12 ماه بدون SEO

[ad_1]

آن است که بیش از یک سال در حال حاضر پس من به این نتیجه رسیدند که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بود و یا به زودی خواهید برای تبدیل شدن به یک اتلاف وقت است. من تا به حال در حال حاضر 6 ماه قبل از آن گفت: وداع با صرف یک ساعت در روز کار بر روی گرفتن لینک متقابل.

آنچه رهبری در آن زمان به بسیاری از آنچه را که باید گفت بسیار راش حرکت می کند ؟ پس از همه ارتباط متقابل بود که تشریح همه و متفرقه به عنوان ضروری راه برای به دست آوردن یک رتبه خوب و نرم افزار ابزار بودند که به طور فعال به بازار عرضه شده است. موقعیت موتور جستجو نرم افزار بود که به شدت به بازار عرضه شده است و هنوز هم امروز; چگالی کلمه کلیدی بود و وزوز ترم که مارک در اطراف به عنوان اگر آن را یک علم ضروری به تمرین با تمام جستجوگرها خوب آگاهانه مدیران سایت.

آنچه که من بود به بازگشت به اصول بازاریابی. من دریافت کرده بود من آموزش بازاریابی در سال 1980 و تا به حال عملی تجربه بازاریابی کسب و کار خود من از اواسط سال 1990. من متولد شدم به اینترنت بازاریابی به تنهایی می تواند هنوز هم در خارج از blinkers و اعتیاد به مواد مخدره.

بسیار ساده اما مهمی از بازاریابی است بدانید که بازار خود را محل. وقتی که می آید به رتبه بندی موتور جستجو و سپس به وضوح بخش عمده ای از این بازار موتورهای جستجوی گوگل یاهو و ام اس ان و گوگل در حال روشن رهبر و یک سال بعد از امروز.

من شروع به فکر می کنم 18 ماه پیش که به عنوان دور به عنوان ارتباط متقابل رفت و آن را تبدیل شدن به یک اسپم’ منطقه. همانا من با استدلال خودم گوگل واقعا نمی خواهید به رتبه یک وب سایت بسیار فقط به این دلیل که وب سایت استاد تا به حال ابزار و زمان تعقیب در اطراف گرفتن پیوندهای متقابل است ؟ آن را فقط به معنی نداشت. و همان درست است از خرید لینک کلیک کنید. چرا باید یک وب سایت رتبه بسیار زیرا آنها پخش بر روی لینک خرید?

آنچه گوگل و دیگران واقعا می خواستم به رتبه بهترین وب سایت ها برای یک عبارت جستجوی خاص و به نظر می رسید تنها یک ماده از زمان قبل از آنها استشمام کردن و خاموش سوء استفاده مانند پرهیاهو مصنوعی ساخت لینک در وبلاگ دادن تراشیدن و افراطی SEO ‘ نشستند.

از یک سال پیش شروع کردم دو وب سایت بدون هیچ گونه فکر واقعی از جستجوگرها. به عنوان یک نویسنده من خوشحال به تلاش برای ارائه آنچه در موتورهای جستجو جستجو: محتوای اصلی در آنچه مردم به جستجو برای. در حالی که من ارائه عنوان و تگ توضیحات هر چیز دیگری بود و فقط نوشته شده در رفتن با جریان پایه و اساس. عبارت کلمه کلیدی برای هر صفحه خواهد آمد که در جریان طبیعی. من فقط می تواند نوشتن به محتوای قلب من بدون استفاده از هر گونه ابزار چک کردن چگالی کلمه کلیدی.

اول از کسانی که وب سایت های 13 ماه پیش بود در بهبود خود (persian) تو رفتگی در دیوار است که بسیار رقابتی است. من انتظار داشتم که به “sandbox دارید” توسط گوگل به همین دلیل و پس از آن ثابت شده است. اما من فقط نگه داشته و متصل کردن دور چسبیده به من ندارد-SEO اصل. البته هیچ یک از ما در خارج از گوگل می داند برای مطمئن شوید که اگر چنین چیزی وجود دارد به عنوان یک گودال ماسهبازی است اما بدون شک یک زمان انتظار قبل از اینکه یک سایت جدید انداخته است به طور کامل به رتبه بندی دیگ ذوب.

در بهبود خود مورد آخرین بهروزرسانی Google من دیدم سایت ظهور از sandbox پس از حدود 12 ماه است. بنابراین در گذشته من قادر ببینید که آیا من هیچ SEO رویکرد به عملکرد هر گونه نتایج مثبت است. خوشبختانه چند رتبه بالا بودند بلافاصله آشکار از جمله چند #1 موقعیت. در یکی از کسانی که از نظر یاهو به دنبال چند هفته بعد به #1 موقعیت در حالی که سایت #2 (در حال حاضر 1) در MSN.

در حال حاضر این است که در اوایل روز برای سایت های خاص که وجود دارد و بسیار به انجام و بیشتر بالا رتبه بندی. اما من مطمئن هستم که جستجوگرها بی نهایت ساده تر از برخی از کارشناسان به ویژه کسانی که فروش رتبه بندی ابزار تمایل دارند که فکر می کنید.

پس شروع کردم به سایت های خاص که من فقط ساخته شده یک تغییر عمده که تبدیل تمام وب سایت به CSS است. ارائه یک سایت غنی از محتوا است که آسان به خزیدن برای روبات موتور جستجو است که مهم ترین جنبه های جدید و ساده SEO. در واقع پس از گوگل مشاوره به مدیران سایت در مورد همه شما نیاز به انجام است که رایگان است.

البته کسانی که با محصولات نرم افزاری برای فروختن خواهد استدلال می کنند که من می تواند انجام دهد حتی بهتر با نرم افزار خود را. اما اگر گوگل تصمیم می گیرد به لیست سیاه این نرم افزار به عنوان یک دستکاری ابزار پس از آن همه کار سخت را می توان لغو کرد. بنابراین من را ترک خواهد کرد و دیگران به تعقیب سایه ها با رتبه بندی نرم افزار و فقط لذت بردن از نوشتن مطالب. پس از همه, این است که چه اساسی بازاریابی به من گفت را انجام دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *