چگونه خود را آنتاگونیست می توانید شخصیت خود را میگیرد

[ad_1]

تکنولوژی کامپیوتر در داستانی عاشقانه:

چه تکنولوژی کامپیوتر را با عاشقانه, رمان?

“منظور شما علاوه بر استفاده از آنها را به نوشتن داستان خود را?”

“بهتر از یک ماشین تحریر” یکی هکلر فریاد. خنده بالا می رود در سراسر اتاق.

“بله” به من پاسخ دهد.

کسی فریاد زد: “شما می توانید با استفاده از کامپیوتر به پیدا کردن عاشقانه.”

“آه خوب است. در حال حاضر شما در حال فکر کردن. چگونه بسیاری از شما انجام این کار؟”

چند دست بالا و افزایش جمعیت است.

“اوه بیا. وجود دارد به بیش از یک تعداد انگشت شماری.”

بیشتر اسلحه خزش و بالابر, بالاتر از سر.

“بسیار خوب. بیایید نگه داشتن با این موضوع شبکه های اجتماعی با مخالف.”

تصور کنید اگر شما خواهد شد که شما یک قهرمان که فقط می خواهد برای پیدا کردن عشق. پس از آشنایی بازنده قرن او تصمیم می گیرد به وجود دارد یک راه بهتر است. قادر و مایل به سعی کنید تیراندازی برای آقای حق بر خود قضاوت او تبدیل به یک سرویس دوستیابی آنلاین. پس از همه آنها تضمین یک “خوش و خرم” و یا پول خود را به عقب.

پس از ثبت نام برای سرویس قهرمان ما اجازه دهید او را جین نشسته در خانه, چکمه, لباس, کامپیوتر و سیاهههای مربوط بر روی وب سایت های دوستیابی. هر بار که او به بررسی توصیه می شود منطبق است. در نهایت او بر میدارد یک زن و شوهر و مخاطبین آنها. دو روز بعد تا تاریخ اول خود را.

این زن و شوهر از تاریخ آینده نگر آقای حق هستند اما زمانی که آنها بوسه, انگشتان پا نمی حلقه بنابراین او تصمیم می گیرد به تصویب آقای اشتباه است. متاسفانه آقای اشتباه حاضر به تسلیم در او. معلوم می شود که پسر جین برداشت شد نه تنها آقای, اشتباه, اما او همچنین یک استاکر. چرا که جین به او اجازه دهید انتخاب کنید تا برای یکی از تاریخ خود را “nutso” در حال حاضر می داند که در آن او زندگی می کند و انتخاب می کند به دنبال او همه جا او می رود و حتی زمانی که او در تاریخ دیگر.

“چه شما فکر می کنم تا کنون؟”

“مرد واقعی ضربت سخت زدن کار!”

“آره, اما آن اتفاق می افتد” شخص دیگری فریاد زد.

“درست است. در حال حاضر اجازه دهید این را یک گام بیشتر است.”

ما nutso با نام مستعار باب تا به حال یک زن و شوهر از تاریخ با جین بنابراین بدیهی است که او می داند که چیزی در مورد او را دوست دارد و مواردی. مگر, البته, او یکی از کسانی که بچه ها که فقط در مورد خودش.

کم خنده سر و صدا از طریق اتاق.

بیایید می گویند که او می داند جین جستجو شده است Craigslist.com و eBay.com برای خرید یک Denon دو کاست. این چیزی است که او به شدت می خواهد و جستجو به صورت منظم است. در حال حاضر باب شده است یک ایده است. باب قرار می دهد تبلیغ در هر دو Craigslist و eBay برای دقیق کاست او می داند که جین می خواهد و البته جین آن را می بیند و پاسخ.

