قبیل:

1. صندوق پستی هوشمند

2. همکاری

3. چاپ و نشر

4. موبایل

5. تجزیه و تحلیل ترافیک

6. نظارت

7. حساب ساختار

8. کشف

9. گزارش

10. CRM اجتماعی

این ویژگی ها در دسترس هستند بر روی داشبورد و در حال تقسیم به شش بخش: تغذیه, داشبورد, کار, پیام, گزارش, کشف, چاپ و نشر, و برنامه ریزی و یکپارچگی. این افراد در منطقه اجازه می دهد تا شما می دانید که در آن شما ایستاده خود را با چشم انداز و مشتریان علاوه بر اجازه دادن به شما در ساخت حضور خود را در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

3. بافر

بافر یک رسانه های اجتماعی یکپارچه سازی نرم افزار استفاده می شود برای برنامه ریزی, ارسال متن, تصاویر و عکس های خود را در Facebook, Twitter حساب و دیگر شبکه های اجتماعی است.

این برنامه در دسترس است در چهار های مختلف برنامه – یک برنامه منحصر به فرد است که به صورت رایگان, عالی, کوچک, متوسط و بزرگ. این نرم افزار مبتنی بر اینترنت و اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد برنامه ارسال و به روز رسانی همه حساب خود را تنها با یک کلیک. برنامه رو فرمت مرورگر و یکپارچه ادغام با کروم آر اس اس و وردپرس.

دیگر ویژگی های اضافی از بافر عبارتند از:

1. پشتیبانی از آر اس اس خوردها

2. اتصال توابع

3. تیم همکاری

4. تجزیه و تحلیل و بینش

5. آمار مقایسه

6. اجتماعی و پروفایل های

7. iOS و آندروید پشتیبانی

8. چند پست و توییت

9. 2-مرحله ورود به حساب

10. چند رسانه ای فرمت های

11. سفارشی برنامه ریزی

12. آموزنده های اجتماعی تجزیه و تحلیل ترافیک

13. مدیریت پروفایل

14. استاندارد بافر

15. آژانس/کسب و کار برنامه ریزی

16. آمار مقایسه

17. 14 روز محاکمه برای هر طرح

4. نام تجاری سازمان دیده بان

در حالی که دیگر تعامل اجتماعی ابزار برای به اشتراک گذاری و مدیریت محتوای Brandwatch بیشتر از تجزیه و تحلیل ترافیک ابزار. آن را گوش مانیتور و جمع آوری داده ها از اینترنت و رسانه های اجتماعی پلت فرم محصول, نقد و بررسی, وبلاگ اخبار در مورد آنچه که مردم می گویند در مورد خدمات یا محصول خود را ارائه مقدار زیادی از داده ها برای تجزیه و تحلیل و احساساتی تجزیه و تحلیل.

Brandwatch تجزیه و تحلیل احساسات وجین کردن اسپاسم و پیام های غیر ضروری. آن را همچنین می توانید با HootSuite و Spreadfast به شما اجازه استفاده از داده در آن دسته از برنامه های کاربردی.

5. اجتماعی دلربایی

به عنوان یک رسانه اجتماعی جمع آوری SocialOomph اجازه می دهد تا شما را به مدیریت تمام حساب های خود را بر روی یک پلت فرم. این هر دو رایگان و نسخه پرداخت می شود. نسخه رایگان اجازه می دهد تا شما را مدیریت تا پنج پروفایل های توییتر در حالی که نسخه پرداخت می شود اجازه می دهد تا شما را باز سیستم عامل های دیگر مانند FB, LinkedIn, Pinterest و وبلاگ Tumblr. آن است که آسان به رسیدگی, فعال کردن URL کوتاه کردم یک کلمه کلیدی جستجو از ویژگی های و آهنگ کلیک می کنید در هر یک از URL.

علاوه بر این نسخه پرداخت می شود ارائه می دهد تماس با ما پیشنهادات و اجازه می دهد تا ارتباط بسیاری از حساب های توییتر, مدیریت وبلاگ و آر اس اس, انجام, اجتماعی, به روز رسانی توسط ایمیل و فیلتر به علف هرز از پیام های غیر ضروری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *