چگونه به رشد کسب و کار خود را با ق

[ad_1]

اکثر کسب و کار با سنگ تیز کردن در در یک گروه آشنا از سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای ترویج خود را آنلاین اما بسیاری فراموش کرده ام در مورد یکی از بزرگترین بازیکنان: ق

ق است که بسیار محبوب در سایت با هزاران آنچه که به نام “subreddits”. ساخته شده توسط کاربران ارائه یک محل برای تشکیل جلسه در موضوعات مورد علاقه و بحث در مورد احساسات خود را.

آن untraditional فرمت و کاربر محور افزایش به شهرت باعث می شود آن را دشوار مهره به کرک برای بسیاری از شرکت ها هر چند به عنوان آنها استفاده می شود تبدیل به کنترل مقادیر تبلیغات شرکت و ارتقاء.

برای بسیاری از پلت فرم مناسب نیست چون خیلی متکی به اعضای subreddits اجازه می دهد پیام تبلیغاتی که بیشتر نیست.

بنابراین اگر آن را مناسب برای ارتقاء سنتی چه یک صاحب کسب و کار انجام دهید ؟

وجود دارد چند مرحله را قبل از برنامه ریزی خود را استفاده از Reddit.

برای کسب و کارهای کوچک وجود دارد صادقانه فرصت از آنجا که بسیاری از صاحبان آغاز شده و شرکت های خود را به نوبه خود علاقه خود را به یک منبع درآمد.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که خودتان را با چه ق کار می کند.

آن است که نسبتا ساده است که بخشی از دلیل آن را بسیار محبوب شد. هنگامی که شما ببینید که چگونه نوشته های رتبه بندی توسط کاربران و سیستم رای گیری از آن زمان شروع به خواندن.

قدم بعدی شما این است برای پیدا کردن یک مربوط subreddit.

با استفاده از جستجوی خود را, شما می توانید نگاه برای آنچه به شما ارائه به عنوان یک کسب و کار است. اگر شما یک حرفه ای هستید عمومی بلندگو شما می خواهید برای بررسی از subreddit اختصاص داده شده به این موضوع بسیار.

این فقط یک مثال است و بسته به اینکه شما چقدر بزرگ بازار است که شما دیدن نتایج متفاوت در تعداد اعضای.

خوانده شده از طریق پست و به دنبال یک صدای که همواره طنین انداز را بدست آورده و نظرات. اگر شما نگاهی به صحبت های عمومی مثال ارائه شده در بالا شما می توانید ببینید که چرا من اشاره کرد که نه سنتی تبلیغ در این پلت فرم.

این پست که آشکار تبلیغاتی مرده با نظرات و احتمال دارد تعداد بسیار کمی از خوانندگان.

آنچه ق کاربران واقعا نمی خواهید به هرزنامهای توسط هر کسی به امید پول از آنها است. هنگامی که این اتفاق می افتد شروع می شود کل پلت فرم می تواند تبدیل به چیزی جز تبلیغات با مخاطبان است.

در حال حاضر نگاهی به پست هایی که نظرات. همه آنها از افراد واقعی که سوال و یا مشاوره در مورد این موضوع اما نه به عنوان یک کالا.

اگر شما می خواهید برای ترویج خودتان شما می شود بهتر است برای نوشتن یک پست در صدای خود را ارائه مشاوره صادقانه.

فعال در subreddit و نظر دیگران پست ها که خواسته اند برای مشاوره. این محل که در آن مهارت های خود را تنظیم و شور و شوق برای آن می درخشید اما اگر شما انجام آن را به خاطر شما به امید دیدن مستقیم ROI شما در حال اتلاف وقت خود را.

چند قانون ساده باید همیشه مشاهده می شود:

• آیا ارسال یک لینک به وب سایت خود را

• آیا ارسال نظر همان و بیش از بیش

• آیا سهم هر کسی که اطلاعات خصوصی و

• آیا از مردم بخواهید *upvote شما.

*Upvoted پست های بیشتر برجسته قرار دادن در صفحه subreddit. پست ها از هر نوع که کسب مقدار زیادی از آرا هستند و سپس بر روی کلی Reddit صفحه اصلی.

استفاده از هر subreddit اختصاص داده شده به آنچه شما انجام دهد و عشق به عنوان یک فرصت برای گسترش نام تجاری خود را صدای درون خود را بازار تو رفتگی در دیوار و لذت بردن از خودتان.

نوشتن پست های که نمایش گذاشتن تخصص خود را با ارائه مشاوره و توضیح عناصر از آنچه شما انجام دهد.

دیگران خواندن علاقه خود را و اگر آنها به دنبال آنچه شما ارائه آنها به شما در پیدا کردن کسب و کار خود و در خود.

برخی از کسب و کار و حتی پیدا کردن آن مفید به استفاده از Reddit برای آزمایش ایده های خود را قبل از ترکیب آنها را در استراتژی بازاریابی محتوا یا ارائه خدمات.

به یاد داشته باشید هیچ کس به طور داوطلبانه پیوست به طوری که می توان آنها را در معرض خود توسعه. این است که در مورد ارتکاب به شور و شوق خود را برای آنچه به شما ارائه و بیان است که صادقانه به افراد دیگر که به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را.

با پیروی از قوانین و به خاطر سپردن قصد پلت فرم هر کسب و کار می تواند به گسترش رسیدن به آن, ساخت نام تجاری خود را و کمک به جامعه از افراد همفکر امید به تعامل معنی دار بحث.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *