یک گزارش از تام آل بزرگ Schreiter – چرا باید به شما توجه او را به حال ؟

[ad_1]

تام آل بزرگ نقد و بررسی

اگر شما در حال خواندن این مقاله در مورد Tom “Big Al” Schreiter, شما احتمالا شنیده ام از او در جایی در امتداد خطوط و شما می خواهید به می دانم که اگر او را به کسی که شما باید با توجه به پرداخت. خوب بعد از خواندن این مقاله, شما می دانید که اگر تام آل بزرگ است کسی به شما باید اتصال به. حالا شما حتی نمی باید به یادداشت ها را از آنجا که شما به یاد داشته باشید بسیاری از آنچه که من با شما به اشتراک گذاشتن.

چگونه من شنیده تام آل بزرگ

به یاد دارم در سال 2007 اولین بار یاد گرفتم در مورد تام بزرگ Al. من در پی یک کنفرانس تلفنی برای شرکت های اصلی که در آن او برجسته مهمان. من بالاسری تا به حال من را تشویق به لحن و آهنگ پس دادم. من به یاد بیاورید شنوایی او برای اولین بار بود و من در تنظیم شده است که برای کل ساعت! او خنده دار بود من واقعا خنده دار است. و من فکر می کنم که یکی از دلایلی که من پرداخت می شود توجه بیشتر به او. او صحبت کردن در مورد icebreakers. در حال حاضر اگر شما نمی دانید که چه icebreakers, هستند, اجازه دهید من توضیح دهد.

Icebreakers عبارات که شما می توانید به سادگی شکستن این یخ. منظورم این است که شما در حال تلاش برای صحبت کردن با یک چشم انداز و شما نمی دانید که دقیقا چه می گویند وجود دارد برخی از عبارات است که شما می توانید استفاده کنید که آنها را به درخواست برای جزئیات بیشتر. من با شما به اشتراک گذاشتن یک زن و شوهر:

1. “آیا شما برای کار خود را و یا شما روشنفکر?”

2. “هی (چشم انداز نام) من فقط پیدا کردن چگونه شما می توانید رئیس خود را و لذت بردن از خود را صبح دوشنبه!”

هر دو از این احکام ایجاد کنجکاوی به چشم انداز. آنها می خواهند بدانند که چگونه و یا چه شما در حال صحبت کردن در مورد. اما به هر حال آن شب او صحبت کردن در مورد icebreakers و من یک لیست از یک دسته کامل از آنها را بر روی یک ورق کاغذ (من می خواهم همه چیز را یاد گرفتم اما من نمی دانم که در آن است که کاغذ lol). به طوری که من برای اولین بار شنیده ام در مورد تام بزرگ Al. همیشه از پس من پیرو و چیزهای زیادی یاد گرفتم از او.

که تام آل بزرگ?

به طوری که تام آل بزرگ? تام Schreiter (بهترین و شناخته شده به عنوان “Big Al” و یا “تام Big Al”) واقعا MLM یک افسانه است. او شده است در اطراف بلوک پس از بازگشت در سال 1972 زمانی که بازاریابی شبکه ای بود واقعا قدیمی مدرسه. او درگیر در این صنعت به دنبال یک راه برای ایجاد اضافی پاره وقت درآمد. همسرش باردار بود در آن زمان و به طور منظم خود را حقوق و دستمزد فقط کافی نیست. نگاه کردن به اطراف در روزنامه او در جواب یک آگهی است که به عنوان خوانده شده: “پاره وقت, کسب و کار کوچک سرمایه گذاری”.

بنابراین او و همسرش با حضور در این 3 ساعت فرصت, جلسه, جایی که آنها ملاقات بسیاری از مردم عجیب و غریب وجود دارد. پس از سه ساعت آنها نگاه در هر یک از دیگر و گفت: “بیایید فرار از اینجا. نگهبانان مسلح رفته از درب.”

به طوری که آنها در حال رخنه کردن درب پشت کسی که زد این آگهی به رسمیت شناخته شده آنها را به خاطر آنها تنها مهمانان. او گفت: “آیا شما از افرادی که پاسخ این تبلیغ؟” تام آل بزرگ می گوید: “بله اما به نظر می رسد مانند آن را برای ما نیست. ما علاقه مند هستند و ما خیلی بیش از حد شلوغ است.” آنچه اتفاق افتاده بود به سادگی جادویی (من می خواهم شما را به توجه). مرد نگاه تام آل بزرگ و به او گفت این:

“تام زمانی که شما پیوستن به کسب و کار ما در اینجا چه اتفاقی می افتد. شش ماه از شرکت شما در راه رفتن به دفتر رئیس. شما نشستن در صندلی شما قرار دادن پای خود را بر روی میز خود و همچنین کمی ترک scuff علائم با پاشنه خود را.

“شما با قرار دادن هر دو دست خود را در پشت سر خود را و شما با آرامش بگویید رئیس است که شما به سادگی نمی تواند متناسب با او را در خود برنامه دیگر. شما لذت بردم کار وجود دارد اما در صورتی که هر گونه مشکل پس از ترک آنها می توانند با شما تماس هر جمعه صبح در 11 ساعت در حالت عادی مشاوره رای دادن.

“سپس شما می توانید از دفتر رئیس رفتن به دفتر اصلی میز خود را به وسایل شخصی موج خداحافظی به همه هموطنان خود را از کارگران که گفت: آن را نمی تواند انجام شود هاپ داخل خود را با نام تجاری جدید ماشین جایزه درایو را به درایو در تلر پنجره, واریز این ماه جایزه بررسي و می گویند به بانک تلر: “‘من نمی دانم. قرار دادن این جایزه بررسی در پس انداز و یا جاری. آن را واقعا مهم نیست. من دریافت این چک هر ماه.” و پس از آن شما درایو خانه و استراحت داشتن یک لیوان نوشیدنی مورد علاقه خود.”

تام آل بزرگ نقد و بررسی همچنان ادامه دارد

پس از آن مرد به او گفت که چیزی که بعد از تام گفته بود: “چگونه می توانم شروع کنم؟” و این که چگونه تام آل بزرگ درگیر شدم با MLM. با این حال, همه چیز, نیست, همه, که, کامل, برای, بزرگ آل او هجده سال در کسب و کار. به عنوان یک ماده در واقع, او نمی باید موفقیت های زیادی ندارند اما او تصمیم گرفت تا با آن چوب. این بود تا پس از آن 18 ماه است که او بیرون رفت و به یک سمینار که به او آموخت برخی از مهارت ها و چگونه به انجام کسب و کار. این زمانی است که همه چیز را برای او. با این مهارت و پس از یادگیری مهارت های دیگر تام آل بزرگ رفت و از صفر توزیع کنندگان به بیش از 100 ، 000 در کمتر از 2 سال. شما می توانید از فکر می کنم مقدار پول او به دست آورده است.

چرا شما باید پرداخت توجه به تام آل بزرگ?

آن ساده است. به منظور تبدیل شدن به موفق ساخت مقدار زیادی و مقدار زیادی از پول در بازاریابی شبکه ای شما عاشق گوش دادن و توجه به افرادی که در نتایج. نه تنها تام آل بزرگ یکی از موفق ترین بازاریابان شبکه در تمام دوران چند مگا میلیونر غنی خنده دار اما او می آموزد مردم در میان بهترین غیر کارشناسی مهارت های لازم برای کمک به دیگر شبکه بازاریابان موفق در کسب و کار خود را. من به خاطر حضور در یک سمینار که او در حال انجام در شهر نیویورک و در حالی که من در آنجا نشسته بودم با خودم فکر: چگونه هک می کند او استاد همه این مسائل است ؟

و حقیقت این است که او درگیر شده و در این زمینه برای تقریبا 40 سال است. که مقدار زیادی از تجربه. او می آموزد 25 مهارت های اولیه مانند: شناسایی و اتصال با 4 عمده شخصیتی به انواع, Icebreakers W0rd تصاویر, یک دقیقه سخنرانی و 21 نفر دیگر از مهارت های اساسی است که شما نیاز به دانستن در بازاریابی شبکه ای است که شما می توانند یاد بگیرند به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از آموزه های خود را با رفتن به FortuneNow.com. حقیقت این است که اکثر افرادی که در حال در چند سطح بازاریابی و یا فروش مستقیم نمی دانم که چگونه به ساخت کسب و کار. آنها درک نمی کنند که چگونه به صحبت کردن با مردم به درستی نمی دانند چگونه به فروش, و آنها درک نمی کنند که چگونه برای اتصال. تام آل بزرگ تسلط این مهارت ها در طول سال و او آنها را می آموزد در همایش ها و سمینارها در سراسر جهان است.

او همچنین به مطالعه و تسلط Copywriting است که مهارت شما باید به یاد بگیرند که اگر شما انجام هر نوع از بازاریابی آنلاین یا آفلاین. او را در نوشتن عناوین که می خواهید مردم به خواندن مطالب خود را یا ایمیل. او همچنین یک داستان گوی بزرگ. به عنوان یک ماده در واقع من مطمئن هستم که شما متوجه است که این تام آل بزرگ نقد و بررسی مقاله تا به حال یک زن و شوهر از داستان های موجود در آن است. خوب من برای اولین بار متوجه شدند که مهارت از او. بسیاری از hitters سنگین مانند مایک دیلرد, هنر, Jonak جری کلارک و بسیاری از آموخته هنر داستان گفتن از تام. نکته این است که او یک جانباز شما نیاز به گوش دادن به این دلیل که اگر شما می خواهید برای ایجاد مقدار زیادی از پول در داخل کسب و کار شما نیست که جایزه کمی بررسی به یک اتومبیل خود را پرداخت اما توجه داشته باشید که $$$ است که می تواند اجازه می دهد شما را به زندگی در یک جزیره عجیب و غریب از شما را به مطالعه از افراد که دیگران بزرگ در این کسب و کار. تام آل بزرگ است که قطعا یکی از این افراد است.

تام آل بزرگ نقد و بررسی نتیجه گیری

بنابراین به این نتیجه, این, بررسی, من می خواهم بگویم که من تا به حال فرصت برای دیدار با آل بزرگ و او یک پسر واقعا سرد است. او را به پایین به زمین است و او نمی اتلاف وقت مردم را. او نمی آموزش تئوری و یا انگیزه تلخه. او می آموزد که چه کار می کند و او به مردم می آموزد مهارت های واقعی است که کمک خواهد کرد که آنها را به پول. او بسیار فروتن است و هم واقعا در خارج وجود دارد برای کمک به دیگر مردم, موفقیت در کسب و کار خود را. شما نمی خواهد رفتن به سمینارهای خود را بدون ابتلا به یک خنده بسیار خوب و یادگیری برخی از مهارت های واقعی در همان زمان. شما نمی خواهد به خرید هر یک از محصولات خود باور که شما پول خود را هدر رفته. اگر شما یاد بگیرند و اعمال آموزه که تام آل بزرگ ارائه می دهد شما می توانید دلار, دوره!!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *