گلخانه صنعتی چیست – پلی تهران

در حالت عادی ، جهت پوشش قطعات سازه گلخانه از یک لایه گالوانیزه استفاده میشود که پس از مدتی شروع به شوره زدن وزنگ زدن کرده و باعث کوتاهی عمرگلخانه میشوند. جهت پوشش سقف سوله از مصالح مختلفی استفاده می شود. از این نوع فرمت هم برای سوله های تک دهانه و هم برای سوله های چند دهانه استفاده می شود. با این حال رنگ شفاف این تیغه ها مخاطبان بیشتری دارد به خصوص برای صاحبان کسب و کارهایی مانند: بانک ها و صرافی ها اهمیّت زیادی دارد، زیرا از بیرون فضای داخل قابل مشاهده است. باعث کاهش هزینههای تولید نسبت به تولید همان محصول در فضای باز. ورقهای پلی کربنات جایگزین مناسبی برای شیشه بوده و باعث صرفه جویی در انرژی میشوند.بطوریکه در فصل تابستان از ورود گرما به داخل جلوگیری می کند و در فصل زمستان مانع خروج و هدر رفت گرمای داخل میشود. نکته جالب توجه این است که امروزه نوع جدیدی از ورق های پلی کربنات با نام RFXتولید می شود که میتوان نور خورشید را عبوری از پوشش را تنظیم کند.

ورق پلی کربنات حبابی
هدف از این ترکیبات ایجاد امنیت است و با نصب شیشه ضدگلوله راه را بر روی سارقان میتوان بست. از قدیم الایام کرکره یکی از دغدغه های بشر برای حفظ امنیت منزل و محل کسب و کار بوده است. از طلق پلی کربنات برای قفسه بندی شلف ها یا به عنوان پیشخوان فروشگاه های مختلف استفاده میکنند. نخست اینکه ، طلق پلی کربنات در برابر ضربه و بار مقاومت خوبی نشان میدهد. وزن سبک پلی کربنات ، باعث کاهش بار وارد شده به ساختمان میشود. در جواب به این سؤال که پلی کربنات چیست باید گفت پلی کربنات ورقی سبک، مقاوم در برابر ضربه با تنوع رنگ بالاست که سبب میشود این محصول قابلیت سایهپذیری و عبور نور متغیری داشته باشد. آجر را می توان از جمله قدیمی ترین مصالح ساختمانی دانست که از خاک رس و مواد دیگر در کوره های آجرپزی به وسیله حرارت بالا تولید می شود. آهن آلات از جمله مصالحی هستند که به دلیل مقاومت بسیار بالا و قابلیت شکل پذیری به وفور در امور ساخت و ساز استفاده می شوند. این ماده را می توان با ماشین های تزریق و اکسترود شکل دهی کرد و همچنین در صورت نیاز از غلتک کاری داغ برای تبدیل به ورق استفاده کرد.

ورق پلی کربنات 10 میل
اشعه ماورای بنفش را از خود عبور نمی دهند همچنین در برابر شعله آتش مقاومت زیادی را از خود بروز میدهند و شعله ور نمیشوند بنابراین در صورت بروز آتش سوزی شعله های آتش را انتقال نمی دهند کرکره های پلی کربنات شفاف از کنار هم قرار گرفتن پانل های کوچک آجری شکل و شفاف تشکیل می شوند که برای استحکام بیشتر بین فواصل پانل های آجری شکل پلی کربنات لولههای آهنی یا فولادی به کار می رود. از پلی کربنات مات برای ساخت نما در ساختمان های تجاری ، اداری ، ورزشی و مسکونی استفاده میشود. همچنین دارای کاربردهای مختلف صنعتی و مسکونی میباشد. شدت ضربهای که به شیشههای ضد سرقت توسط سلاحهای مختلف وارد میشود متفاوت است به همین دلیل ضخامتهای مختلف برای شیشه ضد سرقت در نظر گرفته میشود. در صنعت ساختمان سازی جایگزین مناسبی برای شیشه در قسمت های مختلف ساختمان بوده است. احتمالاً همه یکبار شیشه جلوی ماشینهای تصادفی را دیدهاید؛ شیشه ضدگلوله خودرو در اثر ضربههای شدید هم فرونریخته و آسیب جانی برای سرنشینان ندارد. زیرا در میزان نوری که به گلخانه وارد میشود تاثیر بسزایی دارد. اشعه ماوراء بنفش به عنوان اشعه سرطان زا مؤثر بر سلامتی موجودات زنده و به عنوان از بین برنده رنگ اجسام شناخته میشود ورقهای پلی کربنات به علت دارا بودن لایه ضد عبور این اشعه، فضایی سالم و قابل اطمینان ایجاد میگردد.

شرکت رامادر با بیش از 20 سال تجربه درخشان در تمامی زمینهها و مخصوصاً شیشه ضد سرقت و لمینیت با دارا بودن بزرگترین و اولین کارخانه شیشه در ایران منتظر افتخارآفرینی برای شما عزیزان است. نوع جدیدی از پلی­ استر وجود دارد که دقیقاً همان مادهی مورد نیاز برای ظروف ژله و بطریهای قابلبازیافت است. ورق پلاستیکی نیمه مات نیز به صورت عمودی به عنوان واحد دیوار نصب می شود که به گرما و نور اجازه می دهد تا حیوانات مزرعه مانند گاوها و اسبها به آنها برسند. در عوض طلق های شفاف رنگی برای ساخت دیوار و نما مناسب تر هستند. در مواردی که مقاومت در برابر ضربه و یا شفافیت یک محصول مورد نیاز باشد پلیمرهای پلی کربنات برای تولید انواع مختلفی از مواد مورد استفاده قرار می گیرند. تیغه پلی کربنات نام دیگر تیغه شفاف بوده، که از جنس پلی کربنات است. میزان جذب آب آن همانند پلی وینیل کلرید نرم (0.07 تا 0.40٪) ، پلی وینیل کلرید سخت (0.15 تا 0.75٪) و رزین ABS (0.1 تا 0.8٪) است.

قیمت ورق پلی کربنات 8 میل
اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پلی کربنات کره ای لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.