10 گام برای استخدام بهترین طراح وب و یا شرکت طراحی وب سایت برای کسب و کار خود و وب سایت

[ad_1]

شما برنامه ریزی شده است برای همیشه لطفا برای به دست آوردن یک طراح وب سایت به کار بر روی سایت خود ، برنامه های خود را روشن هستند و شما آماده کرده ایم مطالب خود را. بعد چه ؟ چگونه می توانم شما در مورد انتخاب بهترین طراح وب یا طراحی وب سایت شرکت ؟

مرحله 1. اطراف بپرسید. از دوستان و یا شرکت های مشابه که با استخدام یک طراح وب در گذشته است. علاوه بر گرفتن شماره تماس از طراحان وب بپرسید که چگونه آن را به کار با آن شخص. پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده در طول فرایند طراحی و چیزی که آنها فکر می کنم از این طرح ها را مشاهده کنید.

مرحله 2. انجام تحقیقات خود را برای اطلاعات تماس. استفاده از اینترنت یا دفترچه تلفن خود را برای دریافت نام و اطلاعات تماس با شرکت طراحی وب سایت در منطقه شما. اگر شما با استفاده از اینترنت یک زیرچشمی نگاه کردن از کار گذشته خود را. سپس با ما تماس بگیرید و از آنها بخواهید برای یک نقل قول.

مرحله 3. نگاه را از طریق نمونه کارها طراحی وب سایت شرکت شما به انتخاب از. ببینید اگر طرح حرفه ای, تمیز و آسان برای استفاده است.

مرحله 4. نگاهی به تجربه طراح وب و یا طراحی وب سایت شرکت. آیا شخص یا شرکت در کسب و کار? چگونه بسیاری از شرکت های آنها طراحی شده است ؟

مرحله 5. ببینید اگر طراح یا شرکت طراحی وب سایت است که تا تاریخ با جدیدترین روند در وب سایت بازاریابی است. مفید و سودآور وب سایت جذب صحیح ترافیک با بهینه سازی موتور جستجو و قابلیت استفاده و با به کارگیری وب 2.0 استراتژی مانند بازاریابی اجتماعی رسانه ها. موثر وب سایت SEO و قابلیت استفاده به توجه جدی است. ببینید اگر شما طراح وب دارای حداقل یک دانش پایه از هر دو. در سفارش برای وب سایت خود را برای موفق شدن شما نیاز به قادر به اجرای موفق کمپین بازاریابی اینترنتی.

مرحله 6. نگاهی به طراح وب و یا شرکت طراحی وب سایت پیشنهاد زمان چرخش. آیا آن را برنامه ای از شرکت خود برنامه ؟

مرحله 7. بررسی طراح وب و یا شرکت طراحی وب سایت شرایط استفاده از خدمات وب سایت و فایل های مالکیت. ببینید اگر شما موافق با شرایط تعیین شده توسط طراح به کار با شما. همچنین نگاه کنید به حقوق که دارای خروجی نهایی و چه اندازه. اگر این روشن نیست که از شروع, شما فقط ممکن است تعجب برای پیدا کردن که کار شما راه اندازی شده است نه مال شما و شما ممکن است مجبور به پرداخت هزینه اضافی به آن را دریافت.

گام 8. ببینید چه طراح وب ارائه می دهد و برای پس از طراحی خدمات. را به طراح کمک به حفظ سایت خود یا طراح است که تنها انتظار می رود برای انجام طراحی اولیه?

گام 9. بحث به طراح. S/او آسان برای برقراری ارتباط با ؟ شما باید قادر به برقراری ارتباط با طراح وب سایت خود را به راحتی. شما باید راحت مشکلات ارائه که شما می خواهید حل شد. خود را طراح وب باید احترام و سریع است. شما باید هر دو قادر به سازش در آنچه که بهترین کار برای بینندگان نه لزوما سلیقه شخصی شما.

مرحله 10. نگاه قبلی مشتریان خوشحال. شما ممکن است از طریق طراح وب سایت یا وبلاگ خود را و ببینید که آیا مشتری مشتریان. توجه داشته باشید آنچه که آنها می گویند در مورد طراح. شما همچنین ممکن است سعی کنید به آنها تماس بگیرید (شما ممکن است بخواهید شماره تماس از طراح وب) و درخواست نظر در خصوص طراحی فرایند و خروجی نهایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *