کتاب های کمک خود و برنامه های انگیزشی: چرا ما به آن نیاز دارید ؟

[ad_1]

من کاملا علاقه خواندن کتاب های خودیاری که من را دیده اند دراماتیک تاثیر کتاب بر زندگی خود من است. مورد علاقه های شخصی من هستند Anthony Robbins, Jack Canfield, Brian Tracy, Joel Osteen, پل McEnna و رابرت Kiyosaki. همه این نویسندگان هستند بخشی از قفسه. برخی از من نگران و ساده دوستان از من بپرسید سود از خواندن این همه کتاب. سوالات و نظرات مانند “شما نمی توانید جلو افتادن در زندگی بدون این کتاب ؟” یا “است که آن را اجباری به اتلاف وقت خواندن این کتاب ؟” کاملا شایع است. برخی حتی به میزان گفت که این همه مزخرفات و حتی آنها می تواند نوشتن یک کتاب انگیزشی.

اما من دیده می شود که افرادی که حاضر به قبول نیاز به کمک به خود کتاب بیشتر زندگی یکنواخت و خسته کننده زندگی هستند و بدبینانه در مورد زندگی است. آنها نا امید و از خط خارج هر چند برخی از آنها انباشته قابل ملاحظه تکه از پول است. تا قبل از من توصیف اهمیت و تاثیر این کتاب و نوار و انگیزه سمینارها و من می خواهم به پرتاب برخی از نور در نظریه انرژی مثبت از جهان است. بسیاری از مردم و به تازگی فیلم آموزش Byrnes از “راز” شهرت متوجه ارزش این انرژی مثبت در زندگی ما است.

منبع انرژی مثبت ممکن است جهان نور خورشید, شگفت آور, زیبا, طبیعت, یک نسیم اقیانوسی جزر و مد, یک لبخند, یک چهره زیبا و یا حتی برخی از الهام بخش افکار مثبت. مثبت این انرژی پاک “و گرد و غبار و تنگی و تاریکی” در حال حاضر در داخل از شما و آماده مثبت و سالم و دلپذیر طرز فکر. یوگا نیز یک هنر فوق العاده سلامتی که در آن تنفس تکنیک های مورد استفاده برای ایجاد انرژی مثبت در بدن ما برای درمان آن مشکلات و نگه داشتن آن سالم و درخشان. یوگا کارشناسان همچنین لینک این انرژی های منفی با بسیاری از بیماری ها و شایع ترین در میان آنها بیماری های پوستی افسردگی و فشار خون بالا. بیماری های پوستی خود را پیدا کرده اند بهترین درمان در یوگا به جای استفاده از بی اثر Allopathic پماد که باعث آلرژی به رشد بیشتر و کاهش بدبختی ما. آن همچنین منجر به آسم است. بنابراین ثابت شده است که درمان بیماری های پوستی است که ممکن است بهترین طریق یوگا تکنیک های تنفس.

ما در حال حاضر موضوع نیست اختصاص داده شده به یوگا; آن را به انجام با کمک به خود کتاب. ما تلاش زیادی برای ایجاد وزوز بزرگ در اطراف دستاوردهای مادی در زندگی ما, اما ما روح مجروح و صدمه دیده است. جامعه ما و یا دولت نیست ارائه یک درمان برای کسانی که زخم unhealed. طنز از زمان ما است که ما پدر و مادر و خانواده نیز پس سرگرم امور خود را که آنها قادر به اختصاص برخی از زمان با ارزش و با توجه به درک ما مسائل نشان می دهد که راه درست و درمان زخم ها و کبودی بر روی روح و روان ما تحمیل شده توسط این جهان بی رحمانه در طول ما تلاش بی پایان برای موفقیت است. ما نیاز به یک مسیح سرپرست کارشناس و مشاور که می تواند درک ما مشکلات و نشان می دهد ما در مسیر درست. او همچنین باید قادر به درمان برخی از خاطرات دردناک در ذهن ناخودآگاه ما است. مگر اینکه آن اتفاق می افتد, ما همچنان به زندگی می کنند یک زندگی و بدبختی و بدون در نظر گرفتن چقدر پول داریم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.