چگونه برای به دست آوردن بازدید در یوتیوب را برای خود کسب و کار بازاریابی شبکه

[ad_1]

فیلم آنلاین بازاریابی در حال تبدیل شدن بسیار محبوب در میان بازاریابی شبکه فرهنگ است. بازاریابان شبکه در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر به استراتژی های آنلاین به حرکت به اینترنت. و اینترنت این است یک راه عالی برای رانندگی ترافیک بیشتر به شما و کسب و کار, اما تنها اگر شما می دانید که چگونه به استفاده از آن را به درستی. در اینجا چند راهنمایی در مورد چگونه به نمایش در یوتیوب شما کمک خواهد کرد که میزان ترافیک.

عنوان

نام خود را در یوتیوب است که اولین چیزی که اکثر مردم به دیدن آن باید چشم نواز و چیزی که می چسبد. شما می خواهید به استفاده از کلمات است که کمک به ایجاد شور و هیجان مانند کلمات “منحصر به فرد” یا “محرمانه” و یا “باید ببینید” را باید در عنوان. احتمال کسی کلیک بر روی ویدئو های خود را بسیار بالاتر است. همچنین شامل در عنوان چه تصویری است که در مورد. برای مثال ممکن است شما با دیدن یک عنوان برای یک بازاریابی شبکه ای, آموزش تصویری خواندن چیزی شبیه به این: “منحصر به فرد بالا و اسرار برای موفقیت بازاریابی شبکه! باید ببینید!”. این رسم مردم خیلی بیشتر از یک عنوان است که فقط می خواند: راهنمایی در مورد بازاریابی شبکه ای موفقیت “.

خود را به توصیف تصویری

در یوتیوب و دیگر سایت های ویدئویی وجود دارد یک بخش که در آن شما می توانید یک خلاصه ای از آنچه که ویدئو های خود را است. یک راه برای دریافت بیشتر نمایش ها در یوتیوب است که برای قرار دادن توضیحات دقیق از ویدئو های خود را در جملات 1-2. این را بگویم که بیننده خود را دقیقا آنچه را که آنها دریافت خواهد شد. توصیفی و هوشمندانه در جمله بندی خود را کمک خواهد کرد که نمایش به عنوان به خوبی. من همیشه پیشنهاد اضافه کردن لینک وب سایت خود یا وبلاگ لینک اگر شما یکی به این شرح برای قرار گرفتن در معرض به عنوان به خوبی به رانندگی مردم به شبکه بازاریابی کسب و کار.

درک کلمات کلیدی

یکی از بزرگترین چیزهایی که در مورد نحوه دریافت دیدگاه ها در یوتیوب است که درک کنند که چگونه کلمات کلیدی مربوط به ویدئو های خود را. جستجو در گوگل AdWords برای پیدا کردن کلمات کلیدی که بازدید کنید و مطمئن شوید که کلمات کلیدی مناسب برای ویدئو های خود را و آنها را در عنوان توضیحات و کلید واژه بخش در هنگام ویرایش ویدئو های خود را. یوتیوب را می دهد تا 5 کلمات کلیدی شما می توانید استفاده کنید و یا تگ کلمات. نه تنها این کمک خواهد کرد که شما دیده می شود, اما آن کمک خواهد کرد که ویدئو های خود را رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو.

عکسها و نه انگشت نوع

تصویر شات از ویدئو های خود را یکی از اولین چیزهایی که مردم می بینند. آن را به حساب. با YouTube آنها ارائه خواهد شد شما 3 انتخاب از خوراک های ویدئویی. اگر شما این گزینه را انتخاب کنید یک تصویر از خود را به عنوان آن است که فقط یکی دیگر از راه برای نام تجاری خود و مردم را بیشتر احساس متصل می شود. همچنین مطمئن شوید که تصویر بند انگشتی هر کدام شما انتخاب می کنید روشن است. تنها تاسف بخشی از انتخاب عکسها از یوتیوب است که شما don't باید یک انتخاب بزرگ در تصویر پس دوباره آن را به حساب.

شمارش کیفیت

یکی از راه های در مورد چگونه به نمایش در یوتیوب است به مطمئن شوید که شما با استفاده از یک ویدئو با کیفیت عالی دوربین و یا دوربین های وب. کیفیت پایین فیلم ها سخت و سخت تر به درایو ترافیک به اگر مردم به't دریافت پیام. به عنوان یک بازاریاب شبکه شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما می آیند به عنوان معتبر بنابراین خود را نگه دارید, با کیفیت بالا, فیلم کوتاه (1 تا 5 دقیقه) به تن و ارزش و همیشه تماس بگیرید قوی به عمل (گام بعدی شما می خواهید بیننده را).

چرا باید دوستان

یوتیوب یک سایت اجتماعی اجازه می دهد تا شما برای اضافه کردن دوستان و مردم می توانند با عضویت در. اجازه می دهد مردم را به عضویت در کانال ویدئو های خود را, شما می توانید به نوبه خود در واقع جذب بینندگان بیشتر. در بازاریابی شبکه ای شما می خواهید به فاش کردن به عنوان بسیاری از مردم به کسب و کار خود را به عنوان شما می توانید مطمئن شوید که شما اجازه اشتراک مردم. چون یوتیوب نیز “به اشتراک گذاری” قابلیت این را نیز اجازه می دهد بیشتر ویروسی قرار گرفتن در معرض خود را و فیلم های خود را. شما همچنین می توانید بیرون بروید و اضافه کردن دوستان' هر روز در این سایت بنابراین شما می توانید بیشتر و بیشتر قرار گرفتن در معرض. به یاد داشته باشید مردم کشیده شده است به محبوب بازدید پس از بازدید بیشتر شما دریافت ترافیک بیشتر شما به طور بالقوه می تواند درایو.

به طور کلی اگر شما واقعا می خواهید بدانید که چگونه به نمایش در یوتیوب به منظور ایجاد کسب و کار شبکه بازاریابی از طریق ویدئو, شما باید به دنبال همه بالا و قرار دادن محتوا به طور منظم است که با کیفیت بالا و سرگرم کننده برای مردم به تماشای. آن را برخی از زمان ها و ساخت لیست مشترک خود و شما را با بازدید از 5 تا 50,000 و درست زیر!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *