یوتیوب و رسانه های اجتماعی بازاریابی

[ad_1]

واکنش در مقابل تبلیغات سنتی است که تولید افزایش استفاده از بازاریابی اجتماعی رسانه ها برای تبلیغ در اینترنت. بازاریابان در حال افزایش عطف به این ابزار قدرتمند به مخاطبان خود برسد و این جایی است که مخاطبان خود است.

الکسا رتبه YouTube, Facebook و MySpace در بالای وب سایت بازدید روزانه. توییتر به مراتب پشت سر نیست و فلوتر جدید میکروبلاگ است که گفته می شود بعد از توییتر. میلیون ها نفر از خریداران بالقوه آمار این کانال روزانه برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود, عکس, فیلم ها و به نوبه خود ترک یک قطعه خود را بر روی سیم و آن را زنده است.

رسانه های اجتماعی آزادانه تعریف شده به عنوان یک مشارکتی رسانه های آنلاین که در آن کاربر در ارتباطات عمومی ساخته شده و به طور معمول همراه با یک فرآیند رای گیری به سیگنال پست در نظر گرفته “محبوب است.” این فعالیت است که بر اساس مفهوم تأثیر و نفوذ آن است. به عنوان توییتر-شیدایی می رسد سطوح جدید تخته V ارائه mockumentary در مورد بال بال زدن یک شرکت است که می خواهد به میکروبلاگینگ به سطح بعدی.

برنامه های اساسی از بازاریابی رسانه های اجتماعی می تواند به عنوان یک فاز ابزار برای اتصال به پست خرید بازخورد از مشتریان به خریداران بالقوه پیشرفت از جستجو فاز به خرید. استفاده دقیق و اجرای کانال های ارتباط با رسانه های اجتماعی به خوبی کار خواهد کرد در یکپارچه بازاریابی مفهوم است.

آیا می دانید که یوتیوب در خدمت بیش از 200 میلیون کلیپ ویدیویی در روز ؟ آن's درست است مردم هجوم آوردند به سایت های ویدئویی آنلاین در droves و آنها در حال تماشای بسیاری از فیلم که حتی شبکه های تلویزیونی نگران است که آنها'll منسوخ شده. این قدرتمند است زیرا تعداد بسیار کمی از بازاریابان واقعا می دانم که چگونه به استفاده از آن به عنوان یک روش تبلیغاتی.

به سادگی ایجاد یک ویدئو ترویج امروز به طور بالقوه می تواند صدها نفر از هزاران نفر از بازدید کنندگان به وب سایت خود را در آینده و it's کاملا رایگان از آنجا که این سایت برای پرداخت تمام پهنای باند و میزبانی و ترافیک به ویدئو های خود را ارتقاء.

آن می تواند سال ها طول بکشد و می تواند هزینه یک ثروت کوچک به شکل مناسب ایجاد ویدئو و تکنیک های ارتقاء که برخی از ویدئو های آنلاین تبلیغات کار می کنند در حالی که دیگران با صدای تلپ افتادن. به جای ضربه زدن به خودتان سعی کنید به آمده تا با درست تصویری, ارتقاء, استراتژی, آن را می توان در داخل یک کتاب به نام MLM سرب نسل استراتژی است.

این کتاب را نجات دهد ساعت های بی شماری از کار بدانند این تکنیک را در خود و احتمالا کمک به شما در صرفه جویی در ثروت در تبلیغات. هنگامی که شما فکر می کنم در مورد چگونه رقابتی بازاریابی آنلاین است که شما'll متوجه است که شما واقعا می توانید't استطاعت به سرمایه گذاری هم در خواندن این اطلاعات است.

شما را پیدا خواهد کرد این کتاب هر دو به طور کامل تحقیق و یک ابزار بسیار مفید برای منفجر ارزشمند ترافیک برای یوتیوب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.