جین بسیار هیجان زده او در نهایت واقع آنچه او برای شکار است که او نمی اتلاف وقت در تلاش او فقط ارائه می دهد مقدار کامل. فروشنده می پذیرد او پول و جین نمی توانید صبر کنید به آن را انتخاب کنید. او دارای برجستگی فقط به فکر جدید ابزار الکترونیکی. پس از تنظیم زمان برای بازیابی او را خرید و او با استفاده از دستورالعمل ارسال آن به ایمیل خود و درایوهای به آدرس.

تصور جین, چهره, نگاه مطلق شوک و توده در گلو او هنگامی که باب را باز کند. نه تنها تعجب از دیدن باب ناراحت او وجود دارد و نه کاست. جین می کند در مورد چهره و پیچ و مهره وجود دارد. که از دوستان عزیز من است تقلب.

“آیا شما از دیدن جایی که من می خواهم در اینجا ؟ تا کنون ما دشمن است و با استفاده از فن آوری رایانه برای فریب دادن و به ساقه شخصیت ما است.”

“آیا مردم واقعا که؟”

“Duh!” یک مرد hollered از پشت اتاق.

تکان دادن دست من اعلام کند “ما در حال انجام نشده است. چه چیز دیگری می تواند این تنها دشمن با استفاده از تکنولوژی کامپیوتر به انتقام ویران کردن بر روی شخصیت دوست داشتنی ما?”

“Cyber-ساقه!”

من به نوبه خود به خنده. “بسیار خوب. باب در حال حاضر شناخته شده به عنوان یک استاکر پس چرا cyber-ساقه.”

“دقیقا چه معنا است؟” چندین صدای فریاد زد در یک بار.

سایبر وسیله زمانی رخ می دهد که کسی با استفاده از اینترنت و یا دیگر وسایل الکترونیکی به ساقه یک نفر دیگر. ابزار مانند ایمیل, مسنجر, مسنجر و وب سایت های بزرگ برای اذیت و آزار و تهدید کسی. این سایت های شبکه های اجتماعی می تواند یک زمین پرورش برای این نوع از رفتار ضد اجتماعی. سایت های مانند مای اسپیس, Facebookو توییتر اجازه می دهد دیگران به دنبال شما و نظرات شما و دیگران برای دیدن. شما می توانید سعی کنید برای جلوگیری از آنها, اما, وجود دارد راه های اطراف است که به عنوان ساده به عنوان ایجاد یک حساب دیگر و با شروع بیش از.

“این ترسناک, آن را می سازد شما می لرزند نوع شیارهای عامل در سایبر وسیله. وجود دارد راه بیشتر که باب ما تبه کار می توانید انجام دهید.”

“چنین به عنوان؟”

بزرگ پوزخند روی صورت من. “من خیلی خوشحالم که شما خواسته. آیا شما تا کنون شنیده ام از فیشینگ?”

“شما معنی مانند ماهیگیری برای ماهی قزل آلا?”

غرش خنده فوران. من روشن است. “نه کاملا.”

فیشینگ است که به طور معمول انجام شده از طریق ایمیل و یا وب سایت به معنای به تصویر کشیدن یک شرکت واقعی است. برای مثال فیشینگ استفاده می شود در کسانی که ایمیل های جعلی شما دریافت از بانک خود بیان کرد: “ما نیاز به شما برای تایید حساب خود را.” جین ما قربانی unsuspecting کلیک روی لینک در پیام و هدایت می شوید به یک وب سایت جعلی. او را به عنوان دستور و پر در اطلاعات شخصی خود را از جمله کارت اعتباری یا شماره حساب بانکی. باب بود که یک استاکر و آیا در زمان تقلب در حال حاضر متعهد دیگر عمل تقلب و همچنین سرقت اطلاعات مالی است که او می تواند با استفاده از و احتمالا برای به دست آوردن خود را یکی دیگر از کارت اعتباری با شماره حساب و/یا خرید چیزی. دانستن این sicko او خریداری یک لباس توی خانه بانوان و ارسال آن به جین به عنوان یک هدیه است.

“به یاد داشته باشید فیلم ‘خالص’?”

جمعیت shrieks “آره.”

این فیلم بر اساس استفاده از نرم افزار به سرقت هویت شخص دیگری. اساسا در باب همه چیز او نیاز از جین به سرقت هویت خود را با تشکر از فیشینگ. اما او می تواند بدست اطلاعات یکی دیگر از راه. بیایید می گویند باب است که یک هکر کامپیوتر.

“این مرد را نگه می دارد بدتر و بدتر!”

“هیچ شکی نیست اما برای ادامه دهد.”

باب یک نرم افزار گورو و می داند که چگونه به هک سیستم. او می تواند بر اساس اطلاعات کمی از او در حال حاضر دریافت ناخواسته از جین استفاده کنید معتاد به انفیه برای دریافت کلمه عبور. با کلمه عبور باب در حال حاضر توانایی شکستن را به وب سایت های دیگر که جین با استفاده از و یا ایمیل و یا هر چیز دیگری او معتقد است امن است. او می تواند به ایمیل و ارسال آن را در جای دیگر و یا آن را تعطیل کند. او می تواند با ورود به بانک و انتقال تمام وجوه است.

نگه داشتن یک انگشت من را به یک نوشیدنی از آب و دوباره شروع.

باب است و حتی بدتر از تصور شما. شما ببینید باب می خواستم به تاریخ جین برای دریافت در داخل اطلاعات در مورد کسب و کار خود را رقیب. از طریق کسانی که کلمه عبور او موفق به به دست آوردن از جین کامپیوتر, باب مرتکب جاسوسی صنعتی. او می توانید اطلاعات در مورد شرکت منابع مالی خود را در تحقیق و توسعه و بازاریابی و حتی پرسنل سوابق. واقعا وحشتناک بخشی از این است که او با استفاده از جین اعتبارنامه های ورود به سیستم به طوری که نفوذ و سرقت کشف شده است, آن را به نظر می رسد به عنوان اگر جین آن را انجام داد و یا درگیر شد.

“اوه نه!”

“اوه بله. اما من تمام نشده است.”

باب حرفه ای جنایی. با دسترسی به شبکه در جین شرکت باب نصب شده نرم افزار است که به او دسترسی به منابع مالی در حساب های مالی خود. او می تواند سیفون کردن و انتقال پول به حساب های کاربری مختلف خود را پنهان کردن منبع جدید خود را پیدا كند. او پول شویی در عصر دیجیتال است.

کسی مثل باب می تواند در آن برای خود و یا او می تواند در آن با یک شریک. باب را شریک در جرم و جنایت است تروریستی.

با صدای بلند gasps منفجر سراسر فضای بسته اتاق.

باب تطهیر پول خود را غیر دوستانه تروریستی است که او نیاز به هک و پایین آوردن سازمان دولتی وب سایت. سایبر تروریسم. یک مثال از این رخ داده است در سال گذشته وقتی کسی هک به جمهوری گرجستان وب سایت در گرجستان-اوستیای جنگ. این نوع از تروریسم کوچک سیب زمینی در مقایسه با علت زمینه ای تروریستی خواهد پرداخت باب untraceable پول است. معمولا وجود دارد غیر قانونی سلاح و مواد مخدر, مردم, حمل و نقل, و هر تعداد از دیگر فعالیت های غیر قانونی.

“آنچه که باید انجام دهید با ، تنها زن به نام از صندلی خود را.

“آه. این همه را با جین.”

جین بود مجرا به همه این چیزهای بد رخ می دهد. اگر آن را برای جین عدم امنیت کامپیوتر و دانش باب هرگز قادر به گول زدن او را به عنوان بد به عنوان او. در علاوه بر این به یاد داشته باشید, به, برهنه, چشم ندیده جین ظاهر خواهد شد به مجرم.

ما دشمن انجام یک کار فوق العاده از antagonizing ما مهربان شخصیت بود که تنها به دنبال عشق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *