چگونه کسب و کار شما می شود یک تغییر پارادایم با بازاریابی دیجیتال – نکات توسط SEO تحلیلگر

[ad_1]

اگر ما نگاهی به گذشته دهه گذشته یا بیشتر یک روند ظهور به وضوح. از رفتار مصرف کننده است تغییر از آنالوگ به دیجیتال. مردم امروز مصرف کننده اطلاعات و داده ها از طریق حالت آنلاین و به نگه دارید تا کسب و کار نیاز به هدف قرار دادن تو رفتگی در دیوار. آن چیزی است که به هنگام تولد به بازاریابی دیجیتال است. این تنها مدرک معتبر راه رسیدن به مخاطبان هدف.

این فرض این سوال که چرا و چگونه مدیریت اعتبار آنلاین, خدمات SEO, SEM ، در حال تبدیل شدن اساسی است. همانطور که یک تحلیلگر وجود دارد شش بینش که تعریف ارزش از سیاست های دیجیتال.

  • از لحاظ اقتصادی موثر

هنگامی که در مقایسه با سنتی شیوه های تبلیغاتی دیجیتال آنهایی که ترک جیب صدمه ندیده است. در حالی که این سود ممکن است وزن سنگین در شرکت برای کسب و کارهای کوچک آن است که نجات دهنده فرستاده شده از بهشت است. برای شروع یو پی اس و کارآفرینان محلی در حال حرکت به منطقه سبز یک رویا لوله و منابع خود را محدود هستند.

در چنین مواردی استفاده از اینترنت برای رسیدن به یک مشتری بالقوه پایه می تواند ثابت کند به صرفه جویی در زندگی. Icing در کیک است که این افزایش در آگاهی doesn't نیاز به یک بودجه بزرگ. بعلاوه دیجیتال طرح بازاریابی می تواند سفارشی برای استخدام تنها از این مسیر است که بصورتی پایدار و محکم در مالی محدود است.

  • بیشتر تبدیل

در پایان این مقاله آشکار خواهد شد که استراتژی های دیجیتال یک اثر تجمعی از آنجا که این شرکت نه تنها صرفه جویی در پول اما همچنین ساخت آن را از طریق راههای دیگر. در مورد نقطه – رسانه های دیجیتال بازاریابی ثابت کرده است که نرخ تبدیل بالاتر.

هنگامی که یک شرکت با بهره گیری از ایمیل بازاریابی جستجوگرها و دیگر جنبه های دیجیتال, استراتژی های آنها در برقراری ارتباط بهتر با مشتری و در یک سرعت سریع تر. علاوه بر این از طریق دیجیتال مسیرهای یکی می توانید به صورت جداگانه برای آن دسته از مشتریان که نیاز به خدمات یا محصول خود را. همه این عوامل در نتیجه بیشتر قابل تبدیل.

  • رشد کسب و کار

یک زمان وجود دارد که کسب و کارهای کوچک مجبور به پرداخت از طریق دندان های خود را برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر. به عنوان توضیح داده شده در بالا این عصر است و در حال حاضر تغییر کرده است. SEM و جستجوگرها مقرون به صرفه راه هدف قرار دادن پتانسیلهای. در حالی که این ممکن است به صرفه جویی در یک کسب و کار کوچک با ارزش منابع مالی آن نیز باز می شود تا مقدار زیادی از فرصت ها است. آن را می دهد که مسیر رشد در کمتر هزینه.

یک شرکت حتی می توانید وارد کنید در حال حاضر تاسیس بخش از طریق رسانه های اجتماعی بازاریابی و ایجاد آگاهی نام تجاری. آن را نمی ممکن است به نوبه خود آنها را به رهبران بازار, اما آن را بی شک رسیدن به یک کافی پایه ،

  • پشتیبانی بهتر

شهرت بی عیب و نقص مدیریت خدمات طلایی قاعده کلی اگر شرکت ها می خواهید برای زنده ماندن در رقابت برش گلو از امروز's میباشد. چگونه یک شرکت کار بر روی ایجاد یک بی عیب فرد ؟ با ساخت پشتیبانی از مشتری در اولویت است. رسانه های اجتماعی و وب سایت های بسیار عالی روش برای تولید شخصی رابطه دوستانه با مشتریان و ارائه پشتیبانی بهتر. از طریق ایمیل, سیستم عامل رسانه های اجتماعی و حتی پیام های فوری برنامه های یک شرکت است که حل نارضایتی مصرف کننده و نمایش داده شد در راه به موفقیت.

پشتیبانی است و نه فقط یک طرفه که در آن کسب و کار و حل مشکلات مشتری است. می توان آن را برعکس بیش از حد. از طریق چت زنده شرکت می توانید بپرسید حامی برای پیشنهادات و بهبود در محصولات است که می تواند منجر به ارتباط مثبت.

  • ساختمان اعتماد به نفس

هنگامی که یک مشتری می تواند با یک کسب و کار از طریق رسانه های اجتماعی صفحه و دریافت پاسخ و فورا آن را ایجاد اعتماد است. تصویر ساخته شده است که در ذهن مصرف کننده اعتماد به نفس و اطمینان. هر پتانسیل حامی که می خواند و یا views ارز است احتمال بیشتری برای تبدیل.

روش دیگری که از طریق آن بازاریابی دیجیتال ایجاد اطمینان مشتری است بررسی. خریداران می توانند یک محصول یا خدمات متعدد در سیستم عامل های آنلاین است که می تواند به عنوان خوانده شده توسط دیگران است. این افزایش حضور یک نام تجاری ارائه می دهد و پتانسیل های اطلاعات آنها نیاز به تبدیل.

  • اتصال تلفن همراه

به ندرت به رسمیت شناخته شده و استفاده از سیاست های دیجیتال است که دسترسی به مصرف کنندگان است که بر روی گوشی های هوشمند است. یک مطالعه نشان می دهد که وب سایت هایی که موبایل-دوستانه افزایش مشتریان به این دلیل که حامی امروز می خواهد برای مشاهده محصولات بر روی تلفن خود را. هر کسب و کار است که موفق به ساخت یک تلفن همراه پسند نرم افزار و یا سایت از دست می دهد در یک استخر بزرگ از مخاطبان است.

بسیار بزرگه نرخ بازگشت سرمایه

سرمایه گذاری های کوچک. افزایش پایه مشتری. فوق العاده ای تبدیل کنید. این سه رکن است که درایو به یک نرخ بازگشت وقتی که می آید به بازاریابی دیجیتال است. ساده تجزیه و تحلیل ترافیک وب می تواند ثابت کند به هر کارآفرین است که بهینه سازی وب سایت ارائه شده است افزایش ROI. در نتیجه ممکن است به طور مستقیم از طریق وب سایت اما از طریق ایمیل بیشتر نسل منجر شود و در فروش تماس.

یک نظرسنجی انجام شده در هماهنگی با گوگل نشان میدهد که بازاریابی دیجیتال ایجاد یک جریان درآمد که تقریبا سه برابر بیشتر از روش های مرسوم است. جفت همه عوامل مشخص میکند که ورود به دیجیتال فرای معادل ضرب پول از اولین گام است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *