چگونه برای شروع یک زیرمجموعه باشگاه برای بازاریابی اینترنتی

[ad_1]

مشکلات عمده بازاریابان آنلاین چهره شامل نحوه ساخت زیرمجموعه تیم آموزش و حفظ آنها در بخش های مختلف برنامه های بازاریابی وابسته. من مطمئن هستم که شما به راحتی می توانید به یاد بیاورید که به طور گسترده ای برگزار شد اعتقاد دارد که 95% میزان شکست در اینترنت بازاریابی شبکه ای. بنابراین اگر شما می توانید ارائه راه حل به این مشکلات شما بدون شک باز کردن جهان از فرصت ساخت پول برای خودتان. زیرمجموعه باشگاه آموزش و خدمات خود را ارائه به عنوان یک کسب و کار خوب تو رفتگی در دیوار. تقاضا بزرگ است. اما به هر معنی پیشرفت اطمینان حاصل شود که شما باید دانش خوبی از:

  • بازاریابی اینترنتی
  • با استفاده از ابزار آنلاین برای ساخت وب سایت
  • مدیریت سایت و
  • محیط اینترنت برای پیدا کردن دیگر منابع که ممکن است لازم.

در اینجا برخی از راهنمایی برای شروع کسب و کار:

استراتژی کسب و کار

شما باید با انتخاب یک زیرمجموعه باشگاه & آموزش تو رفتگی در دیوار.آیا ارائه خدمات برای کاربران ؟ این را در نظر بگیرید: ساختمان شبکه چندگانه درآمد برنامه های شبکه/ارجاع ساختمان برای چندین ترافیک برنامه های جامع آموزشی در ترافیک نسل ساخته شده در ایمیل بازاریابی سیستم برنامه های وابسته خود را ایجاد مزایای دیگر است که اجازه خواهد داد که شما را حفظ کاربران است. برای درآمد شما دو منابع شخصی خود و باقی مانده درآمد از بازاریابی و سود از زیرمجموعه باشگاه’. هزینه شما هزینه برای خدمات خود را یک فاکتور بسیار مهم. اجازه دهید آن را مقرون به صرفه است.

نرم افزار

پس از تصمیم گیری در مدل کسب و کار خود به دنبال یک نرم افزار است که می توانید آن درایو.زندگی زیرمجموعه باشگاه بستگی دارد به کیفیت نرم افزار شما با استفاده از. انجام یک جستجو برای اسکریپت. بازدید از سایت به بررسی ویژگی های این نرم افزار و منابع در وب سایت های که در حال حاضر با استفاده از آن هزینه و غیره.مقایسه همه این موفقیت ‘زیرمجموعه باشگاه’ در عملیات.

میزبانی وب

انتخاب میزبان وب سایت است حیاتی برای موفقیت یا شکست کسب و کار است. آن یک ایده خوب به درخواست توسعه دهنده نرم افزار برای پیشنهاد. برخی از ناشران نرم افزار معمولا نشان می دهد نوع سرور و از جمله ویژگی های ویژگی های مناسب برای نرم افزار.شما ممکن است بدانید که به طور کلی ویژگی های شایستگی از میزبان وب سایت, اما پاسخ سریع به پرسش شما ممکن است به شما نشانه ای از آنچه انتظار می رود.بررسی میزبانی ساختار هزینه.شروع به پایین و ارتقاء به عنوان نیاز مطرح می شود. به اشتراک گذاشته شده سرور میزبانی وب خدمات که هزینه 5 دلار در یک ماه با آپ تایم و پشتیبانی از خدمات توصیه می شود.

زیرمجموعه باشگاه نام

پس از ردیابی نرم افزار برای استفاده شما نیاز به آمده تا با یک نام برای زیرمجموعه باشگاه. نوشتن نامهای که به ذهن می آیند اما اجازه دهید آنها را در اطراف کلمات کلیدی است که درخواست تجدید نظر به چشم انداز. برای مثال DownlinePower, DownlineMagic.

نام دامنه

انجام یک جستجوی سریع برای دسترسی به, نام برای باشگاه خود را از آنجا که شما خواهد شد نیاز به ثبت نام دامنه در این نام است. هنگامی که شما فرود آمد بر در دسترس نام, ثبت دامنه; یک دات کام توصیه می شود.

سخت افزار و پشتیبان

شخصی خود را به لپ تاپ یا دسکتاپ را به صورت عمده دارایی اما از آنجا که شما بازاریابی شده اند گمان می کنم شما در حال حاضر باید یک; فقط پشت دستگاه با ظرفیت کافی.

بازاریابی

این زمان به درخواست خود را تجربه بازاریابی برای تبلیغ. راه اندازی روش نسل ترافیک رایگان است که مولد شامل انجمن ارسال, تبادل ترافیک, toolbar تبلیغات عضویت در خبرنامه مقالات و گزارش نوشتن. این است که نه جامع وجود دارد بسیاری از روش نسل ترافیک رایگان. برای پرداخت روش ترافیک شما را پرداخت برای هر کلیک ، ezines ،

گزینه های پرداخت

برخی از نرم افزار عرضه شده با حداقل دو از پیش نصب شده پرداخت دریافت رابط می گویند PayPal و Alertpay. شما فقط حساب خود را وارد کنید جزئیات و آماده است. اضافه کردن گزینه های دیگر به عنوان لازم است.

وضعیت حقوقی

سطح خود را از دانش در مدیریت کسب و کار و سرمایه در دسترس را تعیین وضعیت حقوقی خود را کسب و کار-Sole Proprietorship و یا شرکت با مسئولیت محدود. مشورت با یک وکیل خوب برای توضیح مزایای هر یک از.

مدیریت و کارکنان

آن است که یک کسب و کار شما می توانید مدیریت به تنهایی اما آن را بی خطر است برای تعامل با دیگران یا به عنوان سهامداران و یا کارکنان خود را به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید استطاعت آن است. به یاد داشته باشید شما برای شروع چیزی است که شما می خواهید به عمر شما.

سرمایه

من فقط رفتن به مطرح در اینجا. برای یک فرد با سرمایه های کوچک من را در این مناطق اجتناب ناپذیر: نرم افزار کسب $300-$400, میزبانی وب 60 دلار برای من سال قابل پرداخت به صورت ماهانه یا سالانه و ثبت نام دامنه $10 برای من سال. بنابراین سرمایه در سطح بالاتر از $500 به نظر می رسد معقول است. این فرض شما برنامه ای برای اداره بازاریابی خود را با استفاده از منابع رایگان و دیدار با سایر هزینه ها از منابع فرعی.

این است چگونه کوتاه می شود. دادن به شما یک step-by-step guide را در این مقاله خسته کننده است. خوش آمدید به دنیای آنلاین کارآفرینان کسب و کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.