4 عوامل که تاثیر قیمت املاک و مستغلات

[ad_1]

عوامل بسیاری بر قیمت یک خانه خاص ممکن است گارنر اگر ارائه شده برای فروش در بازار املاک و مستغلات. در حالی که وجود دارد هر دو عاطفی و همچنین منطقی ملاحظات درگیر چهار خاص عوامل به طور کلی در حال مولفه های کلیدی آن را بزرگترین تفاوت در چه قیمت یک خانه خاص ممکن است دریافت و ارائه می دهد که ارائه خواهد شد . در حالی که وجود دارد همیشه رقابتی عوامل به خصوص چگونه یک ویژگی خاص مقایسه به دیگران برای فروش در منطقه, پس از بیش از یک دهه به عنوان املاک و مستغلات مجوز فروشنده در ایالت نیویورک است. من آمده ام به این باور 4 عوامل خاص هستند مهم و مرتبط است. با که در ذهن این مقاله تلاش خواهد کرد به طور خلاصه در نظر, بررسی و بحث در مورد این ملاحظات و به همین دلیل آن's مهم برای ادامه و با عینیت و یک رویکرد واقع بینانه.

1. به طور کلی اقتصاد و ضریب اطمینان مصرف کننده: بدیهی است که قوی تر اقتصاد به طور کلی و بیشتر مصرف کننده اعتماد به نفس و همچنین اعتقاد قوی و پایدار اشتغال / بازار کار بیشتر مردم ممکن است آماده, مایل و قادر به پرداخت هزینه برای یک خانه جدید خود را! برداشت اغلب به مراتب ضروری تر و مرتبط تر از هر دیگر تنها عامل / عوامل!

2. نرخ بهره و مالیات املاک و مستغلات: به طور کلی نرخ بهره کلیدی برای نرخ وام مسکن و بدیهی است که پایین تر از این نرخ پایین تر از هزینه های ماهانه برای صاحب خانه. حتی تا حدودی جزئی تغییر در نرخ اغلب باعث می شود تفاوت قابل توجهی در هزینه های ماهانه. در این طرز فکر باید در نظر املاک و مستغلات و مالیات و همچنین از آنجا که آنها عامل به کلی هزینه مالکیت خانه, تعمیر و نگهداری و غیره.

3. عرضه و تقاضا: بازار املاک و مستغلات ممکن است در نظر گرفته شود و خریداران بازار فروشندگان بازار و / یا خنثی ، هنگامی که وجود دارد بیشتر خریداران از خانه ها در بازار / فروشندگان it's a فروشندگان بازار است. هنگامی که وجود دارد بیشتر فروشندگان از کسانی که واجد شرایط خریداران به دنبال آن بازار خریداران و هنگامی که آن را's جایی متعادل تر / در بین آن's خنثی یک. بدیهی است که در بیشتر موارد بالاترین قیمت رخ می دهد در فروشندگان بازار بر اساس مفهوم اقتصادی عرضه و تقاضا!

4. بازار محلی: بسیاری از املاک و مستغلات محلی در طبیعت! است که در منطقه محلی خود در تقاضا ؟ آیا نقاط قوت و ضعف چیست ؟ چگونه خود را در منطقه و محله محل و غیره در مقایسه با دیگر مناطق است. عوامل به نظر عبارتند از: ایمنی; مدارس; به راحتی حمل و نقل, خرید, سرگرمی; مالیات بر املاک و مستغلات; و غیره.

یکی بهتر درک ارزش واقعی به عنوان مخالف به آنچه او بخواهد برای آماده تر او خواهد بود برای خرید خانه روند. شما متعهد به وظایف نظم و انضباط ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *