یات شاپ ، مرکز تخصصی تعمیرات انواع تشک خوشخواب و رویا

[ad_1]

تعمیرات تخصصی تشک در تهران

امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و کارآمد تر شدن وسایل ساخته دست بشر، همچنان خرابی ها بخش جدا نشدنی از زندگی ما را تشکیل می دهند.

بیایید در ابتدای امر یات شاپ را معرفی کنیم!

یات شاپ(فروشگاه کالای خواب و مرکز تعمیرات انواع تشک):

در ابتدای شروع حرف ها از یات شاپ، باید این مرکز را اینگونه معرفی کنیم که در هر تعمیری برای انواع تشک، نام یات شاپ به گوش می رسد. شما اگر به دنبال حرفه و تضمین کار سپرده شده به مرکز هستید، یات شاپ به خوبی کار را برای شما انجام خواهد داد.از نخستین روز های تاسیس این مرکز، نیاز به تعمیرات تشک خوشخواب، تعمیرات تشک رویا ، تعمیرات تشک رویال و دیگر برند ها به خوبی احساس می شد.پس متخصصان در یات شاپ با بکارگیری از ذهنی خلاق به دنبال ساخت مرکزی شدند که تمامی این نیاز ها را به خوبی انجام داده و در راس تمامی این کار ها، مشتری مداری و کسب رضایت قلبی مشتریان را قرار دادند.

رفته رفته و با پیشرفت تکنولوژی، یات شاپ نیز پا به پای آن پیش می آمد و دائم در حال بروز کردن تمامی بخش های تعمیرات بود.

یات شاپ

تشک رویال:

در سال 1380 شرکت تشک سازی رویال در تهران تاسیس شد تا میدان رقابت داغ تشک های موجود را داغ تر و دیدنی تر کند!این شرکت در ابتدای تاسیس خود یکی از امور مهم در فروش، یعنی مشتری مداری، را در راس امور و اهداف خود قرار داد تا بتواند به سرعت در میان مردم محبوبیت فوق العاده ایس کسب کند. که اینگونه هم شد!رفته رفته و با پیشرفت تکنولوژی، این رویال بود که می توانست خود را با اهداف دست یافته و قابل دسترس ببیند و به امید فردایی درخشان تر تلاش کند.

حالا تشک رویال، محصولی از شرکت تشک سازی رویال است که نزدیک به 20 سال تجربه کاری حرفه ای را در کارنامه درخشان خود ثبت کرده است. تشک های رویال در انواع متفاوتی تولید شده و به بازار عرضه می شوند. برای مثال می توانیم به انواع:

  • مدل های تشک طبی رویال
  • مدل های تشک فنری رویال
  • مدل های تشک طبی-فنری رویال
  • مدل های تشک بادی رویال
    اشاره کنیم.

پس از بررسی انواع مدل های کلی تشک رویال، در دسته بندی دیگر می پردازیم به انواع مدل های محبوب تشک رویال که در بازار موجود است:

  1. مدل آیسان تشک رویال
  2. مدل آسا تشک رویال
  3. مدل آسوده تشک رویال
  4. مدل آرامش تشک رویال

یات شاپ

تشک خوشخواب:

خوشخواب را همه می شناسند! از اولین شرکت های تولیدی تشک با بیش از 60 سال سابقه کاری قدرتمند که تمام نیاز های شما را با تولید تشک های با کیفیت خود برای داشتن خوابی آرامش بخش مرتفع ساخته است.خوشخواب را می توان از برند های مطرح در بازار همیشه داغ خرید تشک ها دانست که با وسوسه برانگیز بودن انواع مدل های آن و همچنین کیفیت بالا و قیمت مناسب، هر فردی را در خرید تشک به خود جذب می کند.همانند تشک رویال، تشک خوشخواب نیز در انواع مدل های طبی، فنری، طبی-فنری، بادی و… تولید شده و به بازار عرضه می شوند.از مدل های مشهور این شرکت معروف تشک سازی، می توان به مدل آناهیتا تشک خوشخواب، مدل آلینا طبی تشک خوشخواب، مدل سوپر استار تشک خوشخواب و مدل کلاسیک تشک خوشخواب اشاره کرد.

تشک رویا:

در سال 1363 شرکت تشک سازی رویا با هدف و چشم انداز بسیار خوبی روی کار آمد. این شرکت با تولید انواع مختلف تشک ها در ابعاد و مدل های مختلف، به دنبال کسب جایگاه ویژه ای در بازار رقابت بود که به این مهم دست نیز یافت.در ابتدای امر رویا خود را در بین دیگر رقبا می دید و باید دل مردم را برای خریده شدن بدست می آورد! پس باید به فکر انقلابی جدید در صنعت تشک سازی می بودند.متخصصان و ارزیابی کنندگان در این شرکت در شرایط متفاوتی خود و بازار فروش محصولات خود را دیدند و اینگونه برآورد کردند که هرچقدر با تکنولوژی و مد روز دنیا پیش بروند، بیشتر در معرض دید و محبوبیت قرار خواهند گرفت.

همانند تشک های مختلف موجود در بازار مثل تشک های رویال ، تشک های خوشخواب و…، این شرکت نیز تشک های مختلفی را در ابعاد متنوع و جذابی تولید می کند.از انواع مدل های مشهور و پر فروش این شرکت تشک سازی می توان مدل های اولترا و اولترا پلاس، مدیکال و مدیکال پلاس و بونل را نام برد.انتخاب در بین بهترین ها مشکل است و هیچ وقت وقتی همه خوبان جمعند، کسی در مقایسه غیر از نظر شخصی چیز دیگری را دخالت نخواهد داد! پس در انتخاب تشک های مورد استفاده خود، سلیقه و نظر و استفاده خود را در اولویت انتخاب هایتان قرار دهید.

برای ورود به سایت یات شاپ به نشانی yatshop.ir مراجعه فرمایید.

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *