چگونه به استفاده از Pop-Ups و بدون اذیت نمودن خود را در جستجوگرها

[ad_1]

جهان مانند یک علفزار وسیع و ما دیجیتال حرفهایها هستند انواع مختلف چوپان. برخی از چوپان قدردانی از “pop-up” همه چیز در راه, در حالی که دیگران آنها را نادیده گرفت.

آه! ما چوپان aren't کنیم ؟ (خنده دار است …!)

Don't رسیدن به یک نتیجه گیری … فقط نگه داشتن اسکرول به عصاره هسته مفهوم!

به طوری … در حال حاضر می توانید با ما ارتباط فوق با بیان این در حال حاضر بازاریابی صنعت ؟

بله البته!

دیجیتال (persian) نیز شامل متمایز techies. در میان است که برخی می خواهم با کلیک بر روی دیجیتال “پاپ آپ” در حالی که دیگران ناراحت و فقط به آنها نزدیک است. اما در برخی از موارد این interstitials تولید بیشتر منجر به یک وب سایت خاص. و بدون ذره ای شک گوگل نیز آنها را دوست دارد. فقط اضافه کردن پاپ آپ برای وب سایت خود و در ادامه یک گام دیگر به سوی موفقیت نقطه.

کمی صبر کنید!

آیا رتبه وب سایت خود را شدیدا تکان بدهم ؟ آیا شما از دست دادن مشتریان آینده نگر خود را پس از استفاده از یک بینابینی?

اگر بله, پس از آن متوقف گام های خود را در حال حاضر …

پیدا کردن در اینجا 7 اشاره گر بزرگ که برنده't آسیب جستجوگرها خود را حتی پس از افزودن پاپ آپ به سایت شما.

1. رها کردن “ورود” Pop-Ups

شاید نگران کننده ترین چیز بینابینی است که ظهور کرده است تا به عنوان بازدید کننده زمین در یک وب سایت خاص. اغلب آنها جست و خیز وب سایت به عنوان به زودی به عنوان یک pop-up ظاهر می شود. از آن خواهد شد غیر ارادی شکستن جریان مرور مهم آنلاین. بنابراین تبدیل به خروج pop-ups به جای آنهایی که در زمان ورود.

2. تشخیص تفاوت بین Spammy و مربوط Interstitials

گوگل's mobile بینابینی مجازات حملات نفوذی interstitials در ضربه اول. با توجه به قاعده کلی اگر شما interstitials هستند تماس های ناخواسته و یا کاهش تجربه کاربری و یا نادیده انگارند تلفن همراه خود را در صفحه گوگل قطعا ضدحمله در این وب سایت. بنابراین 100 ٪ اطمینان حاصل کنید و سپس اضافه کردن یک غیر دادن مسائل به سایت خود ،

3. به نوبه خود نسبت به بهنگام Pop-Ups

به عنوان ما در حال حاضر مورد بحث به پاک کردن مطلب pop-ups. فقط یک چیز بسیار مهم است که مجموعه ای در یک زمان خاص با بینابینی. Don't ضمیمه “راهنمای بسته شدن” گزینه ای برای آن است. به جای انتخاب محدودیت زمانی 3-5 ثانیه و اجازه دهید آن را بدون هر گونه دخالت کاربر پس از آن محدود است.

4. نگه داشتن خود را عقاب' چشم در “منطقه خاکستری” Interstitials

برخی از pop-ups مانند “انتخاب زبان” نیز interstitials. و آنها بیان می تواند تاثیر منفی بر روی یک وب سایت با توجه به گوگل دستورالعمل. بنابراین مطمئن شوید که به امن به جای احساس شرمندگی بعد از آن. برخی از نمونه های بیشتر هستند-مهم های فرعی, چت زنده, جعبه, دکمه های به اشتراک گذاری و کوپن pop-ups. فقط محتاط!

5. هورا! لیبرال به استفاده از Interstitials بر روی دسکتاپ

برخی از وب سایت های هوشمند حرکت می کند و کشف یک راه حل بینابینی مجازات است. یو پی اس های پاپ قرار دادن در دستگاه های تلفن همراه و تکامل در دسکتاپ. همچنین, پیدا کردن شماره از پاپ آپ افزونه ها که پرده interstitials بر روی سیستم عامل های خاص. حتی یک پلت فرم وب سایت Wix پیچد این انسدادی مسائل در تمام دستگاه های تلفن همراه.

6. ترکیب “سلام نوار” توسط Neil Patel

این یک ابزار کوچک از Neil Patel. سلام به نوار یک نوار است که باقی می ماند یا در بالا یا پایین صفحه نمایش و نگه داشتن مهم محتوای سایت دست نخورده. آن برنده't مخفی کردن ماده مربوطه در سایت. از این رو گوگل است با این ابزار است. فقط اطمینان حاصل شود برای اضافه کردن برای یک مدت زمان محدود با پیمایش تا پایان.

7. استفاده از مجاز اما سرزده Interstitials با احتیاط

برخی از interstitials هستند تداخل, اما نه محدود توسط گوگل است. این صفحه به صفحه interstitials و interstitials در خروج. برای دومی یک درج یک هیچ-شاخص تگ در کد خود را و شما برنده't گام در منطقه. تا به امروز این جریمه توسط گوگل. اما هیچ کس نمی داند چه یک به روز رسانی جدید به ارمغان خواهد آورد. مطمئن UX خوب بدون نقض گوگل الگوریتم و امن است.

این 7 سلاح موثر خواهد اجازه می دهد شما را به استفاده از یو پی اس های پاپ یا interstitials در وب سایت خود را بدون صدمه زدن به جستجوگرها. استفاده از این ابزار و کشیدن مشتریان از طریق این چیزهای شگفت انگیز.

[ad_2]

Source by Brian Gibson

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *