کاهش شمار تلفات برای چندمین روز متوالی در اسپانیا

[ad_1]

گروه بین‌الملل-رجانیوز: وضعیت بحرانی اسپانیا از منظر شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد و مقام‌های این کشور امروز یکشنبه از فوت ۶۷۴ نفر طی یک روز اخیر خبر دادند.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از اسپوتنیک، مقام‌های اسپانیا درباره وضعیت شیوع ویروس کرونا در این کشور طی ۲۴ ساعت گذشته اطلاع رسانی کرده و از افزایش شمار مبتلایان و جان باختگان خبر دادند.

 

به گفته مقام‌های این کشور اروپایی، قوانین مربوط به وضعیت اضطراری مقابله با ویروس کرونا در اسپانیا تا ۲۶ آوریل (هفت اردیبهشت) تمدید خواهد شد.

 

مقام‌های اسپانیا همچنین خبر دادند که طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۷۴ نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند تا شمار کل فوتی‌ها به ۱۲۴۱۸ نفر و تعداد مبتلایان به ۱۳۰ هزار و ۷۵۹ نفر افزایش یابد.

 

شمار فوتی‌های اسپانیا طی چند روز گذشته اندکی کاهش یافته است. طبق آمارهای وزارت بهداشت این کشور، در روز پنج شنبه 950 نفر فوت کردند، روز جمعه 932 نفر، شنبه 809 نفر و امروز یک شنبه نیز این آمار باز هم کاهش یافته و به 674 نفر رسیده است. 

 

در اوج خبرهای تکان دهنده درباره شیوع کرونا در اسپانیا، امروز یک خبر امیدوارکننده‌ هم مخابره شده است. به گفته مقام‌های اسپانیا، تاکنون بیش از ۳۴۲۲۰ نفر از مبتلایان درمان شده‌اند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *