3 دسته به دنبال برای Newbies در Pinterest

[ad_1]

برای تازه با شروع با یک وب سایت رسانه های اجتماعی می تواند هر دو هیجان انگیز و گیج کننده است. اگر شما جدید به پینترست است که یک وب سایت رسانه های اجتماعی تاسیس در سال 2010 به مرور راه خود را از طریق آن می تواند یک کمی مورد استفاده قرار گرفتن به. سایت است که به دسته تقسیم شده از تخته (یک هیئت مدیره است که در آن شما خود را ضمیمه پین) ارائه می دهد مجموعهای از اطلاعات اگر شما می توانید کمی سازمان یافته است. در اینجا برخی از دسته بندی شما ممکن است شروع با.

مواد غذایی

این دسته که با آن شما نمی توانید به اشتباه. آیا شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل خود را با جهان و یا پهلو به پهلو با آخرین روند در ظروف در سراسر جهان در این دسته می تواند شما را با نوع درست از پلت فرم. همه شما نیاز به پیدا کردن در حال بالا اثرگذارندهها در این رده است. آنها می تواند هر کسی از یک خانه بیکر به یک آشپز مشهور (و تحقیقات کمی در گوگل می تواند به شما کمک کند با آن) و به دنبال تابلوهای خود را. اگر شما در حال به اشتراک گذاری دستور العمل های خود را و یا هر چیز دیگری مربوط به مواد غذایی به سادگی پین تصویر به هیئت مدیره خود را و ارائه یک لینک است که می تواند بازدید کننده را به وب سایت یا وبلاگ خود. مانند یک راه بسیار خوبی برای بهبود ترافیک است آن را نمی?

سفر

برخی از بهترین عکس ها در Pinterest ممکن است بر روی تخته تحت این رده است. مسافران در سراسر جهان ارسال مناظر اعم از برف دربسته در محیط قله از طریق سواحل شنی به سنگی دره. آن است که همه در این بسته نرم افزاری. این می تواند به شما ایده های بزرگ برای آینده خود مقصد سفر و زمانی که شما راحت با ارائه یک پلت فرم برای شما برای به اشتراک گذاشتن استعداد عکاسی با بازدید کنندگان دیگر. مطمئن شوید که به نقض کپی رایت ، شما عکس خود را راست و بالعکس.

سلامت

قرن ها پیش کسی که عاقلانه به ذکر است که سلامت ثروت است. در حالی که در حال مشاهده از طریق تابلوهای تحت این دسته ممکن است در واقع کمک به شما در جلب ثروت این صفحات می تواند به اثبات می شود دارایی های خود را به کسانی که آگاهانه در مورد داشتن یک ذهن سالم و بدن است. به دنبال این انجمن برای مشاوره در رژیم غذایی را محدود و وزن و به دست آوردن یا از دست دادن مسائل تبادل نظر تناسب اندام, بیماری مزمن, پیشگیری, و بیشتر. اگر شما دارای تخصص یا اطلاعات شما می توانید پین رژیم غذایی نمودار گزینه های ورزش و سلامت, توصیه های. نکته کلیدی برای حفظ در ذهن در حالی که در حال مشاهده این دسته است که همیشه برای اطمینان از منابع مشروع هستند. شما نمی خواهید به دنبال چیزی از نظر علمی تایید نشده و باعث بیش از آسیب خوب.

اینها برخی از مقوله های است که می تواند کمک به شما برای شروع با این بسیار آموزنده سایت شبکه اجتماعی و کمک به شما را در ارتباط با کارشناسان و آماتور به طور یکسان در این زمینه از انتخاب شما. رفتن و باز کردن یک حساب Pinterest در حال حاضر. مهمتر از آن لذت ببرید در حالی که شما وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.