کارتریج پرینتر 05A برای چه دستگاه هایی مناسب است و چه ویژگی هایی دارد؟

کارتریج پرینتر 05A از جمله پرکاربردترین انواع کارتریج ها است. یکی از اصلی ترین دغدغه های صاحبان پرینتر را می توان اتمام جوهر یا خرابی کارتریج دستگاه دانست چرا که کارتریج قیمت بالایی داشته و در گاهی اوقات برای مدل های قدیمی برابر با قیمت خود دستگاه است. در صورت شارژ کردن کارتریج نیز ممکن است به کیفیت مطلوب مورد نظر خود دست نیابید. اما یک کارتریج خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در ادامه به بررسی کارتریج پرینتر 05A که یکی از بهترین هاست پرداخته ایم:

کارتریج 05a

آشنایی با کارتریج پرینتر 05A

کارتریج پرینتر 05A یکی از کارتریج های اقتصادی ساخت کشور چین است که به دلیل کیفیت بالا در مقابل قیمت پایین، طرفداران بسیاری در سطح جهان پیدا کرده است. این کارتریج کیفیت بالایی داشته و می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای چاپ متون مختلف در ادارات و سازمان ها باشد. به دلیل اینکه کارتریج پرینتر 05A با دستگاه های مختلفی سازگاری دارد و معمولا این مدل ها در بسیاری از ادارات و سازمانها مورد استفاده قرار می گیرد شاهد فروش بسیار آن هستیم. 

کیفیت کارتریج پرینتر 05A

یکی از اصلی ترین مواردی که باید حتما به آن توجه داشته باشید را می توان کیفیت چاپ دانست. همانطور که می دانید امروزه امکان شارژ برای اغلب کارتریج ها وجود دارد اما طبیعتا کارتریج های شارژ شده همان کیفیت تونر سالم را نخواهند داشت و هر بار با شارژ شدن آن شاهد کاهش میزان کیفیت در توتر ها خواهیم بود. کارتریج پرینتر 05A کیفیت مطلوبی داشته و تمامی مصرف کنندگان از آن رضایت داشته اند که این امر نشان از کیفیت بالای چاپ متون توسط آن است.

کارتریج hp 05a

دستگاه های سازگار با کارتریج پرینتر 05A

بسیاری این سوال را دارند که کارتریج پرینتر 05A برای چه دستگاه هایی سازگاری دارد؟ این نوع کارتریج برای بسیاری از پرینترهای برند hp مناسب بوده و با خرید و استفاده از آن می توانید پرینت های باکیفیت بسیاری تهیه نمایید. پرینتر های اچ پی p2035 (https://edarim.com/product/%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1-%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1%db%8c-%d9%85%d8%b4%da%a9%db%8c-%d8%a7%da%86-%d9%be%db%8c-%d9%85%d8%af%d9%84-2035/) از جمله پرینترهای پرکاربرد هستند که با کارتریج 05A سازگاری دارند. از دیگر محصولات سازگار با این کارتریج می توان به وایپر بلید های اچ پی: 13A, 15A, 49A, 53A,  و05A اشاره کرد.

ویژگی های کارتریج پرینتر 05A

کارتریج 05A از ویژگی های منحصر به فرد بسیاری برخوردار است کا کلیه این ویژگی ها دست به دست هم داده اند تا آن را به یکی از بهترین و محبوب ترین ها بدل سازند. یکی از اصلی ترین ویژگی های این کارتریج را می توان هزینه کم و کیفیت بالا دانست و می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از آن استفاده کنید. این کارتریج امکان شارژ نیز دارد و پس از شارژ نیز کیفیت مطلوبی خواهد داشت.

ظرفیت کارتریج پرینتر 05A

یکی از اصلی ترین خواسته های مصرف کنندگان پرینتر، ظرفیت بالا برای کارتریج ها است. بی شک هرچه یک کارتریج بتواند تعداد بیشتری برگه چاپ کند محبوبیت بیشتری هم خواهد داشت، کارتریج پرینتر 05Aبه گونه ای است که کیفیت برگه اول چاپ شده توسط آن برابر با کیفیت آخرین کاغذ چاپ شده است و با استفاده از آن می توان ۲۳۰۰ برگه کاغذ کامل A4 را چاپ نمود؛ که البته قابلیت شارژ تونر کارتریج را نیز دارد.

 

کارتریج 05a

قیمت کارتریج 05A 

قیمت به یکی از اصلی ترین دغدغه های مردم برای خرید تبدیل شده است و حتما باید به آن توجه داشته باشید. بسیاری از مردم به دلیل اینکه تعویض کارتریج کاری هزینه بر است کمتر تمایل به این کار دارند اما کارتریج 05A که یکی از معروف ترین تولیدات شرکت HP است به قیمت ارزان عرضه شده است. پایین بودن قیمت آن دلیلی بر کیفیت پایین کارتریج نیست و می توانید بهترین چاپ ها را با استفاده از آن انجام دهید.

جهت اطلاع از هزینه خرید این محصول می‌توانید به صفحه قیمت کارتریج 05a اچ پی مراجعه کنید.

خرید کارتریج پرینتر 05A

برای خرید کارتریج راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت و در حالت کلی این روش ها به دو نوع حضوری و غیرحضوری دسته بندی می شوند. منظور از روش حضوری، مراجعه به فروشگاه های سطح شهر است که وقت بیشتری از شما خواهد گرفت و به همین دلیل روش اینترنتی بیشتر مورد توجه قرار گرفته و پس از خرید کارتریج پرینتر 05A می توانید محصول خریداری شده را جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.