چگونه به فروش یک فیلمنامه – بازاریابی رسانه های اجتماعی و شبکه

[ad_1]

دانستن چگونه به فروش یک فیلمنامه است که هر چه شما می دانید که شما می دانید. مانند چگونه به فروش یک فیلمنامه بسیار به کار با بازاریابی رسانه های اجتماعی و شبکه های. نکته زیبا در مورد رسانه های اجتماعی و ارتباطات است که صنعت فیلم مردم مانند تولید کنندگان و مدیران در حال حاضر حفظ فعال رسانه های اجتماعی حضور. به عنوان یک نتیجه شما باید این فرصت را به فرم ارتباط با آنها و زمین آنها خود را در فیلم نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم و فیلمنامه.

اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد چگونه به فروش یک فیلمنامه به یک تولید کننده بدون موجب ترس آنها را در اینجا برخی از گام های لازم برای انجام:

• تعیین محل های تولید کننده وب سایت و یا رسانه های اجتماعی پروفایل.

• اگر مشخصات عمومی یکی از آنها را ارسال به یک دوست درخواست آنلاین.

• نگاهی به زمان برای رسیدن به می دانم که آنها را قبل از شما سعی می کنید به زمین آنها پروژه خود را.

• هنگامی که زمان مناسب است اقدام به زمین آنها ایده های خود را. بهترین زمان است که اگر و زمانی که آنها بخواهید شما را به.

سعی کنید برای پیدا کردن تولید کنندگان که در حال تولید فیلم شبیه به آنهایی که شما می خواهید به, اگر هدف شما این است به فروش یک کمدی رمانتیک فیلمنامه, برای مثال, Jason Blum و “فعالیت های ماوراء الطبیعه” مردم احتمالا نمی خواهید به بهترین شرط بندی شما. اگر شما می خواهید برای یادگیری در مورد چگونه به فروش یک فیلمنامه یکی از مهم ترین چیز به درک که شما نیاز به پیدا کردن یک تولید کننده است که یک ایده در مورد پروژه خود را و که در زمینه ساخت این نوع فیلم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *