چگونه برای ضبط ویرایش و آپلود فیلم های یوتیوب

[ad_1]

آن's زمان خود را برای اولین بار تصویری و شما هیچ ایده که در آن برای شروع است. آخرین حافظه تصویری بود غول VHS ضبط خانواده خود را به حال زمانی که شما یک کودک بود و یا احتمالا یک 8mm. پس فکر ایجاد و ویرایش و آپلود ویدئو های خود را به نظر می رسد کمی دلهره آور است.

خوشبختانه برای شما, تکنولوژی, ترین طول می کشد حدس می زنم کار از ایجاد ویدئو های این روز است. یوتیوب فیلم don't باید پیچیده و با بیشتر نرم افزار و سخت افزار در دسترس تر از همیشه طراحی شده برای ایجاد تصویری باید آن را یک نسیم است.

ضبط ویدئو های خود را

شما می توانید با استفاده از هر تعداد از ابزار برای ضبط ویدیو برای یوتیوب. برای اولین بار وجود دارد's یک وب کم – استاندارد تقریبا در تمام لپ تاپ و تنها چند دلار برای دسکتاپ کامپیوتر. آنها در کیفیت بنابراین سعی کنید برای پیدا کردن یکی با حداقل 30 فریم در ثانیه ضبط رای – این را در تلویزیون با کیفیت تصویری.

اگر شما don't به یک وب کم, شما همچنین می توانید با استفاده از یک سنتی تصویری دوربین است که دارای دیجیتال قابلیت های. MiniDV و هارد دیسک مبتنی بر دوربین به خوبی برای این کار. حتی دوربین های دیجیتال خود را احتمالا با قابلیت ضبط ویدیو اگر شما تلنگر از سوئیچ هنوز به ویدئو.

جلوگیری از تلفن همراه ضبط ویدئو مگر اینکه شما حداقل 3 مگاپیکسل دوربین. کیفیت خواهد بود بیش از حد کم در غیر این صورت.

انواع ویدئوها

این نوع از ویدئو شما می خواهید برای ایجاد را تعیین خواهد کرد آنچه شما انجام بعدی. اگر شما می خواهید برای ضبط خود بحث مهمی تو رفتگی در دیوار موضوع یک وب کم به خوبی ممکن است به اندازه کافی خوب. این موبایل که در آن شما حرکت در اطراف را معمولا شما نیاز به گرفتن برخی از نوع از دست برگزار شد.

در حال حاضر دوربین من از انتخاب یک تلنگر Mini HD دوربین فیلمبرداری است. آنها هزینه کمتر از $ 200, ضبط 720p HD است و می ها به طور مستقیم به YouTube از طریق یک کابل USB است. آن't دریافت هر گونه ساده تر از آن است.

وجود دارد, البته, PowerPoint و همچنین بسیار مفید تصویری ایجاد ابزار است که اجازه خواهد داد که شما را به ضبط صدا بر بالای اسلاید در ارائه. مایکروسافت آفیس دارای یک صفحه نمایش ابزار ضبط اما من توصیه می کنم Camtasia برای این منظور است. آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به ضبط مرورگر خود را.

ویرایش و تدوین ویدئو

وقتی که می آید زمان برای ویرایش ویدئو ساده نشستن و بحث آموزشی را می توان ویرایش رایگان نرم افزار ویرایش فیلم همراه با سیستم عامل. ویندوز دارای یک رایگان فیلم, ویرایشگر, به عنوان نشانی Mac OSX. اگر شما در حال ایجاد چیزی پیشرفته تر Camtasia است یک بار دیگر یک ابزار عالی.

این اجازه می دهد تا ساده انتقال و متن و متن پوشش است که اجازه خواهد داد که شما برای تبلیغ سایت خود در طول فیلم. اگر شما می خواهید کنترل بیشتری Adobe Premier بالا پایان ساخت فیلم, نرم افزار, هر چند از آن است و نه گران برای اکثر بازاریابان ابتدا.

گرفتن آن را بر روی یوتیوب

هنگامی که شما're انجام تبدیل های ویدئویی خود را به فرمت MPEG4 در رزولوشن 640×480 با صوتی MP3. یوتیوب می تواند تبدیل تعداد زیادی از فرمت های, اما به خاطر از دست دادن کیفیت در انتقال این بهترین کار خواهد کرد.

شما همچنین می توانید آپلود با کیفیت HD فیلم به YouTube در حال حاضر به عنوان به خوبی, اما مطمئن شوید که شما باید پهنای باند و فضای آن را مدیریت کند. هنگامی که شما خود را در یوتیوب, مطمئن شوید که برای اضافه کردن لازم است برچسب ها و توضیحات به ویدئو های خود را به مطمئن شوید که آن را می شود درست ترافیک.

یوتیوب یک ابزار بسیار مفید است که اجازه می دهد تا به کاربران برای رسیدن به میلیون ها نفر از بینندگان تقریبا بلافاصله. این فن آوری است که آسان برای یادگیری و ضبط ویدئو است که کمتر گران تر از همیشه است. اگر شما're بازاریاب علاقه مند در نظر گرفتن گام بعدی مطمئن شوید YouTube فیلم ها بخشی از طرح خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.