کاشت مو رنسانس کاشت ابرو رنسانس

کاشت مو رنسانس کاشت ابرو رنسانس

[ad_1]

ریزش مو غیر طبیعی یکی از مشکلات ظاهری برای افراد می باشد که به علت بیمای و مشکلات مختلف رخ میدهد ، این ریزش ها شدید بوده که میتوانند منجر به کم پشتی شدید مو و خالی شدن موی سر و یا طاسی جلوی سر شوند که برای هر فردی علت مخصوصی دارد نکته ایی که وجود دارد این است که این ریزش های شدید  درمانی ندارند و افراد نمیتوانند از طریق دارویی خاص  رشد مجدد موهای خود را داشته باشند.

ریزشهای شدید و یا همان ریزش های مو با الگوی طاسی مردانه را مردان و زنان زیادی در دنیا دچار میشوند و از این رو ظاهر غیر مطلوب را در چهر خود خواهند داشت که منجر به کاهش اعتماد به نفس و روحیه آن ها میشود و مایل به دیده نشدن در جمع و اجتماع می باشند در همین خصوص است که به دنبال راه چاره خواهند بود.

کاشت مو در حال حاضر تنها و بهترین روش برای درمان ریزش های شدید  است که میتواند منجر به رشد مجدد طبیعی موها شود و زیبایی طبیعی را به چهره افراد بازگرداند.

 

کاشت مو و روش های آن

 

کاشت مو مانند هر درمان زیبایی دیگر دارای روش های مختلفی  در درمان می باشد که در طول درمان و نتایج درمان بایکدیگر تفاوت دارند  که قطعا هر یک نسبت به دیگری  تفاوت خواهند داشت و توصیه میشود تا افراد تکمیلی ترین روش  را برای درمان خود برگزینند.

 به طور کلی کاشت مو برای درمان نیازمند بانک مو می باشد و افرادی کاندیدای این روش هستند که بانک موی کافی و قوی داشته باشند ،  در این درمان  موهای پشت سر افراد که  تراکم کافی را داشته باشد را اقدام به برداشت فولیکول مو  از طریق روش انتخاب شده کاشت مو به کمک بی حسی موضعی  میکنند و فولیکول های به دست آمده را در نقاط خالی از موی سر فرد توسط روش انتخابی میکارند.

 برخی از روش ها امکان برداشت کافی فولیکول را ندارند بنابراین کاشت کم تراکم بوده و نتایج درمانی نیز ضعیف خواهد بود ، برخی روش ها نیز برای برداشت نیازمند به برش وسط سر و برداشت بخشی از پوست سر فرد می باشند که اینکار منجر به وجود خط اسکار بر ناحیه خالی از مو خواهد شد برخی نیز از طریق برداشت و کاشت غیر اصولی فولیکول منجر به  کم شدن موهای پشت سر و رشد نا کافی و تراکم پایین موهای کاشته شده می  شوند بنابراین  انتخاب این روش ها توصیه نمیشود و اقدامی غیر حرفه  ای خواهد بود.

در حال حاضر توصیه متخصصین این زمینه انتخاب و انجام بهترین روش کاشت مو می باشد تا با کیفیت عالی دمان بهترین نتایج را بدون عوارض برای افراد انجام دهد که این انتخاب کاشت مو به روش sut خواهد بود.

 

کاشت مو sut

 

همانطور که گفته شد بهترین روش کاشت مو ، کاشت مو sut می باشد  که با نتایج عالی و کاملا طبیعی رضایت افراد  را به خود جلب میکند اما استفاده از  این روش در هر کلینیک کاشت مو امکان پذیر نمی باشد و  تنها در کلینیک های پیشرفته و استاندارد قابلیت استفاده را دارد زیرا دستگاه این روش کاملا پیشرفته بوده و نیاز مند تجربه و تجهیزات بالا  است بنابراین افراد باید انتخاب درستی در برگزیدن  کلینیک کاشت مو داشته باشند.

 

 

نحوه انجام کاشت مو sut

 

درمان در این روش به این صورت است که ابتدا با توجه به مقدار مورد نیاز فرد ، فولیکول موها از طریق دستگاه مخصوص این روش به کمک بی حسی موضعی در پشت سر فرد برداشت می شوند.

این روش برای برداشت فولیکل ها از طریق سوزن ریز و مخصوص این روش استفاده میکند که بدون ایجاد درد و بدون نیاز به برش فولیکول ها را برداشت خواهد کرد و خونریزی کمی را به همراه دارد و مقدار برداشت فولیکول در این روش به صورت اصولی بوده و بالاتر از سایر روش می باشد پس فولیکول های به دست آمده در نقاط خالی از موی سر شخص  از طریق بی حسی موضعی و سوزن های  ریز دستگاه این روش با توجه به مدل طراحی شده  رویش موها کاشته میشوند و تنها در یک جلسه افراد میتوانند درمان خود را انجام دهند.

 مدت زمان رشد و نتیجه بخشی تار موها در این روش نسبت به سایر روش ها سریعتر بوده و نیازمند 4 الی 9 ماه زمان می باشد و پس از آن  فرد با تراکم بالای رشد موهای خود با ظاهری کاملا طبیعی رو به رو خواهد بود.

 

کاشت  ریش

 

 در متن بالا به ریزش شدید موها اشاره کردیم و این موضوع که چقدر افراد مبتلا از این اتفاق ناراحت بوده و ضربه های روحی را احساس میکنند .

 اما باید به این نکته نیز اشاره کنیم که  برخی افراد ریزش های شدید و یا مقطع ای را در دیگر نقاط بدن خود خواهند داشت برای مثال برخی مردان در قسمت ریش و سبیل خود دچار ریزش خواهند شد که این مسئله بر ظاهر و جذابیت آن ها تاثیر میگذارد و میتواند اعتماد به نفس آن ها را بسیار تحت تاثیر قرار دهد.

 

 برای  ریزش ریش و سبیل نیز تنها راه درمان استفاده از کاشت ریش می باشد بنابراین افرادی که دارای بانک موی قوی هستند میتوانند از طریق  کاشت و رشد مجدد ناحیه ریش و سبیل را داشته باشند.

 

چه روشی برای کاشت ریش مناسب است ؟

 

همانطور که گفته شد بهترین روش کاشت مو ، کاشت مو sut می باشد که کم ریسک ترین روش کاشت مو شناخته شده است  و همین روش برای کاشت ریش و سبیل نیز توصیه میشود.

روش های درمانی کاشت ریش و سبیل با کاشت مو مشترک می باشند و تنها در ناحیه کاشت  تفاوت خواهند داشت و کاشت ریش به علت وجود درمان در صورت ،  نیازمند ظرافت بالاتری می باشد بنابراین توصیه میشود تا افراد با استفاده از روش کاشت sut ظرافت  درمان کاشت ریش و سبیل خود را بالاتر ببرند که برای این کار نیازمند انتخاب کلینیکی حرفه ای خواهند بود.

 

کاشت ابرو

 

همانطور که میدانید صورت ، اولین تاثیر را در چره افراد می گذارد و تک تک اجزای آن برای بهتر و یا بدتر به نظر رسیدن چهره موثر می باشد که ابرو نیز تاثیر بسیار بالایی در این زمینه دارد.

متاستفانه برخی از افرد به علت ارث و ژنتیک و یا مشکلات و بیماری ها  دچار کم پشتی و یا ریزش در ناحیه ابروی خود می باشند که همین مسئله چهره آن ها را بی روح نشان میدهد  که مردان و زنان زیادی  از این مشکل رنج میبرند که تنها درمان دائمی و عالی برای آن ها استفاده از روش کاشت ابرو خواهد بود که باید در کلینیک های معتبر انجام گیرد.

 

کاشت ابرو sut

 

کاشت ابرو sut به علت ظرافت بالای خود تنها در کلینیک های معتبر  باید انجام شود تا بدون آسیب به چهره درمان برای افراد انجام گیرد.

 در این روش نیز برداشت از ناحیه پشت سر و یا شقیقه ها به وسیله دستگاه این روش می باشد سپس فولیکول های به دست آمده با ظرافت بالای متخصص در لا به لای تار ابرو بدون آسیب به فولیکل های اصلی کاشته میشوند و سپس نتایج پس از گذشت چند ماه قابل مشاهده خواهند بود.

 

کلینیک تخصصی پوست و مو رنسانس

                                                     

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و با بیش از ۱۶ سال سابقه  در دو شعبه به آدرس زیر

                              

شعبه سعادت آباد: سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، نبش خیابان سوم شرقی، پلاک ۳۵، کلینیک رنسانس

                     

شعبه ولیعصر : میدان ولیعصر- جنب سفارت عراق- ساختمان مینو- طبقه ۴ واحد ۴۰۲

                                                        

تلفن: ۰۲۱۲۲۰۸۸۲۱۰ –۰۲۱۸۸۹۰۹۰۵۰

مشاوره آنلاین در تلگرام و واتساپ: ۰۹۱۲۲۱۱۵۴۴۲

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *