کرم لایه بردار AHA 10 درصد درماتیپیک 30 میل – داروخانه سرمه دان

برای خرید این کالا کافی است سری به قسمت لوازم بهداشتی فروشگاه دیجی کالا بزنید و محصولات بسیار متنوع از برندهای جذاب را مشاهده کنید. ظاهرا پارابن ماده نامطلوبی است که در بسیاری از محصولات بهداشتی و آرایشی وجود دارد. پاککنندگی پوست کرم هم مطلوب است. کرم لایه بردار مدل «Blackhead Clear» از برند معروف «کلین اند کلیر» (Clean And Clear) یکی از بهترین برندها برای پاکسازی ، جوانسازی و از بین بردن جوشهای سرسیاه است. نرمی و لطافت و پاکشدن پوست پس از استفاده از این کرم از جمله ویژگیهای مطلوبی است که مشتریان قبلی دربارهاش گفتهاند. ممکن است پس از استفاده سوزش خفیف و گذرا ایجاد شود.

دسته ی دیگری از لایه بردارها وجود دارند که توسط پزشک تجویز می گردد و غلظت بالایی دارند و برای کسانی که کک و مک دارند تجویز می گردد.استفاده نادرست از این کرمهای لایه بردار باعث خشکی پوست ، التهابات پوستی ، ایجاد لک و رنگدانه های پوستی در نقاط مختلف صورت می گردد. کرم لایه بردار قوی در این دسته از اسکراب ها قرار می گیرد. کرم لایه بردار سینت ایوز به صورت عمقی پوست را از سلولهای مرده و آلودگی ها پاک میکند.

این ماده از نیشکر تهیه می شود و در بین آلفا هیدروکسی اسیدها کوچکترین مولکول را دارد، بنابراین به راحتی به پوست نفوذ می کند. این برند محصول کشور آمریکا بوده و دارای کیفیتی بالا است ، این کرم بسیار سریع عمل می کند و پوست صورتتان را پاکسازی و لایه های مرده پوست را جدا میکند و مصرف بیش از حد آن باعث می شود ، پوست صورتتان در طول هفته به صورت پوسته پوسته شود ، پس به اندازه کافی از این کرم لایه بردار استفاده کنید ، از نتایج استفاده از این کرم ، شادابی پوست ، کاهش چربی زیاد ، نرم شدن پوست ، پاکسازی و تمیز شدن پوست ، زبر و خشک برداشتن خال با کرم لایه بردار نشدن پوست است.

در زمان استفاده از اسکراب ها و ژل لایه بردار و پماد لایه بردار باید پوست دست خود را تمیز کنید، چرا که وجود هر گونه آلودگی بر روی پوست می تواند موجب بروز حساسیت شود. برای نمونه، گفتهاند که کرم کیووی بهطور عمیق پوست را تمیز میکند و سلولهای مرده را از رویش برمیدارد. اسکراب سینت ایوز ، پوست شما را یکدست و تقویت میکند. محصولات مختلفی در حوزه لوازم آرایش و مراقبتهای پوستی روانه بازار میکند. این کرمها میتوانند باعث برداشتن لایهها و سلولهای مرده پوستی شوند و شما را زیباتر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *