کرونا به فیلم نولان هم رحم نکرد

[ad_1]

 گروه فرهنگ-رجانیوز: کمپانی وارنر برادرز فیلم «تنت» نولان را از تقویم اکرانش حذف کرد.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، با حذف «تنت» از فهرست اکران، یک حفره بزرگ در صنعت اکران سینما‌های جهان ایجاد می‌شود، آن هم در شرایطی که سینما‌ها انتظار داشتند با شروع به‌کار مجدد در اواخر تابستان بتوانند با نمایش این فیلم علمی-تخیلی مردم را به سینما‌ها بکشانند.

 

درحالی‌که هنوز این اطمینان وجود ندارد که چه زمانی سینما‌های جهان می‌توانند با اطمینان از تامین سلامت مردم دوباره کار خود را از سر بگیرند، این تصمیم مشکلاتی برای هالیوود که قصد دارد سینما رفتن را دوباره احیا کند، ایجاد می‌کند.

 

«تنت» به‌صورت برنامه‌ریزی ‎شده قرار بود ۱۷ جولای (۲۷ تیر) راهی سینما‌ها شود، اما بعد اکرانش عقب افتاد و به ۳۱ جولای منتقل شد و بعد دوباره تا ۱۲ آگوست (۲۲ مرداد) نمایش آن به تعویق افتاد.

 

حالا اما دیگر اصلا معلوم نیست که این فیلم چه زمانی می‌تواند در سالن‌‌های سینما به مخاطبانش خوشامد بگوید، هرچند استودیو برادران وارنر گفته انتظار دارد بلافاصله تاریخ اکران جدید این فیلم را اعلام کند.

 

توبی امریک، مدیر کمپانی برادران وارنر با صدور اطلاعیه‌ای گفته است: «ما تاریخ اکران جدید فیلم «تنت»؛ فیلم به تمامی اوریجینال و درگیرکننده کریستوفر نولان را بلافاصله اعلام می‌کنیم.»

 

وی افزوده است: «هدف ما در این روند این است که اطمینان داشته باشیم بالاترین تاثیر و موفقیت را برای فیلم‌هایمان تامین کرده‌ایم و درعین‎حال آماده هستیم تا در زمانی که سینما‌ها می‌توانند با نهایت امنیت میزبان مخاطبان شوند، از همکاران سینمادار خود حمایت کنیم.»

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.