4 دلیل برای بازاریابی دیجیتال مهم است برای کسب و کارهای کوچک

[ad_1]

83 درصد از موسسات کوچک و متوسط (کسب و کارهای کوچک) بر این باورند بازاریابی دیجیتال (DM) بسیار مهم است برای کسب و کار خود را. می تواند به شما ضرب و شتم ؟ ساده “هیچ”. جهان مدرن است valu رانده شده توسط رسانه های دیجیتال است. ما به طور مداوم رو به اینترنت برای چیزی و یا دیگر. چنین دیجیتالی تحت تاثیر فضا باعث دیجیتال با حضور بیش از اجباری برای هر کسب و کار برای رسیدن به مشتریان است. افزایش آمار فروش نخست هدف برای شرکتهای کوچک و متوسط مصرف به DM امروز. به آن افزوده شرکتهای کوچک و متوسط نیز شمارش در بازاریابی آنلاین برای افزایش آگاهی نام تجاری سرب تبدیل, و بهبود ترافیک وب سایت.

زیر پست سهام 4 مزایای قابل توجهی از بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارهای کوچک.

مشتریان آنلاین

80 درصد از مصرف کنندگان بالقوه را به رسانه های آنلاین برای اطلاعات. زمانی که ما در سراسر یک کسب و کار جدید و یا شرکت های فوری, عکس العمل غیرارادی است که به جستجو برای بازاریابی دیجیتال در دنیای وب. رفته اند روز هنگامی که ما استفاده می شود به بازدید از یک فروشگاه فیزیکی یا تماس بگیرید آن را به مورد آن می دانیم. آن's بسیار مهم برای یک کسب و کار کوچک به یک حضور قوی آنلاین و بازاریابی دیجیتال است که ابزار برای آن است. به عبارت ساده اگر مشتری بالقوه شما می توانید't شما در پیدا کردن آنلاین, او را بلافاصله به رقیب خود است.

برای اتصال به مدرن “هوشمند” جهان

گوشی های تلفن همراه دیگر استفاده می شود برای صرف تماس تلفنی یا پیام کوتاه. در واقع گوشی های هوشمند یکی از مهم ترین ابزار برای مرور وب جهان امروز است. 91 درصد بزرگسالان آمریکایی در تماس مداوم با گوشی های هوشمند خود. وقتی که می آید به جستجو برای یک محصول و یا خدمات آنها به طور طبیعی ترجیح می دهند به پرس و جو از گوشی های هوشمند خود را تنها. اگر کسب و کار شما است که در حال حاضر آنلاین, فقط تصور کنید که تکه بزرگ از بالقوه منجر شما در حال رفتن به از دست دادن!

مقرون به صرفه تر

سرمایه بحران یک مشکل عمده برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک. و این جایی است که بازاریابی دیجیتال می آید به عنوان یک ناجی. بازاریابی آنلاین است که هر روز ارزان تر در مقایسه با بازاریابی سنتی. در واقع برخی از کانال ها حتی رایگان از هزینه. برای مثال شما هیچ هزینه آن را به صفحه کسب و کار شما در رسانه های اجتماعی و اقامت متصل به مشتریان خود را آنلاین.

بازاریابی دیجیتال نیز کمک می کند تا شما را به صرفه جویی در پول. وجود دارد بسیاری از ابزارهای بازاریابی آنلاین است که در دسترس هستند به صورت رایگان مانند سایت ساز رایگان, رایگان, ایمیل, بازاریابی, مدیریت ابزار و غيره.

ROI بهتر

از یک سو DM شما کمک می کند تا برای رسیدن به مشتریان خود را در حالی که نگه داشتن هزینه های پایین. در دست دیگر, آن کمک می کند تا شما را به صرفه جویی در پول برای کسب و کار شما. نتیجه نهایی این است ROI بهتر برای کسب و کار خود را در طول زمان.

هنگامی که می خواهید دیجیتال چیست ؟ اگر شما نیاز به یادگیری بازاریابی دیجیتال احتمالا می توانید شروع با بازاریابی دیجیتال دوره اول.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *