چگونه برای ایجاد خود را ثابت ترم برنامه عضویت

[ad_1]

ایجاد یک بالا قیمت محصول می تواند مشکل باشد به خصوص برای مبتدیان. به جای آن شما می توانید ایجاد یک عضویت ثابت برنامه است که شما را به درآمد در محدوده زمانی معین.

چه مدت ثابت عضویت در برنامه ؟

این محصول فراهم می کند که به نوعی از آموزش یا محتوای به طور منظم برای یک دوره ثابت از زمان.

برای مثال ثابت زمانی می تواند 4 ماه یا 4 ماه. آن را واقعا مهم نیست اگر چه دیگر برنامه های خود را بیشتر مواد شما نیاز دارید!

4 ماه برنامه مثال

در این مثال شما خواهد نیاز به 4 تعداد زیادی از محتوا تحویل داده می شود یک بار در هر ماه. (شما می توانید از یک ماه یکبار برنامه که در آن شما مورد نیاز خواهد بود 2 مقدار زیادی از محتوا در هر ماه). محتوا می تواند صوتی و تصویری و یا نوشته شده است اما شما نیاز به یک قالب را انتخاب کنید که باعث یادگیری آسان تر برای مشتریان خود.

صوتی فوق العاده است برای هر دو شما و مشتریان شما. آن را نمی طولانی برای شما ایجاد و مشتری خود را بهتر سطح درک توسط گوش دادن به اطلاعات و یا آموزش.

آن را نیز ایده خوبی است به شامل برخی از پی دی اف راهنما و یا چک ورق به همراه برنامه های خود را, اما آن را لازم نیست.

چه محتوا ؟

مطمئن شوید که برنامه های خود را که مربوط به مخاطبان هدف خود را و مشترکین. شما می توانید انتخاب کنید 4 مرحله یا 4 راه برای بهبود چیزی است که مخاطبان خود را از بهره مند شوند.

نحوه تحویل آن

برای تنظیم این واقعا سرعت زحمت ایجاد عضویت در سایت. همه شما باید انجام دهید این است برای ارسال هفتگی خود محتوا از طریق پاسخگوی خودکار.

ها محتوا را به حساب میزبانی خود را, و سپس ایجاد یک ایمیل به بیرون رفتن در هر ماه با یک لینک به آن ماه خاص و مواد آموزشی.

مردم چگونه ثبت نام کنم ؟

بدیهی است که شما نیاز به نوشتن یک نامه فروش اجازه دادن به مردم در مورد برنامه های خود آنچه را که آنها یاد بگیرند چرا که این به نفع آنها نتایج آنها خواهد شد و رسیدن به جزئیات بیشتر در مورد چگونه آنها را دریافت خواهد کرد البته.

سپس یک لینک به یک اشتراک را فشار دهید که در آن آنها خواهد بود صورتحساب هر ماه.

دریافت پرداخت

در مثال ما شما را شارژ می خواهد یک مقدار مشخصی در هر ماه برای مدت برنامه. پی پال یک سیستم آسان برای استفاده و آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما را به راه اندازی صدور صورت حساب در محدوده زمانی معین.

دریافت محتوا

مطمئن شوید که کسی که نشانه های خود را در برنامه شما جمع آوری آدرس ایمیل خود را. اگر شما لازم نیست که این اطلاعات سپس آنها قادر نخواهد بود برای دریافت محتوای ماهانه.

این می تواند راه اندازی پاسخگوی خودکار خود را به حساب به طوری که وقتی کسی نشانه محتوا می رود بر روی خلبان اتوماتیک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *