چگونه رسانه های اجتماعی استفاده می شود برای ترور شخصیت یک فرد

[ad_1]

رسانه های اجتماعی یک بیچهره جامعه است. در اکثر موارد شما نمی دیدن کسی که دوست دارد عکس های خود متنفر پست های خود را و یا حتی سهام ایده های خود را. آن جایی است که مردم صدای جیر جیر و ارسال پیام های تهدید به غریبه ها بدون مراقبت در جهان است. آن را فقط سرگرم کننده — آنها می گویند. اجازه دهید به من می گویند که آن را هرگز سرگرم کننده اگر گیرنده است که می ترسم به هسته یا اگر پست شامل ترور شخصیت. این پست در مورد چگونه رسانه های اجتماعی استفاده می شود برای ترور شخصیت یک فرد.

خطرات و مزایای رسانه های اجتماعی.

بدون شک رسانه های اجتماعی بی شماری نعمت به آن متصل است. آن را به شما ارائه می دهد در سراسر جهان اتصال قلاب شما با مردم از منافع مشترک شما را نگه می دارد آگاهانه است و یک ابزار بازاریابی بزرگ است. اما می توان آن را هر دو بی رحمانه و مخرب است. می توان آن را به بدگویی نام خود را. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شایعات و جدا کردن شخصیت خود را. نیازی به گفتن نیست – همه ما فقط یک قدم دور از شخصیت قتل است. یک بی دقتی صدای جیر جیر, بی گناه, افشای پست و یا ساده و بی تکلف “مثل” می تواند منجر به بی حد و حصر عذاب.

خطرات ناشی از شایعات و شایعات بی اساس.

شایعات و شایعات کلمات و کلمات هرگز نمی تواند به عقب گرفته شود. حتی اگر شما یک عذرخواهی شایعه-دلال نمی خواهد به ناکارآمدی خود را در ظروف سرباز یا مسافر. ببخشید نمی التیام مثله شهرت قربانی. آن را مانند قرار دادن یک ناخن از طریق یک تکه چوب – حتی اگر ناخن برداشته سوراخ هنوز باقی مانده است. شایعات بی اساس لطمه می زند. گاهی اوقات آن را لطمه می زند و بیش از یک کف دست زدن یا پانچ. کلمات منفی صحبت در مورد شما ممکن است سگ شما برای بقیه عمر خود را. حتی اگر آنها بیش از همه رسانه های اجتماعی – بنابراین مراقب باشید آنچه که شما به اشتراک گذاری.

مراقب باشید آنچه شما repost در رسانه های اجتماعی.

اگر چه این می تواند یک فرصت خوبی برای رشد کسب و کار و شبکه های آن نیز می تواند باطل و خائنانه است. شما هرگز باید حامل غیبت یا تهمت. شما هرگز باید مجدد هر بدنام مضر و یا ترور شخصیت اطلاعات است. هرگز مجدد هر نژادپرستانه و یا تهدید پست. این را من وقتی که می آید به چه ارسال و چه برای جلوگیری از; آیا به دیگران آنچه شما را دوست دارم آنها را به شما. همیشه این در ذهن نگه دارید – چه در اطراف می رود می آید در اطراف.

چیزهایی که شما هرگز نباید پست در رسانه های اجتماعی.

بله, شما می خواهید به قلاب تا با دوستان قدیمی و دریافت به دانستن افراد جدید. این است که دلیل شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن تمام اطلاعات خود را? هشدار داده می شود! رسانه های اجتماعی یک سیم زنده است که می سوزد و برگ عاطفی و روانی زخم برای نشان دادن آن. مهم نیست که نیت شما هرگز به اشتراک گذاشتن مکان فعلی خود را, عکس از اعضای خانواده خود را با برچسب خود را با نام کامل و شماره تلفن و آدرس خانه. جلوگیری از های صمیمی چرا که آنها همه چیز را به شما امد و شد زیاد. نمی دهد دشمن خود را با یک تفنگ (اطلاعات) به شما را پایین بیاورد. این یک راه برای گرفتن آنچه که شما به اشتراک گذاری آن را پیچ و تاب و استفاده از آن بر علیه شما. راه این است که چگونه رسانه های اجتماعی استفاده می شود برای ترور شخصیت یک فرد.

مراقب باشید و عاقلانه و شما امن خواهد بود. آن سالها طول می کشد برای ساخت یک شخصیت است. با این حال رسانه های اجتماعی می تواند به ترور آن را در برق زده از چشم. این توصیه من به شما هنگامی که به اشتراک گذاری اطلاعات در رسانه های اجتماعی انجام نمی آن را با قلب خود تنها – حمل سر خود را همراه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *