4 راه برای نگه داشتن تا به روز با دیجیتال بازاریابی و استراتژی های رسانه های اجتماعی

[ad_1]

درست مثل هر چیز دیگری در جهان فناوری دیجیتال بازاریابی و استراتژی های رسانه های اجتماعی تغییر دهید و با یک گردش چشم. چه کار کرده دیروز هیچ تضمین و کار امروز است. به نگه دارید تا با فرار تغییرات شما نیاز به سیستم هایی که این امکان را برای شما به راحتی پیگیری آنچه اتفاق می افتد در صنعت شما. به شما کمک کند در اینجا 4 راه برای نگه داشتن تا با آنچه اتفاق می افتد:

ماهانه انتشارات

بسیاری از شرکت های ماهانه نشریات است که حاوی مقدار زیادی از حرفه ای اطلاعات. نشریات معمولا در چاپ و یا آنلاین. نکته جالب با نشریات آنلاین است که شما باید یک طیف گسترده ای از گزینه های را انتخاب کنید. بسیاری از نشریات نیز در هزینه های کوچک و یا گاهی اوقات به صورت رایگان. برای دریافت نشریات شما فقط نیاز به ثبت نام با شرکت چاپ و نشر. به درو مزایای نشریات شما را به خواندن آنها. زمان ثبت نام, همیشه زمان را به تحقیق نویسندگان و شهرت شرکت چاپ و نشر.

بازاریابی دیجیتال را نشان می دهد و رویداد و نمایشگاه ها

بازاریابی دیجیتال شده است به طور گسترده ای پذیرفته شده و آن را غیر معمول به پیدا کردن بازاریابی دیجیتال را نشان می دهد. در علاوه بر این به بازاریابان شبکه بازاریابان همچنین به اشتراک گذاشتن موفقیت های خود را و استراتژی است که آنها با استفاده از خود را برای رسیدن به موفقیت است. بسیاری از وقایع در حال تبلیغ در وب سایت های رسانه های اجتماعی و گاهی اوقات در تلویزیون و رادیو. همه شما باید انجام دهید این است نگه داشتن گوش خود را باز کنید.

سازمان دیده بان رقبای خود

هیچ صنعت که در آن شما برنده't به رقابت. اگر کسی وجود دارد که در حال انجام است راه بهتر از شما, شما باید از نزدیک نظارت بر او تکنیک های بازاریابی. اگر رقیب خود سازمان بزرگی است که رفتار و برخورد یکی از کارکنان و دریافت گزارش در این استراتژی است که سازمان با استفاده از بازاریابی ،

انجمن ها و گروه ها و تخته های بحث

شما می توانید مقدار زیادی از گروه های رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Linkedln و دیگران. ق فروم جنگجو و هزاران نفر از دیگر انجمن ها معادن طلا. شما فقط نیاز به پیدا کردن یک گروه و یا انجمن است که ایده آل برای صنعت خود را. در علاوه بر این به یادگیری آنچه که دیگران می های همچنین شرکت در آنها را با به اشتراک گذاشتن تجارب خود را. اگر کسی که می خواهد خود را به کمک همه شما را برای کمک به.

نتيجه گيری

اینها برخی از راه برای نگه داشتن خود را تا به روز با روند در صنعت شما. نه همه از راه خواهد بود ایده آل برای شما; شما باید تحقیق و پیدا کردن آنهایی که با شما کار می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.