چگونه به بازار کتاب خود را در 6 مرحله ساده

[ad_1]

راه شما خود را در بازار کتاب به خوانندگان باید مبتنی بر دو چیز است: خود را به ارزش ها و اهداف این کتاب است. اگر چیزی احساس لزج یا اصیل آن را انجام نمی. شما هرگز باید اجازه دهید کمی از قرار گرفتن در معرض از بین بردن ارزش های خود را. منافع کوتاه مدت که احساس اشتباه به ندرت منجر به رشد بلند مدت به عنوان یک نویسنده. آنها همچنین می توانید خود را کاهش سرمایه اجتماعی.

رسیدن به داوران: اگر شما واقعا می خواهید برای ایجاد وزوز در بازار, سپس شما باید برای رسیدن به خوانندگان خود را و از آنها بخواهید برای بررسی. بررسی کتاب امروزه بسیار مهم است و نقش مهمی در افزایش فروش این کتاب است. پس از خواندن کتاب خود را به داوران می توانند افکار خود را در وبلاگ شخصی خود و یا همچنین می توانید به اشتراک گذاری آنها را در رسانه های اجتماعی.

سازماندهی سادگی: یکی دیگر از آزاد راه و آسان به خود را در بازار کتاب است که به نمونه فصل به خوانندگان. شما می توانید آن را با ارائه یک فایل pdf از بهترین فصل و آنها را به خوانندگان و اجازه دهید آنها را طعم منحصر به فرد خود را نوشتن اگر شما کتاب داستان دوست داشتنی با آنها این قطعا قرار داده و آنها را به خرید صفحه از کتاب خود را. فکر می کنم از این فرآیند به عنوان یک فرصت برای خوانندگان به خواندن مقدمه.

سازماندهی مسابقات برای توزیع رایگان نسخه های: ارسال رایگان رقابت در مورد کتاب و اجازه دهید خوانندگان می دانیم که شما یک کتاب نوشته شده است. شما می توانید سازماندهی رقابت از طریق مجلات, وبلاگ شخصی, یوتیوب و تبلیغات پرداخت می شود.

رفتن آنلاین: یکی دیگر از ابزار مهم به بازار کتاب خود را در حال رفتن آنلاین. وجود دارد بسیاری از وب سایت که ارائه تبلیغات رایگان برای تازه وارد نویسندگان اگر شما در میان آنها و سپس مرور اینترنت برای همان. Vowelor یکی از بهترین آنلاین کتاب سیستم عامل شما می توانید کشف که در آن شما خواهد شد ارائه شده با گزینه های بسیاری به بازار کتاب خود را در بسیاری از راه های مختلف.

درخواست خود را در نزدیکی & عزیزان: بسیار خوب است گفت که موسسه خیریه می گوید در خانه آغاز می شود. بهترین راه برای دریافت پاسخ واقعی از داستان است به درخواست بستگان خود را برای یک عنوان خوانده شده. شما باید دوستان و همکاران و مشتریان و یا هر کسی که دوست دارد کتاب خود را به جای بررسی در آمازون و دیگر کتاب فروشی آنلاین. آمازون بسیار تاثیر گذار و بررسی موضوع پس از تشویق هر کسی که می گوید آنها لذت می برد و کتاب خود را به جای یک بررسی.

درخواست برای بررسی پرداخت: وجود دارد بسیاری از منتقدان در خارج وجود دارد در جهان از رسانه های اجتماعی که به اتهام حداقل مقدار از پول را به نقد و بررسی کتاب. شما می توانید استخدام 5-10 بررسی و از آنها بخواهید برای قرار دادن خود واقعی بررسی در آمازون است. بیشتر نظرات شما در آمازون خود را با صفحه بیشتر از کتاب خود را قابل مشاهده خواهد بود به مردم در بهترین فروش دسته و پس از آن می آید به آن دسته و سپس به طور خودکار فروش کتاب خود شروع به افزایش است. آن زمان می برد اما آن را کاملا به ارزش برای آن صبر کنید. تنها چیزی که شما می توانید مطمئن شوید که برای دریافت پاسخ واقعی از داوران.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.