چگونه به درستی انجام جستجوگرها خود را در سال 2019

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو است یک راه عالی برای ساختن آنلاین پول است. وجود دارد راه های بسیاری برای رسیدن به موفقیت تنها با استفاده از جستجوگرها. این است که احتمالا به همین دلیل بسیاری از بازاریابان اینترنتی ادعا می کنند به می دانم که دقیقا چگونه برای سایت خود رتبه # 1 در گوگل. اما صبر کنید! اگر آنها واقعا می دانیم راز بازاریابی اینترنتی و این راه حل تنها هزینه $ 50 آیا شما واقعا فکر می کنم آنها خواهد بود و فروش خدمات خود را در سایت مستقل? شخصا اگر من می دانستم که چگونه برای رتبه بندی در موتورهای جستجو برای $ 50, من می خواهم به صرف تمام روز در ساخت وب سایت های جدید و رتبه بندی آنها را در گوگل. من خودم't زحمت تلاش برای فروش این راز روش به دیگران قطعا نه برای $ 50. در واقع SEO هزینه های بیشتر در محدوده از $ 2000 تا 10000 $ بسته به تو رفتگی در دیوار شما're در. بنابراین don't زحمت خرید بک لینک از اصطلاح تجارت را تنها به صفحات وب خود را ممنوع از نتایج جستجو. با جدید گوگل و بینگ به روز رسانی الگوریتم, it's سخت تر به رتبه اگر شما خرید بک لینک. حتی گران قیمت بک لینک در حال حاضر می تواند پرچم توسط موتورهای جستجو است. هنگامی که آنها می دانند که شما're خرید لینک خود خداحافظی خود را به موقعیت خود را در صفحات وب را به سادگی ناپدید می شوند از نتایج. پس وجود یک روش جدید برای رتبه بندی وب سایت? بله و من توضیح دهید که دقیقا چگونه آن را's انجام می شود. من را دیده اند یک میلیارد دلار از شرکت های استفاده از این روش برای رتبه بندی در گوگل و بینگ. بهترین قسمت در مورد این روش جستجوگرها است که آن را's رایگان. این کامل است زیرا گوگل را ممنوع سایت خود را اگر شما خرید بک لینک.

پس چگونه شما رتبه بندی در نقطه # 1 به صورت رایگان?

در سحر از اینترنت, جستجوگرها استفاده می شود در مورد گرفتن بزرگترین مقدار از لینک اشاره به سایت شما. بازاریابان را ارسال سایت خود را به دایرکتوری ها آنها را ارائه فله مقالات با لینک کلیک کنید برای هزاران نفر از وب سایت. آنها را ارسال نظرات وبلاگ با نرم افزار به شمارش مقدار وبلاگ و آنها ایجاد زنگ های وب 2.0 اجتماعی بک لینک. امروزه من می't این به اندازه کافی استرس این تکنیک های منسوخ شده کار نمی کنند و آنها را آسیب تلاش های SEO شما و شما ممنوع از موتورهای جستجو. راه حل این است که به اتخاذ یک طرز فکر است که با تمرکز بر گرفتن سایت خود را متوجه شده ، شما می خواهید بک لینک واقعی که تولید ترافیک و آگاهی نام تجاری. و هیچ I'm نه صحبت کردن در مورد تماس با رقبای خود و درخواست از آنها مودبانه خود را به پست بک لینک در وب سایت خود. راه حل این است که به گسترش این کلمه در مورد خود را با نام تجاری و یا محصول است.

پس از کجا باید لینک های من می آیند ؟

نوشتن در وبلاگ به اخبار و مقالات سایت. شما نیاز به زمان برای نوشتن در مورد محصول خود را و خود را در تو رفتگی در دیوار. نشان دادن تخصص خود را در مورد این موضوع. این سایت در حال ولع مصرف برای محتوای واقعی. یک پست وبلاگ می توانید پول بیشتری از شما ممکن است فکر می کنم. برخی از وبلاگ ها و وبلاگ نویسان پرداخت و بازاریابان صدها نفر در هر پست و شما می توانید یک پیوند به سایت خود را در روند. Don't نگرانی در مورد بهترین بودن نویسنده وجود دارد. بسیاری از افراد فقط می خواهم یک حرفه ای مشاوره آنها به't care اگر شما یک دکترا در ادبیات آنها فقط می خواهید به یادگیری چگونه به تعمیر کامپیوتر من” و یا “یادگیری چگونه به بازی گیتار”. نظر شما و تخصص آنها به ارزش بیش از شما فکر می کنم.

از کجا می توانم پیدا کردن سمت راست وبلاگ و یا سایت خبری را به پست ؟

شما نیاز به زمان به تحقیقات خود backlink منبع. جستجو برای واژه “وبلاگ ها که قبول پست مهمان” در گوگل. هنگامی که تحقیق به صورت بالقوه وبلاگ ها مطمئن شوید برای بررسی دامنه اقتدار وبلاگ شما're رفتن به پست. خواندن چند پست در این وبلاگ برای دیدن اگر محتوای واقعی است برخی از وبلاگ ها استفاده از autogenerated محتوا و موتورهای جستجو don't خواهم که این نوع محتوا معمولا doesn't حتی حس را پس از آن's آسان به نقطه. بررسی تعداد لینک با اشاره به وب سایت های دیگر. اگر شما تعداد زیادی از لینک های خروجی و سپس don't زحمت نوشتن مطالب در این وبلاگ.

I'm خوب نیست در نوشتن می توانم خرید وبلاگ پست ؟

اما مراقب باشید! تنها جایی که من به طور کامل اعتماد به خرید وبلاگ, پست, است, wmn business. همه وبلاگ خود حلال هستند و آنها را با استفاده از PBNs. مقالات ارائه آنها واقعی هستند و منحصر به فرد است. وبلاگ ها را بالا دا و PA. به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن کیفیت بک لینک, don't خرید کل فرایند به عنوان یک سرویس. Don't خرید بسته های که می گویند 50 PBN بک لینک برای $ 10. از آنجا که شما می توانید't واقعا می دانم که این لینک ها از آمدن من به شدت تضعیف خرید این نوع محصول است. اگر شما're نه با استفاده از wmn business شما باید برون سپاری نوشتن مقاله خود را. سپس به بررسی کیفیت مقاله و اجرای آن را از طریق یک محتوای تکراری جستجوگر برای دیدن اگر آن را در حال حاضر در اینترنت وجود دارد. اگر آن را در حال حاضر وجود دارد آن برنده't نمایه پس از آن's بی ارزش است. وقت خود را به انجام برخی تحقیقات و پیدا کردن وبلاگ است که به خوانندگان. و سپس ارسال مقالات خود را به مخاطبان واقعی. تنها خواهد شد و سپس لینک دهنده خود را به ارزش زمان و تلاش است.

چگونه بسیاری از لینک های باید دریافت کنم ؟

تعداد لینک بسته به تو رفتگی در دیوار شما. قاعده کلی این است به رول از یک مقاله در هر هفته است. و از وجود آن's نه واقعا مهم نیست که چگونه بسیاری از لینک دهنده اما چقدر زمان آن's رفتن به. معمولا طول می کشد چند ماه از وبلاگ نویسی برای رتبه بندی در یک رقابتی پایین دسته. شما می توانید افزایش تعداد پست های شما از نوشتن هر هفته به رتبه سریعتر اما به یاد داشته باشید برای ارسال به طور منظم به گسترش نمایه سازی به طور مساوی. شما don't می خواهید برای دریافت 100 بک لینک یک هفته و پس از آن هیچ چیز برای یک ماه که بالا بردن پرچم قرمز به رباتها موتور جستجو. به یاد داشته باشید که کیفیت لینک از یک وبلاگ و یا سایت خبری بی بها است. من را دیده اند وب سایت و پنج لینک با کیفیت رنک قبل از دیگر سایت هایی که هزاران دامنه اشاره.

در نتیجه گوگل و بینگ در حال حاضر رتبه محتوا نیست کلمات کلیدی. سایت خود را به محتوای بزرگ و سایت های ارتباط در فقط به عنوان به خوبی. نوشتن در مورد تو رفتگی در دیوار خود را نشان می دهد تخصص خود را و شما خواهد شد پاداش با نقطه # 1 در موتورهای جستجو.

http://www.toptensitereviews.club/

[ad_2]

Source by Guillaume Dornier

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.