چگونه برای نوشتن یک برنامه تلویزیونی پیشنهاد

[ad_1]

مبتدی ها باید یاد بگیرند که چگونه به نوشتن یک برنامه تلویزیونی پیشنهاد اگر آنها ایده های بزرگ و می خواهید به زمین آنها را به مردم بالا در صنعت است. هر کسی می توانید سعی کنید خود را به فروش مفاهیم برای تلویزیون نشان می دهد بدون رفتن به وظیفه واقعی از نوشتن. چگونه برای نوشتن یک برنامه تلویزیونی پیشنهاد یک جنبه مهم از نوشتن برای این محبوب ترین وسیله سرگرمی است. آنها هولناک با ده ها تن از طرح هر هفته و مگر اینکه شما چیزی منحصر به فرد آن خواهد شد به احتمال زیاد به شکست است. وجود دارد تعداد کمی از عناصر است که پیشنهاد خود را باید به طوری که آن را جذب توجه مدیران تلویزیون:

• به عنوان اولین گام در یادگیری چگونه به نوشتن یک برنامه تلویزیونی پیشنهاد این است که برای انتخاب یک عنوان جاذب. این باید قادر به جمع کردن هر آنچه شما می خواهید برای انتقال به خوانندگان. عنوان می شود یک راه خوب برای نگه داشتن پیشنهاد در حافظه مردم است که مهم است.

• اطلاعات تماس – به همه جزئیات چگونه شما می توانید تماس گرفته شود.

• مدت زمان و تعداد قسمت – اصول حاکم چگونه برای نوشتن یک برنامه تلویزیونی پیشنهاد دیکته است که شما باید شامل تعداد قسمت که برای شما نمایش اجرا خواهد شد. برنامه های خود را باید متناسب با برنامه ای از شبکه و یا آن را روشن است که می توان آن را دوباره با توجه به نیاز خود را.

• نوع است نوشته شود – وجود دارد ژانرهای خاص است که می توان برای مقابله با این برنامه های تلویزیونی. ذکر این نوع شما در حال برنامه ریزی برای نوشتن در مورد این پیشنهاد که شما آماده است.

• سبک – استفاده از جملات کوتاه و کلمات ساده. نوشتن در زمان حال. وجود دارد بدون نیاز به نمونه فرمان خود را بر روی زبان در این پیشنهاد است.

• رئوس مطالب – اجازه دهید به از بند باز کردن آن می گویند. متراکم کردن همه چیز شما می خواهید برای گفتن در آغاز و به تدریج با آشکار شدن جزئیات. نوشتن یک شعار, معرفی تمام شخصیت ها و فاش کردن هر گونه تکنیک های خاص شما استفاده خواهد شد.

• یک تصویر – اگر شما می توانید ادویه تا پیشنهاد خود را با یک یا دو apt تصاویری که اضافه کردن بیشتر و وضوح خود را به کار, آن می تواند انجام شگفتی برای پیشنهاد خود را.

• خطا رایگان – ویرایش کار خود را قبل از توزیع آن در. هیچ کس را دوست دارد به نگاه و حتی در یک پیشنهاد برای تلویزیون نشان می دهد که تایپی املایی یا اشتباهات گرامری. اجتناب از آنها را در همه هزینه اگر شما می خواهید به اکسل در چگونه برای نوشتن یک برنامه تلویزیونی پیشنهاد.

• اطلاعات شخصی استعداد – ذکر همه خود را شخصی دستاوردها و جوایز مربوطه را تجربه می کنند.

نوشتن یک پیشنهاد غیر قابل مقاومت است که یک راه مطمئن برای به دست آوردن ورود به دنیای بسیار رقابتی نوشتن برای تلویزیون است. مسیر غیر ممکن است برای پوشش برای کار سخت و اختصاصی نویسندگان. هدف این است که برای دریافت راه اندازی ویراستاران خود را به خواندن پیشنهاد می شود منطقی تحت تاثیر قرار گرفته و آن را قبول کند. استخدام یک برنامه تلویزیونی پیشنهاد نویسنده برای کمک به خود را با نوشتن و ویرایش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.