چگونه به تمیز کردن خود را در حضور رسانه های اجتماعی و جلوگیری از فانتوم!

[ad_1]

شما با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان اصلی خود را بازاریابی استراتژی ؟ خوب شما به تنهایی نیست. در حالی که این ثابت سودآور روش برای رشد کسب و کار است که در این قیمت به پرداخت. آن وقت با ارزش خود را. این فانتوم از عادات منفی کمین در سایه هستند سخت در محل کار. آنها نمی خواهند شما را به موفقیت.

کسب و کار است که صاحبان مایل به پرداخت یک حرفه ای به انجام این کار می توانید در این توهم است که هر کس را دوست خود می تواند در نهایت شکست. پس چگونه شما می توانید خود را رسانه های اجتماعی آخور و هنوز هم اجرا کسب و کار خود را با کیفیت ؟

آگاهی از رسانه های اجتماعی اعتیاد آور انرژی در حال انتظار برای فریب شما را به یک وب سایت از هرج و مرج است. این انرژی غیب فانتوم توقف در سایه به مهار و بندگی شما را به دنیای مجازی جعلی واقعیت است.

آیا شما تا کنون دیده می شود این نوع پست; “من یک مشتری در انتظار من خواهد بود به زودی.” این یک نمونه مثال از نحوه فانتوم پنهان در سایه انتظار برای فریب شما را به تاریکی جنگل ضخیم از رسانه های اجتماعی اعتیاد است. معنی اعتیاد است “دولت بودن به بردگی گرفته شده و به یک عادت و یا عمل است.”

زمان پول است. شما در حال گرفتن برای پرداخت خود را در زمان ؟ اگر شما احساس می کنید در قفس در وب سایت های رسانه های اجتماعی; در اینجا چند راهنمایی برای کمک به شما زمان کمتری را صرف ایجاد “و” و اختصاص زمان بیشتر به کسب و کار اولیه شما.

ایجاد یک طرح اقدام و چوب به آن. با بسیاری از سیستم عامل رسانه های اجتماعی را انتخاب کنید, شما باید در پیدا کردن پلت فرم برای بازار خود را. به عنوان مثال اگر شما در حال فروش اسباب بازی و سپس LinkedIn محل است. شما می خواهید به نگاه در جاهای دیگر.

کار یک پلت فرم با مخاطبان است که کمی به هیچ علاقه ای به محصولات یا خدمات خود را می تواند به شکست منجر شود.

Facebook یک پلت فرم شبکه های اجتماعی که در آن کاربران ارسال نظر به اشتراک گذاری عکس و ارسال لینک به اخبار یا مطالب جالب دیگر در مورد هر چیزی در جهان گسترده است. شما می توانید زندگی می کنند و ساخت یک مشتری خوب پایه; اگر وقت داشته باشید.

ارجاع کلید حرفه ای شبکه ملی است که متصل به صاحبان کسب و کار برای صاحبان کسب و کار دیگر. شما می توانید با برقراری ارتباط با بازار هدف خود را به راحتی و به سرعت.

توییتر مکانی برای پیدا کردن اخبار, جهان, رویدادها, مردم, نفوذ با استفاده از هش تگ و عکس برای هر موضوع در ذهن می تواند تصور کنید.

ویرایش توسط شبکه ای از جوامع بر اساس منافع مردم. در اینجا شما می توانید پیدا کردن افراد علاقه مند و هدف قرار دادن بازار خود را.

از آن آسان است برای پیوستن به یک پلت فرم رسانه های اجتماعی و از دست رفته با کلیک کردن لینک نظرات که مربوط به موفقیت شما. استفاده از فکر دقیق و آماده سازی در مورد چگونه به بهترین نام تجاری خود و کسب و کار.

هدف خود را به موفقیت بسیار اولویت خود را دارد. استفاده از رسانه های اجتماعی برای خدمت به شما و نه به بردگی شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *