چگونه رسانه های اجتماعی در قسمت بازاریابی این نسخهها کار میکند

[ad_1]

آیا شما CVB یا اداره گردشگری با استفاده از رسانه های اجتماعی در مقصد خود را, بازاریابی, برنامه ریزی ؟ اگر نه آنچه شما انتظار دارند ؟

با توجه به یک مطالعه اخیر 81 درصد از بازاریابان در نظر سنجی خود گفت: تلاش رسانه های اجتماعی تولید شده اند قرار گرفتن در معرض کسب و کار خود و 61 درصد از بازاریابان شاهد افزایش ترافیک وب سایت است. اگر مقصد شما نیست با نگه داشتن روند در رسانه های اجتماعی خود را CVB یا اداره گردشگری از دست دادن پول است. در اینجا چند راه خود را در بازار آژانس مسافرتی با استفاده از رسانه های اجتماعی.

1. جستجو برای گروه ها و افراد منافع در شبکه های اجتماعی مانند Facebook و MySpace برای پیدا کردن آنچه که مردم می گویند در مورد مقصد خود را.

2. انتشار مقالات وبلاگ خود را در Digg, Delicious, ق و دیگر سایت های اجتماعی فیس بوک به تولید گسترده تر مشاهده مخاطبان است.

3. به طور مداوم در به روز رسانی وبلاگ سفر با اطلاعات جدید با توجه به کلمات کلیدی گوگل برای بهبود خود را در نتایج موتورهای جستجو رتبه بندی.

4. گسترش دوستی به گردشگران (سابق و آینده) به حفظ روابط و نگه داشتن آنها را به آینده.

5. استفاده از عکس های سایت به لینک تصاویر گرفته شده توسط گردشگران به ایجاد یک جامعه در میان افرادی که علاقه مند به مقصد خود را.

6. توییتر معاملات سفر و بسته بندی و همچنین به عنوان به روز رسانی در منطقه ساخت و ساز, کسب و کار جدید در رویدادها و جشنواره ها.

7. ارائه رقابتها و تبلیغات از طریق رسانه های اجتماعی برای کمک به افزایش پیروان خود را.

8. ایجاد سفارشی Url ها به Facebook و Twitter به ارائه یکی دیگر از گزینه تماس با برای گردشگران است. (به عنوان مثال facebook.com/yourcvbhere)

9. ایجاد یک شبکه و یا جامعه آنلاین در میان همه کسب و کار در منطقه خود را برای ارائه اطلاعات بیشتر به آینده خود گردشگران و همچنین ایجاد ترافیک بیشتر به پروفایل خود

10. ارسال فیلم ها در یک حساب YouTube از فعالیت های مختلف برای شرکت در مقصد خود را.

داشتن حضور فعال در بسیاری از سیستم عامل رسانه های اجتماعی نه تنها به تولید بیشتر قرار گرفتن در معرض خود را CVB یا اداره گردشگری, اما آن را نیز هدایت مردم را به وب سایت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *